www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ANKIETA - prośba do OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO (2725 - wyświetleń)
- Autor editr Dodany 2014-04-07 21:03
Witam
Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską dotycząca postaw osób niesprawnych ruchowo. W związku z tym mam prośbę do osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO o poświęcenie kilku minut na wypełnienie dwóch krótkich ankiet do pracy magisterskiej.
Z góry DZIĘKUJĘ za poświęcony czas i pomoc.

http://moje-ankiety.pl/respond-61417.html
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-07 21:23
Wypełnione.

Taki lekko ironiczny komentarz – przy pytaniach opartych na kwestionariuszach mam bardzo często ochotę nie wstawiać nic z komentarzem „pytanie jest bez sensu – zależy od niepełnosprawności, zależy do tego co to ma dokładnie znaczyć” (itd.). No ale taki urok pytań zamkniętych.

Skutecznego zdobycia dyplomu. :-)
Nadrzędny - Autor editr Dodany 2014-04-08 09:07 Zmieniony 2014-04-08 09:14
Pytania zamknięte mają to do siebie, iż nie pozwalają na to, aby bardziej zagłębić się w temat. Taki ich właśnie "urok" :-) Od tego są wywiady swobodne bądź częściowo ustrukturalizowane i wtedy bada się najczęściej mniejszą ilość osób, ale można uzyskać dużo istotnych i ciekawych informacji.
Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety i słonecznego dnia życzę :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-04-08 11:57
Wiem, wiem o różnicy między ilościowym a jakościowym. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-07 22:32
Kurcze, może bym coś  wypełnil ale nie wiem co to znaczy niepełnosprawny ruchowo  ?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-04-07 22:52
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ANKIETA - prośba do OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO (2725 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill