www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Dystrofia mięśniowa Duchenne'a (DMD) - przywoływacz (1893 - wyświetleń)
Autor hugo Dodany 2015-10-17 16:51
Witam. Mam mały problem poniewaz nie mogę znaleźć zadnego forum nt. tej choroby (same opisy etc.) dlatego piszę tutaj. Poszukuję jakiegoś urzadzenia typu przywoływacz. Brat niedawno wrócił ze szpitala z respiratorem inwazyjnym wiec nie może mówić a ruchy ma bardzo ograniczone. Wszystko co znalazłem nie zda zadnego egzaminu ( urządzenia potrzebują za dużego nacisku do uruchomienia ). Z zawodu jestem elektrykiem ale jeśli sam chciał bym sklecić cos działającego koszt wyniósł by około 500zł ( czujniki naciskowe, dzwonek o odpowiedniej tonacji, ukłąd bezprzewodowy, przekaźnik czasowy ). Myślę że osoby będace na tym forum mają jakies doswiadczenie z tymi urządzeniami któy mogły mi by w jakiś sposób pomóc. Z góry dziękuję za pomoc.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Dystrofia mięśniowa Duchenne'a (DMD) - przywoływacz (1893 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill