www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / skkepy z barierami i bez (3344 - wyświetleń)
- Autor czarna_ml Dodany 2015-02-03 16:29
20 min

bardzo prosze wszystkich o wypowiedzenie sie na temat sklepow. prosze napisac  NA MAIL marzena_lipinska@o2.pl odpowiedzi na ponizsze pytania :

1. jakie sklepy przystosowane są dla klientów z niepełnosprawnością, a jakie nie ( nazwa i adres).
2. W jaki sposób powinna być wykonywana ekspozycja towarów ( zarówno spożywczych jak i innych codziennego użytku) by osoby poruszające się na wózkach czy za pomocą balkonika miały komfort w czasie zakupów.
3. Propozycje konkretnych zmian w sklepach gdzie dokonujemy codziennych zakupów by były one chętnie i często odwiedzane przez osoby z niepełnosprawnościami.

jest to dla mnie wazne bo robie badania
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-03 18:34
Na jakiem uniwersytecie he ;-)
Przeczytaj jak to napisałaś! W LO piszą lepiej.

>Propozycje konkretnych zmian w sklepach gdzie dokonujemy codziennych zakupów<


Myśląca kasjerka
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-04 11:06
HE HE HE JOLCIA SIE NASMIEWA Z INNYCH A SAMA CO RUSZ BYKA ZWALI.:-))))))))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-04 14:26
Znowu jakiś troll się wcina :-( Z ciekawości przeczytałam (nick ignorowany) i co się  okazuje? Starucha konia zwaliła fuj :-(

>ZWALI.:-)<


Pisać nie potrafi ale wszystkich skrytykuje w wulgarny sposób bo to taka/taki babo -chłop wulgarny :-(
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2015-02-03 21:19
Nie mam problemów z codziennymi zakupami, raz, że markety są przystosowane.. dwa, w małych -  ekspedientki są przemiłe i same wychodzą naprzeciw moim potrzebom :-)
Nadrzędny - Autor andresik1970 Dodany 2015-02-05 10:49
Oj coś mi się wydaje że to nie są badania :-)
Mogłabyś się chociaż trochę postarać i zapytać własnymi słowami :-)
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor czarna_ml Dodany 2015-02-12 22:33
ja w ten sposub pracuje. to co pisalam dostalam od szefa. wiec BARDZO PROSZE odpowiedzie mi na chociaz drugie pytyanie bo pisze z tego protokul dla szefa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / skkepy z barierami i bez (3344 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill