www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Astma a praca w magazynie np na hali ?? (1534 - wyświetleń)
- Autor Lord94 Dodany 2014-07-18 19:52
Witam mam astme i byłem na zwolnieniu lekarskim 2 miesiace po czym musiałem zrobić badania kontrolne jako pracownik ochrony i je zrobiłem , teraz chciałbym zmienić pracę w której byłbym na hali przy załądunku tirów materiałami ze stali oraz cięcie gilotynowe blachy , w dokumencie u LMP mam dostarczone zaświadczenie z poprzedniej pracy o tym że mam astme i byłem 2 miesiace na zwolnieniu , czy przy pracy na hali lekarz LMP może mieć jakieś zastrzeżenia że mam astme i nie mogę tam pracować lub będzie rządał zaświadczenia od lekarza prowadzącego mojego że jestem zdolny do pracy ??:-)
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-07-22 11:12
Zgodnie z obowiązującymi przepisami zaświadczenie wydawane przez lekarza medycyny pracy wydawane jest w związku  z zatrudnieniem na określonym stanowisku pracy. Jeśli zmianie ulegnie stanowisko pracy pracodawca powinien Pana skierować na ponowne badania.  To lekarz medycyny pracy orzeknie czy w Pana sytuacji zdrowotnej są przeciwskazania do pracy w innych warunakch i innym stanowiski pracy.
W CI nie zatrudniamy lekarzy a poza tym bez wglądu w dokumentację medyczną nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na Pana pytanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Astma a praca w magazynie np na hali ?? (1534 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill