www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / lansowanie promocja (4162 - wyświetleń)
- Autor siemaquore Dodany 2016-10-04 23:56
co należy zrobić by zostać wylansowany , być pod kuratela władz sponsorów i żyć wesoło jako inwalida któremu coraz trudniej żyć i wiązać koniec z końcem a jeszcze chciałby godnie pożyć pobawić się? to jest moje pytanie. Emerytura coraz niższa leki coraz droższe dostępność do leczenia coraz droższa i trudniejsza. Smutne jest życie przeciętnego rencisty w tym kraju gdzie bogacze panosza się w TV gazetach czy innych mediach szastając waluta i humorem nie zwracając uwagi na słabszych. 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-05 06:31
Do pracy idź.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-10-07 22:35
zatrudnisz mnie?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-08 05:35
A co umiesz?
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2016-10-14 09:01
wszystko w czym mogę pomoc tzw. złota raczka
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-10-08 08:26
Siemaqore.  Masz pretensje do tych co mają kasę, że się lansują w Tv, a sam zadajesz pytanie "co należy zrobić by zostać wylansowany". Zazdrośniczek z Ciebie. :-))))))
Źle zacząłeś. Biadoleniem nic nie osiągniesz. Nawet ci co się "lansują" musieli przedtem włożyć w to trochę pracy i mieć pomysł na siebie. Nic nie ma za darmo. Nawet żeby dostać spadek po bogatej cioci trzeba się do niej pięknie uśmiechać. :-)
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-10-14 09:00
Fajnie to "ujęłaś ująłeś" ja chce brać udział w orgiach itd."  skąd taki pomysł bo z tego co napisałem nie wynika ze chce się bawić napisałem ze chce żyć godnie a nie ponad stan napisałem ze ludzie rodzą się równi a nie ze są kasty wśród których żyjemy. to ludzie stwarzają takie nierówności i to mi się nie podoba. Czasy gdzie nie istniała gazeta telefon tv minęły  dziś każdy wymoczek gryzipiórek redaktorzyna pisze co mu partia nakaże co mu ślina na język  przyniesie a nie to co jest istotne i potrzebne. Mowisz ze biadole ale pokaz co zrobiłaś -łeś że mnie krytykujesz a nie tych co rząd tworzą czy nawet ta stronę forum czy naprawdę jesteś inwalida czy tylko takim zamulaczem tematów i problemów. Obserwuje to forum od lat i nic się tu nie zmienia ci co maja cos do powiedzenia pytają a ci co nic nie maja do powiedzenia kręcą szczują negują pytania dociekliwych. jakbym napisał ze mam dość życia i chce popełnić samobójstwo to tez bym pewnie znalazł odpowiedz "a wieszaj się twoja sprawa" wiec po co negowanie innych myśli komentarzy?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-14 09:13
Jesteś złotą rączką. Widocznie popyt na tego typu usługi nie jest na tyle duży, abyś żył godnie w Twoim rozumieniu. O co masz pretensje do rządu? Władza ma Ci znaleźć pracę czy o co chodzi?
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2016-10-16 23:07
żeby uciąć głupią dyskusje i dyskurs to powiem tyle ze to nie pora na zabieganie o etaty ani nic w tym temacie ponieważ mam 70 lat i nie myślę o pracy nawet ze wskazaniem komisji rentowej "żadna praca"i innych uciechach ale po prostu sam temat mnie zainteresował. A że najbardziej upierdliwi rzucili się w te pendy do odpowiedzi to wyszło to co wyszło. I tak tu jest na tym Forum , bez zapytania od razu uciąć dyskurs i zatkać gębę pytającemu. Ot nie ma tematu bo nie "ja "go rzuciłam rzuciłem. Szkoda słów i dobrze ze istnieją inne rubryki do pytań a nie tylko "kawiarenka"
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-10-14 09:43

>Fajnie to "ujęłaś ująłeś" ja chce brać udział w orgiach itd."  <


O orgiach nic nie wspomniałam, a nawet ich nie miałam na myśli.

>pokaz co zrobiłaś -łeś że mnie krytykujesz <


Nie muszę odpowiadać na takie zaczepki, bo pewnie i tak powiesz, że kłamię. Jeśli obserwowałbyś forum od dawna, to byś wiedział, że jestem ON , wiedziałbyś również co w życiu robiłam. A jeśli chodzi o  " pytania dociekliwych" , to Twoje nie dotyczyło konkretu, tylko "co robić by nic nie robić". Dlatego też  Twoja "złota rączka" razem z "orgią" kojarzy mi się ......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / lansowanie promocja (4162 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill