www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / zbieram opinie o tym siedzisku (3170 - wyświetleń)
- Autor agnieszka82 Dodany 2014-06-30 18:04
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem tego siedziska: http://www.ortcare.pl/wyroby-wlasne/siedzisko-anatomiczne.html
dla mojego malucha, Kacper ma  5 lat, ma MPD,
szukam od jakiegos czasu dobrego wózka spacerowego dla niego. Dzieciaczek potrzebuje stabilizacji, podtrzymania na wózku, bo pochyla sie na boki czasami, np zostawienie go na długo samego lub jezdzenie po wybojach jest niemozliwe bez solidnego podtrzymania, potrzebny jest lepszej klasy wózek
Przeglądałam oferty firm i widze, ze wszedzie jest mniej wiecej to samo, ale co sądzicie o tym siedzisku? Ogromnym plusem jest to, że mozna go podpiąc do innych wózków i jest dostepny na dofinansowanie tak jak normalny wózek, a ja dofinansowania potrzebuję.
Tylko zastanawiam sie czy nie rozleci sie po pierwszym roku użytkowania i nie wygniecie się jednak pod wpływem kształtu ciala dziecka, co myślicie?
czy ktos mial do czynienia z tą firmą?
Nadrzędny Autor Naatalia Dodany 2014-07-11 14:11
Dzień dobry, ja je mam od miesiąca (dla 4 letniego dziecka) i jestem zadowolona, zapraszam na priv: h.holka@wp.pl

pozdrawiam
Natalia
Nadrzędny Autor agnieszka82 Dodany 2014-07-18 16:23
Witam ponownie,
Po rozmowie ze sprzedawcą i zobaczeniu siedziska na żywo, postanowiliśmy je kupić Kacprowi,
zdjęto dokładnie wymiary z chłopca na taką gąbkę i siedzisko nie odkształca się wbrew moim wcześniejszym obawom, wszystko wygląda ok. Nie wiem jak będzie z dbaniem o higienę, muszę zorganizować jakieś dobrej jakosci nieprzemakalne zdjemowane pokrycie, ale poza tym wydaje mi się, że to lepszy zakup niż wózek inwalidzki na razie lub kolejna spacerówka, przynajmniej do czasu kiedy chłopiec wyrośnie z siedziska. Mieliśmy już spacerówkę, ale tak jak pisałam  - nie kazda jest przystosowana do głebszej niepełnosprawnosci. Wszelkie obawy zostały więc zażegnane. Wszystkich mieszkających w Toruniu zapraszam do kontaktu:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / zbieram opinie o tym siedzisku (3170 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill