www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zielona Gwardia-Co wy na to? (1099 - wyświetleń)
Autor soviet30 Dodany 2017-05-30 16:14
Ja na miejscu A.Macierewicza połączyłbym wojska obrony terytorialnej z ONR Falanga i stworzyłbym Zieloną Gwardię wzorowaną na Schutzstaffeln oraz także amerykańskiej gwardii narodowej i gwardii narodowej Władimira Putina w Rosji.W skład tej instytucji włączyłbym wywiad i kontrwywiad(ABW,Agencje Wywiadu,Biuro Ochrony rządu oraz włączyłbym do tego policje,straż ochrony kolei,oraz być może także pograniczników.Nie bierzcie do siebie zbytnio tego że wymieniłem tutaj SS,ale jednak magia matowego srebra,brunatnych koszul i czarnych mundurów działa na mnie od lat pomimo tego że Hitler przez SS zaczął akcje likwidowania niepełnosprawnych czyli też i potencjalnie mnie.Poza tym ONR Falanga w takim kształcie dysponowała by własnymi dywizjami,pułkami itd.wzorowanych przeze mnie na Waffen SS.Co o tym sądzicie?Czy taki twór jest w Polsce potrzebny?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zielona Gwardia-Co wy na to? (1099 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill