www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prosimy o pomoc w internetowym badaniu naukowym (18686 - wyświetleń)
- Autor swps Dodany 2008-06-17 17:40
Szanowni Użytkownicy portalu Niepelnosprawni.pl, potrzebujemy Waszej pomocy w badaniu naukowym.

W ramach programu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, przeprowadzamy krótkie badanie, do którego zapraszamy zwolenników partii Prawo i Sprawiedliwość(PiS) oraz zwolenników Platformy Obywatelskiej(PO).
Jeśli jesteś zwolennikiem bądź zwolenniczką jednej z wymienionych partii, bardzo prosimy Ciebie o udział w krótkim sondażu psychologicznym, który ma na celu zbadanie poczucia przynależności do grup społecznych oraz klimatu uczuciowego.

Bardzo prosimy zainteresowane osoby o wejście na adres:

http://www.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=984913

Znajduje się tam stworzony przez nas prosty i przyjazny dla oka kwestionariusz, którego wypełnienie zajmuje około 5-7 minut.
Firmą udostępniającą nam technologię zbierania danych jest QuestionPro, gwarant iż zawartość strony zawierającej kwestionariusz jest bezpieczna dla użytkownika i nie zawiera złośliwego oprogramowania.

Z góry dziekujemy Państwu za pomoc w rozwoju polskiej nauki.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół badaczy z SWPS

Aby dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na stronę Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
http://www.swps.edu.pl
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-17 17:42
ZNOWU KOBINUJĄ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-17 17:43
Basia naszą psyche chcą hi hi hi aaauuuuu
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-17 18:00
CIEKAWE CO WZAMIAN
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-17 18:27
:-))))))))) zero
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-17 19:08
moze podziekuja
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-17 21:43
Oj, Maltabar, Maltabar, podziwiam twój i innych opór do wszystkiego co nowe... Jak z takim oporem będziemy podchodzić do ankiet mających na celu badanie środowiska "ON" to nam w końcu pozostanie narzekanie na to co mamy, a dzięki tym ankietom możemy się mieć znacznie lepiej. Po to są te ankiety aby nam ulżyć już tak w ciężkich warunkach jakich żyjemy..... Chyba że, ktoś przeciwny tym ankietom jest lewym rencistą...... Bo znam takich i życzyłbym im raczej do jak najszybszego powrotu pełno sprawności, do zdrowia i  zwolnienia miejsca dla bardziej potrzebującym i rzeczywiście chorym i niepełnosprawnym...... I to po dobroci, bez żadnych komisji i nakazu rewizji...........
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-06-18 06:13 Zmieniony 2008-06-18 06:16

>>>pozostanie narzekanie na to co mamy, a dzięki tym ankietom możemy się mieć znacznie lepiej. Po to są te ankiety aby nam ulżyć już tak w ciężkich warunkach jakich żyjemy..... Chyba że, ktoś przeciwny tym ankietom jest lewym rencistą..<<<<<


A to nie lepiej od razu powołać komisje sejmową prześledczą !!
Wezwać kulawych ślepych i innej maści niepełnosprawnych..  Niech się spowiadajom przed narodem.. taak  jak to IV RP gady jedne oszukują..  I W  dyby niepełnosprawnych i to migiem prosto z komisji prześledczej .. tak polowa  umrze do roku a budżet.. będzie  na  plusie..  Gdzie tam w ankiety się bawić.. A wzrost gospodarczy wyniesie ponad 20 procent..!!!
Pozdro
Bawcie sie dobrze  i wierzcie naiwnym.. bo tego typu zapytania ankiety  służą do stworzenia bazy danych etc a co za tym idzie zarobku na naiwności ludzkiej. Najpierw by tych ankieterów by trza zbadać i  to dokładnie ..... kombinatorstwa..
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-18 10:15 Zmieniony 2008-06-18 10:39
Nie o tych tu chodzi jak to określiłeś:

> Wezwać kulawych ślepych i innej maści niepełnosprawnych... >


Mam tu na myśli tych "LEWYCH RENCISTÓW" co za "ŁAPÓWKĘ" dostali renty od "SKORUMPOWANYCH LEKARZY ORZECZNIKÓW" a takich co biorą i takich co dawają "ŁAPÓWKI" jest dużo. Są też i takie przypadki a tych jest też bardzo dużo że ktoś naprawdę chory i nie pełnosprawny za "nie danie w łapę" pozostaje bez renty, "a ten który jest zdrowy a ma dwie lewe ręce do pracy za łapówkę może mieć wszystko"....

Np.
Miałem znajomego który miał amputowane obie nogi. Był za młody na emeryturę, do pracy nie mógł wrócić z powodu że nie mógł już wykonywać swojego zawodu... Nie dostał stałej renty , a taki co złamał sobie mały palec u nogi bez problemu dostał, dlaczego, bo miał tzw. "szerokie plecy".
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 10:37
wiesz norbi ja sie zaczynam zastanawiac jak ty dostales rente i wierz mi zrobilabym wszystko zeby byc osoba sprawna moc jeszcze chodzic i miec na tyle sprawne rece ze by pracowac gdziekolwiek a co do ankiety zajrzalam tam i naprawbe zastanawiam sie jakie mozna miec wnioski z tak postawionych pytan i czemu to wlasciwie ma sluzyc robilam badania naukowe przez wiele lat dopoki choroba mi tego nie uniemozliwila i mniej wiecej orientuje sie na czym badania naukowe polegaja a tobie zycze zdrowia choc moze masz go az nadto
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-18 12:36 Zmieniony 2008-06-18 13:04
Ja zostałem inwalidą w wieku gdy miałem 1,5 roku z powodu błędu lekarskiego a właściwie ciągu błędów lekarskich. Pojechałem do Warszawskiej Akademii Medycznej jako pełnosprawne dziecko w po półrocznym pobycie wróciłem sparaliżowany od głowy do ostatniego palca u nogi. To że teraz chodzę i wszystko co teraz potrafię zrobić świadczy o mojej uporczywości, jednak dalej mam problemy ruchowe, mam ręce nie sprawne, chodzę trochę inaczej niż zdrowy, z mową i słuchem też mam nie mniejsze problemy. Pomimo tych trudności nauczyłem się od małego gry na akordeonie, pianinie, organach elektr. I też dałbym wszystko aby być sprawnym, ale nie mam tu na myśli Ciebie i innych naprawdę poszkodowanych przez los a jedynie tych lewych niby inwalidów, tych trzeba najpierw doradzić przed wymiar sprawiedliwości a także ich orzeczników.. Ja aby pójść do szkoły zawodowej, aby mieć jakiś zawód byłem zmuszony zmienić grupę inwalidzką z pierwszej na drugą bo nie mogłem dalej się kształcić a w późniejszym czasie podjąć pracę aby dopracować się renty. W zakładach pracy chronionej mieli takie normy że nawet czterech zdrowych nie wyrabiałoby się z tym co miał zrobić jeden chory... Dlatego te ankiety są po to aby takie krętactwa jak wyżej wymieniłem były eliminowanie a niby jak mają dojść do tych spraw, jak nasz traktują. Choćby nawet treść pytania była raniąca trzeba na nie odpowiedzieć w ankietach bo niby jak i skąd mają wiedzieć autorzy tych ankiet o naszych codziennych trudach życia, tym bardziej że są to osoby pełnosprawne.... Wiem że w istniejących zakładach pracy chronionej odmawia się pracownikom za nie wykonie normy prawa do urlopu, a płace są grubo niższe od płacy minimalnej... Odmawia się im prawa do rehabilitacji, do awansu ........ Czy tego chcecie opierając się do przeprowadzenia ankiet??..... Potem widać efekty w postaci wadliwych i nie na miejscu "partingów" dla inwalidów, podjazdów dla wózkowiczów..... itd. itd. itd...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-06-18 13:29
NORBI tak dla twojej informacji wypelnilam ta ankiete jesli to moze komus pomoc ale nie znalazlam tam zadnego pytania dotyczacego problemowON
Nadrzędny Autor Blaisekgl Dodany 2016-06-29 15:15
Nadrzędny - Autor swps Dodany 2008-06-18 12:00
Szanowni Państwo,

Z powodu szerzących się watpliwości, informujemy iż nasze badanie nie słuzy celom zarobkowym, lecz powiązane jest z prowadzoną pracą dyplomową. Nie jest też powiązane w żadnym stopniu z kwestią rent.
Prośbę o udział w tym badaniu wystosowaliśmy do różnych środowisk w internecie, nie tylko na forum Niepelnosprawni.pl
Badanie jest skonstruowane przez psychologów z doświadczeniem w tworzeniu takich kwestionariuszy.

Łączymy wyrazy szacunku,
Zespół badaczy z SWPS
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-06-18 12:17
dziekujemy w ten sposob chyba zostaly rozwiane wszelkie watpliwosci
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-18 14:50
A jaką ankietę wypełnią osoby o innych poglądach jak tylko prawicowe?
Czy przypadkiem nie można to podciągnąć pod dyskryminację?
Ogólnie elektorat rzeczonych partii składa się głównie z osób ... No dobra. W czasie wyborów podano skąd pochodził ten elektorat i każdy chyba pamięta.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-18 20:14
Nachbar, co do tej ankiety to bardzo się rozczarowałem, to rzeczywiście chwyt poniżej pasa. Tak jak byłem za tą ankietą to teraz jestem przeciw.... Tam nić nie ma na temat nas "ON", propaganda i nić więcej.....
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 20:16
każda ankieta to chwyt na naszą naiwność
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 20:19
i wsio oki!
w pierwszym poście nie ma napisane, że z pomocą dla ON
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 20:22
zapomnieli dopisać wybacz nie zorientowanym::-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-18 21:20
Basia jesteś hi hi niesamowita :-)))))
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 21:57

>Szanowni Państwo,


Z powodu szerzących się watpliwości, informujemy iż nasze badanie nie słuzy celom zarobkowym, lecz powiązane jest z prowadzoną pracą dyplomową. Nie jest też powiązane w żadnym stopniu z kwestią rent.
Prośbę o udział w tym badaniu wystosowaliśmy do różnych środowisk w internecie, nie tylko na forum Niepelnosprawni.pl
Badanie jest skonstruowane przez psychologów z doświadczeniem w tworzeniu takich kwestionariuszy.

Łączymy wyrazy szacunku,
Zespół badaczy z SWPS<
o wszystkim informowano
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 22:31
to juz bylo o 13tej trzeba czytac uwaznie i ze zrozumieniem
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-19 14:00
nie każdy potrafi hi hi
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-19 14:18
oczywiście obie mówicie o sobie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-19 14:19
ja mam na myśli ciebie cwaniaku
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-19 16:11
:-))))))))))))
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-19 16:17
::-)
Nadrzędny Autor Patryk88 Dodany 2016-07-07 11:12
dziekujemy ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prosimy o pomoc w internetowym badaniu naukowym (18686 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill