www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rezygnacja ze świadczenia? (3143 - wyświetleń)
- Autor Lord94 Dodany 2014-09-03 13:36
witam tak jak w temacie czy jest możliwość rezygnacji ze świadczenia rehabilitacyjnego ponieważ zostało mi przyznane w trakcie gdy pracuje i co mam teraz zrobić bo chce pracować a pracodawca ponoć ma mi wypłacać świadczenie czy jeśli się zwolnie to będzie mi wypłacane?
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-09-05 11:07
Sprawa jest złożona. Prosimy albo o podanie nr telefonu na adres : warszawa@integracja.org  albo prosimy do nas zadzwonić :22 831 85 82
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-09-05 18:35

>czy jest możliwość rezygnacji ze świadczenia rehabilitacyjnego ponieważ zostało mi przyznane w trakcie gdy pracuje<
>Sprawa jest złożona.<


Jak sprawa jest złożona?!
Jeśli jest takie prawo, że podczas pracy można dodatkowo dostawać świadczenie rehabilitacyjne (poza wynagrodzeniem) to chyba wszyscy o tym powinniśmy wiedzieć, CO?
Ktoś tutaj wypisuje głupoty :-(
CO? ZUS czy tam KRUS przyznał zaocznie świadczenie rehabilitacyjne osobie sprawnej - zdolnej do pracy i w trakcie pracy (bez chorobowego)?!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rezygnacja ze świadczenia? (3143 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill