www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca w niedzielę - czy należą się dodatki? (2532 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2015-12-04 09:51
W umowie o prace mam zapisane, że pracuję od pn do pt. Czasami jednak musze przyjść do pracy w ndz. Pytanie, czy powinnam się domagać dodatkowych pienięzdzy? Teraz jest tak, że odbieram dzień wolny na tygodniu.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2015-12-04 10:53
Jeśli odbierasz sobie dzień wolny na tygodniu to nie należą Ci się żadne pieniadze.... Pracodawca ma do wyboru. Albo zapłacić ekstra pensję z dodatkiem albo po prostu dać Ci dzień wolny od pracy na tygodniu.Na stronie znajduje sie obecnie dobry artykuł w temacie:
http://www.roedl.com/pl/pl/warto_wiedziec/prawo_pracy_i_ubezpieczenia_spoleczne/prawo_pracy_ile_dodatkow_nalezy_sie_pracownikowi_za_prace_w_niedziele.html - mozesz sobie mniej więcej poczytać ile dodatków należy się pracownikowi za pracę w niedzielę. Warto jest znać swoje prawa. Niestety ale wiele osob sie tym nie interesuje, nie zna swoich praw a potem narzeka ,ze pracodawca ich wykorzystuje.
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2015-12-04 11:47
A no właśnie... tylko jak przymusić pracodwawcę ;/
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-12-05 08:03
A najbardziej mi się podoba w tym linku "najprawdopodobniej".
Nadrzędny Autor erdo Dodany 2016-01-06 16:49
Ja pracuję na zlecenie w firmie http://naprawy-elektron.pl czyli dostę konkretnego klienta jadę do niego naprawiam mu daną rzecz przyjezdzam do firmy i się rozliczam. I pytanie jest czy tego typu zabieg o którym piszecie też mnie powinien dotyczyć bo muszę przyznać że mam pomału dosyć pracowania 7 dni w tygodniu nie mam czasu na swoje zainteresowania oraz hobby, A nie wspomnę o rodzinie i opiece chory synkiem:(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca w niedzielę - czy należą się dodatki? (2532 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill