www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dziecko niepełnosprawne jako swiadek (2773 - wyświetleń)
- Autor arja Dodany 2014-04-25 17:02
Witam. Moja pełnoletnia, niepełnosprawna córka (up. umysłowe w stopniu umiarkowanym) dostała wezwanie na KP jako świadek. Nie wiemy czego sprawa dotyczy, dziewczyna bardzo się denerwuje - ma problem z komunikacją werbalną, nie potrafi swobodnie wypowiadać się w obecności obcych osób. Proszę o informację osoby mądrzejsze ode mnie w przepisach i bardziej znające prawo - czy może ona odmówić składania zeznań oraz czy może być przesłuchiwana, ale w obecności opiekuna prawnego ? Jestem jej jedynym opiekunem prawnym, pracuję zawodowo. Będę wdzięczna za odpowiedzi i ew. konkretny przepis prawny dot. udziału opiekuna w przesłuchaniu niepełnosprawnego, chociaż dorosłego dziecka. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor kaczorek Dodany 2014-08-01 16:38
obescnosci  mozeprzesłuchac przychologa  idzie pani  tam dziewdzynka leczy  do  lekarza  przychiarty  ze potrzebuje   przychologa i  dają
takiezaswieczenie tez darzą tylko  obecnosci  przychologa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dziecko niepełnosprawne jako swiadek (2773 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill