www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Przewóz osób na wózkach inwalidzkich w Warszawie (4638 - wyświetleń)
- Autor Marek23 Dodany 2007-06-15 18:42
       Jako rehabilitant od pół roku mam przyjemność  odbierać z pracy i wozić do domu osobę chorą na SM i jeżdżącą na wózku inwalidzkim. Problem w tym ze muszę to robić samochodem osobowym nie przystosowanym do tego i przenosić moją podopieczna na rękach do samochodu. Postanowiłem to zmienić, zainwestować w odpowiednio przystosowany samochód i założyć własna firmę przewozową. Zastanawiam sie jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu transport, w jakiej formie i oczywiście w jakej cenie...
      Czy aktywne osoby niepełnosprawne ruchowo potrzebują wynająć samochód wyposażony w schodołaz z kierowca/rehabilitantem/opiekunem który nie tylko przetransportuje ale także pójdzie na zakupy, pomoże załatwić sprawę w urzędzie, poprowadzi rehabilitacje.
       Proszę o sugestie i opinie które ułatwią poruszanie sie po Warszawie osób z ograniczeniem ruchowym.
Nadrzędny Autor Kasia DM Dodany 2007-06-22 13:34
Witam
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł oczywiście za rozsądną cenę... bo jednak nie wielki odsetek osób niepełnosprawnych pracuje zawodowo
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Przewóz osób na wózkach inwalidzkich w Warszawie (4638 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill