www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zmiany w kodeksie pracy i pfron (1033 - wyświetleń)
Autor anna6 Dodany 2014-09-23 08:59
Witam. Czy może się ktoś podzielić ze mną informacją jakie zmiany będą w kodeksie pracy i w pfronie od 2015r? Chodzi mi głównie o niepełnosprawnych a ściślej o umowy o pracę czy nadal będą i czy pracodawcy nadal będą dostawac dofinansowania do wynagrodzeń? Mój pracodawca poinformował mnie że od stycznia będę pracowała na umowę zlecenie ponieważ obniżają dofinansowania dla pracodawców i nie będzie mu się opłacało trzymać pracownika na umowę o pracę. Powiedział jeszcze że będzie jakaś stawka odgórna ale składki będą odprowadzane od kwoty 100zł a nie od całości bo będa dwie umowy. Czy to zgodne z prawem to mam wątpliwości. Bardzo proszę osobę co siedzi w tych tematach o informację jak będzie wyglądała sytuacja niepełnosprawnych na rynku pracy, jak z tymi umowami będzie i jak z dofinansowaniami? Dodam tylko że mam umiarkowany stopień na stałe na dwa schorzenia. Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam anna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zmiany w kodeksie pracy i pfron (1033 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill