www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dofinansowanie (1536 - wyświetleń)
Autor hutka08 Dodany 2014-05-29 17:14
Witam, jestem tutaj nowa więc jak coś źle dodałam to z góry przepraszam. To może od początku. Jestem z Oleśnicy. Już od zeszłego roku wiedziałam, że chcę założyć firmę i chciałam się starać o dofinansowanie z pfronu (o 40000 zł) które jest przyznawane przez oleśnicki urząd pracy. I tak "miła" pani w pup poinformowała mnie, że nabór wniosków będzie odbywał się od 9.03.2014. Czekałam dość długo do tej daty i gdy już nadeszła ta chwila ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami ruszyłam do pup w którym dowiedziałam się, że niestety oleśnickiemu urzędowi pracy została przyznana mała kwota dlatego można się starać tylko o 20000. Maszyna którą chciałam kupić kosztuje 25000 i pani doradziła mi żebym lepiej postarała się o pieniądze z funduszu pracy bo tam ta kwota wynosi 22000zł. Czekałam więc ze złożeniem wniosku i ostatnio otrzymałam odpowiedź, że otrzymałam dofinansowanie w kwocie 20000. Stąd moje pytanie. Muszę się zapożyczyć niestety na dość sporą sumę żeby otworzyć działalność jaką planowałam, do tego od zeszłego roku nie pracuje (bo trzeba było być zarejestrowanym w pup żeby otrzymać dofinansowanie). Czy nie przysługują jakieś zniżki, pomostowe albo inne dofinansowania dla osób niepełnosprawnych? Szczególnie interesuje mnie to dofinansowanie pomostowe a nie do końca umiem to znaleźć. Gdzie szukać odpowiedzi i pomocy w mojej sytuacji? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dofinansowanie (1536 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill