www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup pralki lub telewizora,komputera z zfron lub ipr (3982 - wyświetleń)
- Autor artur 12 Dodany 2011-01-16 15:45
Witam jestem pracownikiem zakładu pracy chronionej  pracuje już kilka lat i chciałbym się dowiedzieć
czy ktoś z was korzystał z dofinansowania do zakupu telewizora,pralki, komputera z zakładowego funduszu rehabilitacji osób
niepełnosprawnych ,posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności,jakie są kryteria, czy też kwoty ograniczenia dofinansowań
,czy też wskazania dotyczące choroby na którą się choruje w związku z poprawieniem jakości życia komunikacji w przypadku komputera.
Jak to jest w przypadku IPR czy też można się ubiegać o dofinansowanie zakupu wyżej wymienionych sprzętów.
Za odp dziękuje.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-16 17:09
Mam znaczny stopień ale zawsze dostawałam odmowę. Nie znaczy to że nie możesz ubiegać sie o te rzeczy nie wiem tylko czy wszystko od razu. Zadzwoń do nich i popytaj. Chyba wszystko od razu nie da rady.
Nadrzędny Autor evita437 Dodany 2011-02-13 21:43
no to strasznie frajerujecie w tym zpch... bo zaloze sie, ze zarzad, gl. ksiegowa i inni notable ciagna ile sie da z tego funduszu, zwlaszcza, ze jesli go nie wydatkuja w biezacym roku, to beda musieli zwrocic nadwyzke do pfron
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-02-14 18:30
evita437 po pierwsze nie wy a po drugie skąd wiesz czy te zakłady tracą? A może wydatkują dla swoich pupili?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup pralki lub telewizora,komputera z zfron lub ipr (3982 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill