www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / OPIS BADANIA Rtg kregoslupa szyjnego i piersiowego (3942 - wyświetleń)
- Autor waldi66 Dodany 2015-02-12 16:51
Rtg.kręgosłupa szyjnego i piersiowego : kregosłup szyjny w anteflekcji. Asymilacja kręgu szczytowego . Dyskopatia C 5-C7 z osteofitozą trzonów i sklerotyzacją przyległych płytek granicznych . Deformacja otworów międzykręgowych. W odcinku piersiowym spłycenie kifozy piersiowej. Przestrzenie międzykręgowe utrzymane. Czy ten opis morze sugerować poważniejszą chorobę lub uraz ponieważ mam skierowania do Ortopedy i Neurologa dopiero za cztery miesiące. Zastanawiam się czy nie pójść prywatnie, około dwóch lat mam bóle głowy i kręgosłupa, zawroty głowy a także cierpnięcie kończyn górnych (prawa ręka)?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-02-12 17:05 Zmieniony 2015-02-12 17:08
                    Witaj.

>Zastanawiam się czy nie pójść prywatnie,<


Wszystko zależy od zasobności Twojego portfela. W moim mniemaniu ten opis nie sugeruje abyś potrzebował natychmiastowej lekarskiej konsultacji ( specjalisty). Bo w zasadzie to samo powie Ci lekarz rodzinny. Możesz spokojnie zaczekać, chyba, że - patrz zdanie pierwsze.
Życzę pomyślnego rozwiązania problemów.
                                                           Waldi.
Ps. Proszę popraw tego strusza wpisanego do profilu. Chyba, że :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-12 17:17
Waldi66, zaufaj Waldkowi (Waldi).
Gdybym Ci przepisał swoje badania MR kręgosłupa to byś "padł" a orzecznicy pisali:
"nie jest pan niezdolny do pracy" a w orzecznictwie o niepełnosprawności: Stopień lekki :-)
I niech to będzie odpowiedź dla Ciebie i Rogala
Nadrzędny - Autor waldi66 Dodany 2015-02-12 20:22
Ta trzecia grupa to zus czy mops  pozdrawiam
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-02-12 20:37
      W ZUS-ie już nie ma grup jak dawniej ale jest coś w rodzaju odpowiedników. Stopień lekki to z orzecznictwa poza rentowego czyli np.. PCPR.
Fajnie, że zmieniłeś strusza na ślusarza.Pozdrawiam- Waldi.
Nadrzędny - Autor waldi66 Dodany 2015-09-09 19:48
Cześć jesteś wbłędzie ja dostałem stopień umiarkowany na dwa lata
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-09-09 21:28
Gratuluję!
Nie wiem o jakim błędzie piszesz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / OPIS BADANIA Rtg kregoslupa szyjnego i piersiowego (3942 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill