www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / mam zapytanie gdzie sie znajduje jakaś galeria (2838 - wyświetleń)
- Autor poczta12 Dodany 2008-03-08 20:41
przepiękne  wieczory  wychodziłem   patrzeć  jak pływajwają   łabędzie
na  kocyku  siedziałem  przepiękne  wieczory  az  mi  zal  isc  do domu  piekny  wieczór
jak  zasnąłem  byłem  łabędziem  pływającym  po   wodzie

moje  marzenie  książkę  napisać  z  wierszami  swoje obrazy  malowane  i
robione  obrazy   wełny  i  styropianu  na  galeria  dać
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-08 22:23
Jak Ci napisałm mieszkam niedaleko Twego miasta.Ja udałabm się do muzeum i porozmawiałabym z Dyrekca  o projekcie wystawienia prac ON.Państwowe muzea chetnie uczestnicza w takich pogramach.MOzna jeszcze skorzystać z Domu Kultury,gdzie istnieje taka mozliwość.Z pewnością udziału w takm projekcie nie odmówia Parafie .Prywatne galerie raczej nastawione są na sprzedrz i zysk.Nie są fnansowane z budzetu.
Pozdrawiam ciepło :-)
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-09 13:20
Rafale!
Dziś przyszło mi do głowy,by 1-wsza twa galeria została utworzona na tym forum.Jesli masz mozliwość,zrób zdjęcia swych prac,umieśc je na fotosiku.pl (strona darmowa) i nastepnie podawaj na linki do tych sfotografowanych prac.Bedziemy Twoją pierwszą publicznością.Mysle ,że inni forumowicze nie bedamieli nic p/ko temu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-03-09 17:49
Napewno nie.Jestem właśnie ciekawa takich prac,ponieważ sama bawię się fotografia miast........

pozdrawiam wiosennie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / mam zapytanie gdzie sie znajduje jakaś galeria (2838 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill