www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek pielęgnacyjny zawieszony - odmowa wyrównania wypłaty (1127 - wyświetleń)
Autor edyta1976 Dodany 2015-10-13 17:56
Witam , dziecku na kolejnej komisji ds orzekania o niepełnosprawności w orzeczeniu nie przyznano stałej opieki (2014) więc pozbawiono mnie jako rodzica świadczenia pielęgnacyjnego, prawo do zasiłku pozostało. Zakwestionowałam orzeczenie w kwestii opieki nad dzieckiem odwołując sie o Wojewódzkiej komisji ds orzekania o niepełnosprawności, która orzeczenie podtrzymała i jedynie wydłużył jego termin. OPS zawiesił wypłatę świadczeń (zasiłek i i świadczenie) ze względu na przedmiotowe odwołanie. Wszystkie orzeczenia były dostarczone do OPS w 2014. W marcu 2015 odbyła się rozprawa sądowa gdzie są odrzucił mój pozew. We wrześniu 2015 doniosłam wyrok do OPS a w październiku zadzwoniono do mnie że wypłaty wyrównywania za ubiegły okres (tj od lutego 2014)nie będzie Żadnych pism poza w/w nie było. Czy OPS i na jakiej podstawie ma do tego prawo? Dlaczego nie stosował sie do art 9KAP? Wniosku też żadnego nie składałam bo panie mnie zbywały Prośby o wypłatę tylko zasiłku pielęgnacyjnego  były zbywane !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek pielęgnacyjny zawieszony - odmowa wyrównania wypłaty (1127 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill