www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 102) (3805426 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-20 10:16
Ok - bo już myślałem, że mam drugą żonę ;-)))) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-20 17:34
NIKT MI GŁOSU NIE ODEBRAŁ I WŁAŚCIWIE DLACZEGO MIAŁ BY TO ZROBIĆ??? TO JEST TRAGEDIA JAK ZŁĄ OPINIĘ ROBICIE LUDZIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I CHORYM!
Całe szczęście, że pracodawcy "wolnego rynku" nie maja czasu i nie wchodzą na takie fora.
Najciekawsze i świadczące o "wysokiej" inteligencji jest to, że takie posty są w wątku "Aktualności" :-)
Pozdrawiam i cieszę się będąc jednocześnie zdziwiona taką popularnością i zainteresowaniem.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 22:35 Zmieniony 2013-06-18 22:38

> doszliśmy do wniosku kto to może być, no i nie myliliśmy się ...


Potwierdzam i mam nadzieję, że będzie miała następny okres karencji za recydywę.
Przestałam jej nawet odpowiadać, bo to się mija z celem, nie nauczy się i tak. :-)
W trąbie ją mam.:-) Co nie oznacza pozwolenia na prostackie wpisy.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-20 17:41
W-zetko, do tej pory TO JA SPORADYCZNIE ODPOWIADAŁAM NA TWOJE POSTY DO MNIE :-) NIGDY DO CIEBIE NIE PISAŁAM.

>Co nie oznacza pozwolenia na prostackie wpisy.<


To świadczy tylko o tym, że jesteś "prostaczką":-(
Twoje posty mówią, a wręcz krzyczą - jestem nikim realnie, chowasz się za ekranem, piszesz zdania, a właściwie kopiujesz z netu i tyle.
Nie wiem współczuć czy... Po co Wam to udawanie?!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-20 21:06
NO PRZECIEZ TY KOBIECINO SAMA DO SIEBIE PISZESZ!
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-22 15:08
Staruszko piszesz to co do Ciebie pisano :-(
Wywołujesz Pawła, Valkirię i innych, których darzysz uczuciem. To tak nie działa - proszę idź do swojego lek. ps. weź leki i wtedy zajrzyj na fora - pogadaj :-) WSZĘDZIE CIĘ WYRZUCANO - KONTAKT Z LEKARZEM KONIECZNY. Z postów wynika, że dla Ciebie nie ma znaczenia: chłopiec czy dziewczynka - NIE JESTEM ...FOBEM, ALE TY POMYŚL, WEŹ LEKI, PORADŹ SIĘ SWEGO PS. :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-22 15:54
OCZYWISCIE MASZ 100% RACJI:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-13 11:34
Politycy solidarnie ponad podziałami chcą się składać na 'biednego' Jana Rokitę, a kto się złoży na biedniejące z dnia na dzień społeczeństwo?
Na takich, o których się czyta,  którym komornik zabrał wszystko do zera, bo czegoś w terminie nie zrobili, zaniechali  lub z powodu bezrobocia nie mogli płacić za coś tam. Kto ich pytał, kto pomagał z polityków?
A co z tymi, którym nie wystarcza na czynsze, ba, na chleb z dobrym obkładem.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-13 13:20
"Polska"... tu pasuje ten tytuł jak ulał... W Polsce politycy tylko myślą o swoich brzydko pachnących pupach...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-16 19:02

>Politycy solidarnie ponad podziałami chcą się składać na 'biednego' Jana Rokitę, a kto się złoży na biedniejące z dnia na dzień społeczeństwo?


Dobre pytanie. Kto? Ale ważniejsze pytanie to: dlaczego tak jest ?
Poczytajmy więc czym zajmują się politycy, którym rosną słupki. Popatrzmy w świetlaną przyszłość, jaką zamierzają nam zgotować. Po 1989 roku Raj im nie wyszedł, więc teraz będzie Armagedon.
Kaczyński na Kongresie Katolików: najtrudniejsza sytuacja od czasów komunizmu

>Choć, w niektórych sferach stosunków z państwem następowały korzystne dla Kościoła zmiany, jako "pozorny" np. uznał Kaczyński kompromis dotyczący preambuły Konstytucji z 1997 r. - Nie możemy powiedzieć, że nastąpiło związanie polskiego porządku prawnego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem. Ta konstytucja nie zaczyna się, jak powinna się zaczynać: w imię Boga wszechmogącego – podkreślił oklaskiwany prezes PiS.
>Głównym organizatorem spotkania pod hasłem: "Stop ateizacji" został parlamentarny zespół ds. przeciwdziałania ateizacji. Wśród organizatorów znaleźli się też tygodnik katolicki "Niedziela" oraz Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej.

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-16 23:31
A gdyby tak te hasła zamienić na 'pogłębiamy naszą wiarę, a innym dajemy wolność wyznania lub niewyznania'?
Parlamentarny zespół ds. przeciwdziałania ateizacji musiał powstać, powstał już dawno, a ateistów coraz więcej, czy jak? :-) Nadal jestem ciekawa, czy słupki spadną po tym przemówieniu na Kongresie. A może odwrotnie, bo w końcu te 90% należących do KK....a w słupkach tylko 30% więc może teraz podejdzie do 90.
Bez żartów i kpin, na poważnie jestem tego ciekawa, czy przybędzie, czy ubędzie, bo słowa były bardzo znaczące.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 15:25
W-zetko, uprawiasz trochę demagogię i nie masz realnego rozeznania. Jednakże, może intuicyjnie, piszesz o tym co boli społeczeństwo.

>A co z tymi, którym nie wystarcza na czynsze, ba, na chleb z dobrym obkładem.<


Na czynsze to wszystkim starcza. Nie starcza na dodatkowe wymysły i  media z sufitu :-(
Ustawy, KC, a życie sobie (łącznie z prawnikami)
Na brak na chleb skarżą się jedzący "kawior" i otrzymują to co chcą.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-19 18:01

>Parlamentarny zespół ds. przeciwdziałania ateizacji musiał powstać, powstał już dawno, a ateistów coraz więcej, czy jak? :


Przeglądając poprzednie posty i czytając kto co napisał, zwróciłem uwagę na cytowane zdanie. Zastanawiam się, czy po to wybieramy władzę, aby działała w interesie obcego państwa?
Przecież ateiści nie mają swojej międzynarodowej organizacji, nie posiadają majątków ziemskich, nie podpisali z naszym państwem żadnego "konkordatu", nie wyciągają z budżetu naszego państwa pieniędzy, nie powiększają stanu posiadania za bezdurno, czyli 1% wartości, w przeszłości nie zabijali na masową skalę inaczej myślących, nie "nawracali" na ateizm nikogo ogniem i mieczem i na koniec nie mają swojego "Watykanu", na którego działalność składają się wszyscy ateiści z całego świata.
Co takiego jest w ateizmie, że musi tym się zajmować parlament i to za pieniądze podatników?
Czy nie ma ważniejszych spraw do załatwienia jak bezrobocie, bieda, głodne dzieci, chora służba zdrowia i wiele innych dotyczących zwykłych obywateli, niż włażenie w d...ę watykańczykom, bo im owce pouciekały?
Druga sprawa to śledztwo dla ustalenia, czy REA jest kobietą. Niewątpliwie jest, skoro kończy się na "a"- RE -A. Kiedyś, a było to dawno, podobnie zastanawiano się, czy Paul Anka to facet, czy kobieta. Odpowiedź na ten dylemat była prosta: jeżeli śpiewał - to facet, jeżeli śpiewała - to  kobieta.
Podobnie jest z domniemywaniem w ww. sprawie. Dajmy KobiecieA swobodę wypowiedzi i nie komentujmy kto to pisze, ale co.
I to by było na tyle.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-20 09:58

> Czy nie ma ważniejszych spraw do załatwienia jak bezrobocie, bieda, głodne dzieci, chora służba zdrowia i
> wiele innych dotyczących zwykłych obywateli, niż włażenie w d...ę watykańczykom, bo im owce pouciekały?


Piszesz ostro, ale faktem jest, że zwykli ludzie dostają ledwo-grosz, a państwo lekką ręką płaci na różne religie.
Jestem wierząca na swój sposób, ale w żaden sposób religia to nie przemysł, nie interes. Koniec , kropka. Odpis z budżetu to też nie wyjście, bo jak ja będę chciała wspierać kapłanów, to dam z własnej kieszeni, gdy poczuję wspólnotę. Żeby mieli za co żyć, gdy ich czas pochłania nauczanie innych. Ale jak zobaczę, ze pławią się w zbytkach kasę przykręcę i już. To przykład działania, nie moje realne aktualnie zamiary.:-)
I to jest zdrowy mechanizm, moralny. A tak z budżetu, z tacy, z posług, z interesów-biznesów i ciągle mało.

Co do kobietyA, mało mnie obchodzi kim jest, może być byle kim, ale jeśli tu pisze, niech nie uwłacza innym. Na to zgody nie ma.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-20 07:27 Zmieniony 2013-06-20 07:31
w dniu imienin bogny trolli najlepsze zyczenia ode mnie
tadeusz
sorry za pisownie ale to z tabletu
:-) :-) :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-20 10:00
Dołączam się Bogusiu do życzeń. Pewnie czytujesz nas.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-21 12:56
http://praca.wp.pl/title,Milion-na-nagrody-dla-NFZ,wid,15751683,wiadomosc.html

I co tu powiedzieć?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-21 14:41
NFZ = Narodowa Frakcja Zabijania...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-23 11:27
U nas są pieniądze na nagrody, rozdawnictwo majątków, kolesiostwo i układy, brakuje natomiast miejsc pracy, jest bezrobocie, brak perspektyw, kuleje opieka społeczna i zdrowotna, więc ludzie wyjeżdżają w świat za chlebem, a tam spotykają Polaka i ... mają jeszcze gorzej.
Przy okazji widać różnice w podejścia państwa do potrzeb dziecka i narodowość dziecka nie ma tu znaczenia.
Rodzicom z Polski Jugendamt odebrał sześciotygodniowe niemowlę

>Przyjechali do Berlina za pracą i chlebem. Nieuczciwy pracodawca wyrzucił ich na bruk, a pracownicy Jugendamtu odebrali sześciotygodniowego synka. Od trzech tygodni polscy rodzice koczują w samochodzie w oczekiwaniu na wynik rozprawy w sądzie opiekuńczym. - Nie wrócimy do kraju bez naszego dziecka - mówią zrozpaczeni.

Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-23 21:25
widać wszędzie jednakowo, dobrze tam gdzie nas nie ma... :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-24 19:56
Co z tą Polską, a dokładniej z Polakami. Jak nie giną na drogach, to toną w bajorkach, rzekach, jeziorach i morzu. Wynika z tego, że nie potrafią ani jeździć, ani pływać.
W ostatni weekend w Polsce utonęło 26 osób

>W 2012 roku w Polsce utonęło 436 osób, w tym ponad 70 proc. po wypiciu alkoholu. Rok wcześniej utonęło 396 osób. Z policyjnych statystyk wynika, że niedziela jest dniem kiedy najczęściej dochodzi do śmiertelnych wypadków nad wodą.

Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-24 20:14
niestety Polacy nadużywają alkoholu, a jak w głowie szumi to  trzeba  wykazać się brawurą - tak mamy :-)))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 20:27
Ja zaś się zastanawiam nad tym: kto jeździ po naszych drogach . Pewnie Czesi, Rosjanie i Niemcy , bo naszych wyłapała policja za nietrzeźwość .
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-24 20:28
amalian ja jeżdżę :-) czasem... :-) jak mam kasę hahahaaha....
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 20:46
Na rowerze, lub hulajnodze???
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-24 20:51
Norbi... ja jestem ON i nie dla mnie te środki transportu :-) ;-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 21:13
zarazna będę miał film Abbey - losy angielskiej arystokratycznej rodziny i nie tylko.. Och, ta arystokracja .... o już się zaczyna :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 23:07
Ja choć mam SM, to jeszcze, puki mogę, to używam roweru, i to zwykłego holendra...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 23:35
O rowerze mogę tylko powspominać, ale ...Pamiętam moje pierwsze objawy słabości, zadyszka, poty zmęczenie, które, po chwili odpoczynku mijało. Z żoną postawiliśmy na ruch, a jak ruch to rowery . Każdą sobotę czy niedzielę wyjeżdżaliśmy za miasto - na rowery ;-) . Rowery na dach malucha i hejka do Rud Raciborskich . W Rudach jest pięknie odremontowany zespół zamkowo-klasztorny z parkiem w stylu angielskim . W samym parku nie jeździliśmy, bo za dużo ludzi, ale wyjeżdżaliśmy poza Rudy i szerokimi alejkami p.pożarowymi zachwycaliśmy się przyrodą . Kilka lat wcześniej na tym terenie był wielki pożar, który pożarł wszystko tylko nie kaplicę w której w sezonie letnim są odprawiane-okolicznościowo nabożeństwa .
Ale Rudy to również zabytkowy kościół gotycki, który mnie urzekł : lube tam być ... ma swój klimat i mimo, że mały to wielki i ciepły ...Dobra, dobra już kończę ...Tam wszystko jest cudowne : obraz mateńki i cegły i staw i dąb iiii już kończę, bo zasypiacie - pewnie . AAA zapomniałem są tam również relikwie św. Walentego . Wiem, wiem, że wszyscy macie połówki, ale, tk na wszelki wypadek piszę gdzie szukać wsparcia w sprawach serca :-) . Może wkleję parę zdjęć z Rud...Co??? No to wkleję ;-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-25 10:55
Właśnie, podobnie używam roweru, jak ty, tyle, że nie z żoną a z przyjaciółkom, bądź z przyjaciółkami... :-) Prawie, co weekend, gdy jest odpowiednia pogoda...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-25 11:06
ja teraz jestem na innym etapie chorobowym i mam problemy w przejścu z pokoju do pokoju, ale to nie znaczy że się nie ruszam . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-25 12:42 Zmieniony 2013-06-25 13:12
Co sądzicie o fałszywych alarmach bombowych? Współczuję pacjentom leżącym. Jak karać takich "dowcipnisiów"
W TVP Info cały czas pokazują Szpital Bródnowski. Tuż za terenem szpitala mieszka Trolla. Może coś więcej wie?
Ja w tym szpitalu leczę się u endokrynologa.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 13:09
podobno maile były nadawane z zagranicy...Atak cybernetyczny to nie jest, ale ktoś coś chciał tym pokazać . Tylko co ??? Złośliwość osoby prywatnej ? Za dużo znaków zapytania .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-25 13:22
Pokazać głupotę, nic więcej...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-25 13:48
Oczywiście , że to jest podłość, która powinna być odpowiednio ukarana. Jednak z drugiej strony patrząc znów znalazł się temat zastępczy, a niektóre stacje tv............ nie chce się już powtarzać więc na tym zakończę.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-25 18:50
To nie złośliwość, ani głupota, ale wykazanie słabych stron różnych służb w przypadku rzeczywistego zagrożenia. Może to rodzaj ćwiczeń.... :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-27 21:00
Warszawa: policjantka zaatakowana podczas kontroli; napastnik postrzelony

>Jak powiedział rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji asp. Mariusz Mrozek, do zdarzenia doszło tuż przed godz. 15. 32-letnia aspirant, która patrolowała swój rejon w okolicach ulic Etiudy Rewolucyjnej i Racjonalizacji, chciała wylegitymować dwóch mężczyzn. - Na początku kontroli została zaatakowana. Napastnicy uderzyli ją i przewrócili na ziemię. Usiłowali dokonać rozboju - jeden zabrał jej telefon - powiedział Mrozek.
>Jak relacjonował, policjantka wyjęła broń - oddała strzał ostrzegawczy, a potem dwa strzały w kierunku jednego z napastników. Mężczyźni zaczęli uciekać; policjantka wezwała pomoc.


Zastanawiam się czemu ma służyć zapis o oddawaniu ostrzegawczego strzału. Chyba tylko o to, aby dać przestępcy szansę ucieczki. Podobne zdanie mają internauci w swoich komentarzach. Ponadto dlaczego w każdym przypadku użycia broni prowadzi się postępowanie, skoro okoliczności oddania strzału są jasne.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-27 22:29
Zgadza się. Taki funkcjonariusz "odreaguje" w "kontakcie" z innymi, zwłaszcza bezbronnymi i grzecznymi :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 06:41
Kto pyta nie błądzi - pewnie z takiego założenia wychodzi każdy funkcjonariusz ;-) . Ale dziewczyna poradziła sobie w znakomity sposób z bandytami : raniąc nie zabijając ich . Dała im szansę...Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-28 16:49
NAJAKTUALNIEJSZY TEMAT-SMIECI.TEZ U WAS TAKIE CYRKI NIKT NIC NIE WIE CO GDZIE JAK?PEWNIKIEM LASY BEDA PEŁNE.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-28 18:08
Staruszko, już wcześniej pisałem o pewnym przedszkolu, gdzie wprowadzono opłaty za odbieranie dzieci po terminie. W ten sposób chciano zmobilizować rodziców, aby nie spóźniali się po odbiór, bo panie przedszkolanki musiały tracić swój prywatny czas. I co się okazało. Jak rodzice zaczęli płacić, to nagle tych spóźnialskich przybyło. Powód tego zjawiska był bardzo prosty: skoro zapłaciłem, to nie mam wyrzutów sumienia. Nie muszę się stresować i śpieszyć, skoro pani przedszkolanka ma zapłacone za to, że na mnie poczeka.
Analogicznie będzie ze śmieciami. Skoro płacę za śmieci, to co za różnica ile ich mam i  gdzie je wyrzucam.
Żeby było śmieszniej, w mojej miejscowości opłaty za śmieci obliczają na podstawie ilości  zużytej wody. Chyba przestanę się myć, wodę na herbatę zacznę czerpać z miejskiej fontanny, a za potrzebą zaczną chodzić w krzaki. :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-28 20:01
Powód tego zjawiska był bardzo prosty: skoro zapłaciłem, to nie mam wyrzutów sumienia. Nie muszę się stresować i śpieszyć, skoro pani przedszkolanka ma zapłacone za to, że na mnie poczeka.<

Ależ, ależ ...pewnie, jakby pani dyrektor przedszkola wprowadziła znaczące opłaty nie było by tego problemu - bynajmniej z odbiorem dzieci . Zasady winne być proste :zostawiasz dzieck po terminie odbioru to płacisz 200, 300, czy 400 zł . za pierwszą rozpoczętą godzzinę . Następna to 500zł ... i problem z głowy . Nic tak dobrze nie działa - na pamięć, jak wysoki mandat . Wiem to z autopsji  ...do dzisiaj pamiętam miejsca w których zapłaciłem mandaty ;-)))) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-28 20:11
Komu się będzie chciało wynosić śmieci do lasu , jak pod domem będzie miał kosz na śmieci za który będzie płacił . Nieważne czy będzie on pełny czy pusty . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-28 19:52
Popatrzcie jak rośnie
DŁUG PUBLICZNY
I co Wy na to?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 20:07
Zobaczcie jak wiele bezpiecznych dróg przybyło Jedź i oglądaj :-))) 
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-29 10:34 Zmieniony 2013-06-29 10:39

>I co Wy na to?


Dla mnie żaden problem. Jestem wypłacalny. Najwyżej nie kupię nowego samochodu.
Reszta niech się sama martwi o siebie i głosuje na "zbawcę narodu". :-)
W Sosnowcu kongres Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Jarosława Kaczyńskiego
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-29 11:25
Co ma Twoja "wypłacalność" do tego na kogo ludzie zagłosują? Wątpię, aby kogoś na forum to interesowało.

Myślisz, że partia pana Palikota, którą popierasz (jak już gdzieś napisałeś), jest lepsza?   Jeśli tak, to oświeć mnie w czym są lepsi, bo jakoś tego nie zauważyłam.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 15:40
Lidio, Nachbar odpowiedział do postu Tadeusza i to bardzo logicznie.

>Wątpię, aby kogoś na forum to interesowało.<


Wybacz ale mnie np. interesuje :-) i może wiele osób - tego nie wiesz.
Ja także będę głosować na Palikota, ale z innych powodów niż pisał Nachbar.
Wszyscy chcą wiedzieć co dla niego zrobi dana partia i to błąd - obiecają wszystko.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-29 15:50
Kobieto A
Nachbar, to w porządku gościu, jego zdanie na temat osób niepełnosprawnych uważam za słuszne, lecz nie jestem zwolennikiem Palikota...  
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 16:02
Norbi, a może należało by tak zaryzykować? Kontrowersyjny, ale...  Może trzeba kogoś takiego? Może o.n. są w tej samej grupie co transwestyci, homoseksualiści itp.?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 102) (3805426 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill