www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odmowa wyznaczenia miejsca dla osob niepelnosprawnych (2117 - wyświetleń)
- Autor stachu845 Dodany 2014-07-31 20:56
Witam
Czy mogę się odwołać od takiego pisma?

---------------------------------------------------
W nawiązaniu do złożonego wniosku o wyznaczenie miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, ze przedmiotowe miejsce nie może być wyznaczone w proponowanej lokalizacji ze względu na duże natężenie ruchu pieszych w tym rejonie (bezpośrednie sąsiedztwo przejść dla pieszych oraz przystanku tramwajowego i autobusowego). W najbliższym czasie przewidziany jest montaż słupków blokujących U-12c w tym miejscu celem wyeliminowania parkowania na chodniku.
--------------------------------------------------
Mieszkam w tym miejscu od 4 lat zawsze dało sie parkować w tym Od marca br. moja ulica została wciągnięta w obszar płatnego parkowania oraz założyli właśnie te słupki blokujące U-12c, dlatego też napisałem o wyznaczenie miejsca, do tej pory nie musiałem tego robić, bo mogłem tam parkować, podobno od zawsze tam sie dało parkować..
Widać ze osoba, która mi odpisała nie ma pojęcia, że te słupki juz tam są…..

Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-08-06 13:43
Sprawa nie jest jednoznaczna dlatego  proponujemy kontakt z naszym prawnikiem.
Jeśli na adres warszawa@integracja.org wyśle Pan swój nr telefonu będzie wówczas możliwość umówienia konsultacji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odmowa wyznaczenia miejsca dla osob niepelnosprawnych (2117 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill