www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / umiarkowany stopień niepełnosprawnych (2423 - wyświetleń)
- Autor barbra Dodany 2014-10-10 21:20
Jestem po operacji kręgosłupa czy Normą godzinowa. na ochronie z umowa o pracę to 204 godziny miesięcznie czy to jest ok.i umowa pracę że stopniem umiarkowanym zgodnie z kodeksem
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-11 17:27
Zależy jaki masz system cz. pracy, okres rozliczeniowy i te 43 godz. w okresie np. 3 miesięcy odbierzesz w dniach wolnych. Nie piszesz nic o systemie wynagradzania - godzinowa? To zapewne płacą za nadgodziny. Chyba podpisywałaś i wypełniałaś plik dokumentów i tam wszystko było. Co pisze w umowie o pracę?

Z tymi przepisami jest trochę bałagan: niby od 10.07.14. nie wolno przekraczać tych 7 godz. i 5 dniowy tydzień pracy, niby pracownik może zrezygnować z tej ochrony i lekarz może go dopuścić, a jednak wyrok S.N. jest zupełnie inny. Nie jestem na bieżąco ale kiedyś też obowiązywało 7 godz. i nie miało znaczenia czy lek. dopuścił do pracy przez 8 godz.
W K.P.są określone rodzaje prac gdzie jest dopuszczalne 12, 16 i 24 godz. oczywiście musi być zachowany czas na odpoczynek.
Nadrzędny Autor barbra Dodany 2014-10-13 11:47
Dokładnie nie wiem z rozmowy rekrutacyjnej dowiedzialam się że 204 godziny to norma etatu od 204 powyżej dopiero na umowe zlecenie wiem że mogę nie przyjąć tych warunków lecz wertuję dokładnie oferty pracy składam CV i wielka cisza a zasiłek rehabilitacyjny sie skończył o przyznanie przedłużenia złozyłam wniosek ale komisja nie odbyla się bo orzecznik chory
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / umiarkowany stopień niepełnosprawnych (2423 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill