www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Osoby po udarach i wylewach mózgu. (1174 - wyświetleń)
Autor W z K Dodany 2014-10-28 20:26
  Witam !
   Zakładam nowy temat dla wymiany doświadczeń dla osób po udarach mózgu.  Jeśli są tu na forum niepełnosprawni po tym traumatycznym przeżyciu to chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Oczekując oczywiście wymiany doświadczeń.
  Jako,że zakładam ten wątek to zacznę od siebie:
Udar krwotoczny ( potocznie zwany wylewem) dotknął mnie niespodziewanie w kwietniu 2006 roku. Lekarze przez kilka dni nie potrafili właściwie zdiagnozować zachorowania i operowany byłem dopiero po 6-ciu dniach od incydentu. Operowano mnie ( zaklipsowanie pękniętego tętniaka tętnicy prawej mózgu)  w Akademii Medycznej w Gdańsku.Potem oczywiście długa rehabilitacja.  Na rencie ( obecnie stałej) jestem  od 2006 roku i mam orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności.
  Proszę osoby po podobnych przejściach aby opisały swoje problemy związane z chorobą.
                                                                                            Pozdrawiam - Waldi
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Osoby po udarach i wylewach mózgu. (1174 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill