www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja Psychiatryczna .. (1819 - wyświetleń)
- Autor anulciao Dodany 2015-07-08 18:52
Witam zakładam ten wątek bo liczę na waszą pomoc żeby nie zrobić jakiejś gafy
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-07-09 06:59
                      Serwus :-)
                    Niby wszystko dobrze, założyłaś wątek ale nie postawiłaś pytania. Zatem kto i co ma Ci doradzić ?
Proszę uzupełnij swoje oczekiwania.
                                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor anulciao Dodany 2015-07-09 11:20
Kurczę ucięło mi prawie całkowicie posta .. Przepraszam nie zauważyłam.
A więc jeszcze raz..1,5 roku temu miałam wypadek z dnia na dzień stałam się osobą niepełnosprawną. Obrażeń miałam bardzo dużo..ale moim największym problemem były oczy!!!zez porażenny,brak odwodzenia oczu,podwójne widzenie,zawroty głowy. Stanęłam na komisje o ustalenie niepełnosprawności dostałam na oczy stopień umiarkowany,nie zdolna do pracy. Na rok . Od początku przez długi czas chodziłam do psychologa taki też zaświadczenia dostarczyłam na pierwszą komisje..jednak trochę później psycholog nie wystarczał zmieniłam go na psychiatrę potrzebuje leków na dzień i noc. Rok upłynął stanęłam jeszcze raz na komisje okulistyczną ze względu na oczy . Okulista oznajmił mi że nie wiele sie zmieniło wiec stopień umiarkowany dalej mi się należy..nie zdolna do pracy. Zrobiłam ksero karty z leczenia psychiatrycznego... I poinformowali że jeszcze będę miała komisje neurologiczna bo to również sprawa neurologa . Miałam stluczony pień mózgu porażenia nerwu 6i 3 . Wiec czekałam a tu zamiast neurologa będzie komisja psychiatryczna ..czy to na dobre ,?co mówić co robić??starać się o jakieś jeszcze zaświadczenie od lekarza psychiatry ??jestem młoda nigdy nie pracowałam a wypadek wszystko wywrócił w góry nogi .. Miałam złamany krąg lędźwiowy kręgosłupa który teraz odzywa się boli ..jest ucisk promieniowania do nogi która na puchla zrobił się obrzęk zbierał płyn...boli strasznie głowa..
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-07-09 12:56

>czy to na dobre ,?co mówić co robić??starać się o jakieś jeszcze zaświadczenie od lekarza psychiatry ??j<


Nie ma jakiejś cudownej rady na to jak się zachowywać na komisjach. Mogę Ci tylko opisać z własnego punktu widzenia. Jako osoby, która wielokrotnie "stawała na komisjach". Po pierwsze bądź sobą, nie kombinuj bo orzecznik to wyczuje i sobie sprawę pogorszysz. Oczywiście zawsze trzeba być na takiej komisji lekko bardziej chorym niż rzeczywistość. I dokumentacja jak najobszerniejsza. Wiem, e teraz jest taka maniera, że tego nie czytają ale trzeba mieć.
                      Pozdrawiam i życzę sukcesu - Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja Psychiatryczna .. (1819 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill