www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 103) (3807961 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-29 16:55
Ja całe życie ryzykuję. Nawet gdy tu piszę na tym forum, oprócz paru osób z tego forum, te forum jest nieprzyjazne dla niepełnosprawnych...  A jeśli chodzi o to, na jaką partię (bandę) będę głosował, to już parę razy to pisałem, i jeszcze raz powtórzę, że nie jestem za ani jedną partią (bandą)... Najlepiej ten cyrk na wiejskiej razem z tymi klaunami zrównałbym z ziemią !!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-29 16:23
KobietaA. Jeśli interesuje Cię "wypłacalność" i finanse na auto Nachbara, to ok, niech o tym pisze. Pomyślałam, że Ci co naprawdę mają  kasę, to się zwykle z nią nie obnoszą na forach internetowych, a inni..... co mi tam jak chcesz żeby pisał ........ :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 16:30
Lidziu nie rozumiem Twojej wypowiedzi :-(
Ja zrozumiałam to tak, że ta kwota dla Nachbara nie jest "zabójcza" i może ją dać ze skutkiem takim, że nie kupi nowego auta. Takich w Polsce jest wielu. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 16:34
Jeszcze jedno: uwierz mi Lidio, wielu na tym forum i w życiu płacze jacy biedni, a faktycznie dla nich taka kwota to małe miki... :-(
Chyba już wiesz, że nie wszyscy są uczciwi i szczerzy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-29 16:38 Zmieniony 2013-06-29 16:42
Oczywiście ja również tak zrozumiałam. :-)  Szkoda, że Ty mnie nie zrozumiałaś. :-( 

Odnoście Twojego drugiego postu. Tak wiem, że na forum często o szczerości można zapomnieć, dlatego tak mnie wkurza jak ktoś wylicza na co go stać. Mnie uczono skromności i taktu. Tam , gdzie jest tylu ludzi żyjących z małej renty, nie powinno się obnosić z tym na co mnie stać.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 17:08
Masz rację, ale czy nie zauważyłaś tego

>jak ktoś wylicza na co go stać.<


w przypadku W-zetki, Waldusia, Rogala, nawet Amaliana, a nade wszystko Tadeusza?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-29 17:15
Prawdę mówiąc nie zauważyłam, ale pewnie dlatego, że jeżeli nawet coś takiego było, to bardzo dyskretnie i nie raziło. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-29 17:18
Ludzie jak chcą, to nawet ufoludki zobaczą w rosole. :-) Lidian, to kwestia nastawienia do bliźnich.:-)))))))))
Pozdrówka dla wszystkich racjonalnych. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 17:40
Czyli ty nie jesteś człowiekiem? Fakt :-) Może jednak masz takie zwidy? Odwiedź geriatrę :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-29 21:37
każdy inaczej postrzega świat i otoczenie :-) . Ja również właśnie teraz spostrzegłem, że to co ja widzę nie każdy musi widz\ieć podobnie . Świat nie daje nam się nudzić  :-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-30 17:08
o rety Lidian, nie zauważyłaś jak Walduś się chwali   ;0 kurcze ja też nie pamiętam takiego faktu. Chyba że chwaleniem nazwiemy to co pisał Norbi że kiedyś to szalał na weselach i zabawach tanecznych ;0
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-30 22:52
Waldek!
Wszyscy jakoś tam się chwalimy :-) A to zdrowiem (nie do końca dobrym), a to problemami finansowymi czy też tym, że wczoraj lub dzisiaj udało się nam wstać z łóżka i nic nas nie bolało przez 2 godziny. I tak dalej. I robimy to po to, żeby jakaś tam kobieta nam zazdrościła tych "dobroci".
I o to chodzi :-)
O równowagę w zazdrości :-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Czy ktoś pęka z zazdrości??????????
Bo ja ze śmiechu :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-01 08:01

> dzisiaj udało się nam wstać z łóżka i nic nas nie bolało przez 2 godziny


Padłam ze śmiechu, czytając samą prawdę.:-))) Bo to tak wygląda, rano schodzi się lekko po schodach, młodzi pytają, co tak biegniesz? :-) A za chwilę koniec kropka i "podaj laskę, podaj laskę"...śpiewamy:)))
A z chwaleniem...też mam amnezję...ale w końcu jak się ma ponad sto lat, to jest to już...obowiązkowe.;-) ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-01 08:34
Ja dziś "pobiegłam" do optyka. Mogłam jechać autkiem, ale przecież trzeba się ruszać. Teraz do południa niewiele się poruszam, tak mi dało w kość.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-01 08:59
Pobieglas bo dalas kierowcy wolne?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-01 09:04
Jestem kierowcą od 17 roku życia. :-))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-01 09:07
O matko, ale zapomniałaś, że masz szofera w białych rękawiczkach i dwóch kamerdynerów?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-01 09:12
Mój szofer śpi po 24 godzinnej służbie, a kamerdynerzy "fruwają" po świecie. :-)))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-01 09:05
Jeśli załatwiłaś, co chciałaś, to odpoczywaj.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-01 09:06
Tak załatwiłam, a teraz odpoczywam klikając z Wami. Za jakiś czas muszę obiad przygotować.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-01 09:09
Ja też, ale to już w kuchni zrobimy. Waldka zaraz po zakupy wyślemy, bo jest bogaty. Tyle puszek sprzedał dziś po wczorajszym meczu..:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-01 09:15
Sprzedał i pełne kupił. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-01 09:24
A to ..... nie dostanie obiadu! :D ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-01 09:32
To już obiad. :-))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-07-01 18:47
Z zazdrości zawsze "pękał": Tadeusz niestety i wtedy pisał straaaszne bzdety :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-29 21:32
Jeżeli zdjęcia jakie pokazywałe m ' biły po oczach ' to trzeba było od razu napisać ... Nie chciałem, by ktoś po drugiej stronie łącza odbierał je: na co mnie stać- finansowo . Nie jestem krezusem finansowym, ale nie muszę się nikomu tłumaczyć skąd lub dlaczego . Podróżowanie było i jest dla mnie pasją i jeżeli tylko choroba mi pozwala a mam kilka złotych oszczędności to wolę je przeznaczyć na podróżowanie a nie czarną godzinę ... Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-29 22:26
Amalian i tak też odebrałam Twoje zdjęcia tzn jako piękną pasję i chęć podzielenia się nią z nami. Nic nie "biło po oczach". Pięknie było razem z Tobą odkrywać tamte strony. Dzięki Ci serdecznie za te piękne fotki. Mam nadzieję, że jeszcze pozwolisz mi z Tobą podróżować. Serdecznie Cię pozdrawiam. :-)))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-30 17:16
amalian odkładaj na czarną godziną bo taka będzie, jak kiedyś może Walduś Ciebie spotka w Raciborzu. Ilość kasy jaką będziesz musiał wydać na piwo będzie strasznie duża i dlatego czarno to widzę. ;-)
A wracając do podróży , dawaj te zdjęcia ;-) przynajmniej oszczędzam na biletach i nie muszę zbierać na bakszysz
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-30 23:13

>Nie chciałem, by ktoś po drugiej stronie łącza odbierał je: na co mnie stać- finansowo


Adam! I tak bardzo hamowałeś się i nie pisałeś całej prawdy o swoich wojażach po świecie :-)
A przecież mogłeś napisać, że latałeś wszędzie swoim prywatnym samolotem, że Twój wózek ma napęd odrzutowy, klimę, ABS i inne bajery :-)
A Ty, nie!
Skromnie i bez szpanu pokazujesz tylko zdjęcia zza szyb autokaru. W zamian zostałeś skrytykowany za epatowanie swoim bogactwem.
Teraz zaczynam rozumieć dlaczego to to nazwało się kobietą - bo nikt by się nie domyślił, że to jest stwór człowiekopodobny.
Pamiętasz wyrób czekoladopodobny? Brrrrrrrrr. OKROPNOŚĆ
Adam! Rób swoje, pokazuj nam zdjęcia i OLEJ to to!
Psy szczekają a karawana musi iść dalej.
P.S. Cieszę się, że zostałem zaliczony do zacnego grona (Ty, W-zetka, Lidian, Waldek, Rogal ........) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-01 08:35 Zmieniony 2013-07-01 09:25
Czytałem wcześniej jak pewnA kobietA użyła tego powiedzenia cyt" a karawan idzie dalej" nie napisałem nic wcześniej bo nie chciałem żeby  mnie posądzono że się chwalę znajomością powiedzeń. bo może dla niektórych nie ma to różnicy karawana czy karawan ;-))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-01 18:44

>bo może dla niektórych nie ma to różnicy karawana czy karawan


Tak to jest Waldek z tą "sztuczną inteligencją" takie to to myśli, że w konserwatorium konserwy produkują :-)
Ale widać "światełko w tunelu" :-)
to to obiecuje, że już znika z forum ale, żeby nie było jak z Feniksem ......... no ale to już za trudne do zrozumienia dla kogoś, kto nie odróżnia karawany od karawanu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-02 01:05
Qrcze, Qrcze, Walduś, popatrz kto powrócił, wow, REA....
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-02 16:40
a kto to?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-02 17:39
Walduś to ktoś taki, kto ma bana, ale cudownie może się logować,:-) odbierać pocztę nawet od tłumów na priv. A tłumy wielbicieli i sympatyków się głęboko chowają i im wstyd, że kochają Reę i popierają, tak myślę, bo ich nie widać, tych tłumów, kiedy wróciła, by ożywić inaczej żyjące forum. Teraz wiesz? No może Norbi jeszcze coś doda.:-) :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-02 18:20
No nie pamiętasz... nasza kochana mącicielka :-) :-p
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-02 18:42
Lepiej niech zmieni swojego lekarza psychiatrę . Może eksperymentuje na niej nieznane leki i ciągle przez to mylą jej   się osobowości bo głupoty w postach nadal takie same pisze :-) mimo różnych podpisów ;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-02 18:50
O, przepraszam, jeszcze się jako tako trzyma, bo nie pisze ze sobą.:-))))))))) Zaraz pewnie zacznie, gdy to przeczyta. :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-01 18:19
Amalian masz problemy z czytaniem czy jak? Przeczytaj moje posty - zwłaszcza do Ciebie, a później pomyśl i jak zechcesz to odpowiedz. Jesteś tak strasznie "świętojobliwy" to odrobina uczciwości Ci się przyda. NIE WIDZISZ CO PISZESZ, WIDZISZ CO PISZĄ INNI - PRZYKRE BO WYDAWAŁO SIĘ, ŻE JESTEŚ ROZSĄDNY I LOGICZNY. Z TEGO WSZYSTKIEGO WYNIKA, ŻE CHOROBA ZMIENIA OBRAZ WIDZENIA ŚWIATA I INNYCH LUDZI. - NP. TY MOŻESZ REMONTOWAĆ SĄSIAD JUŻ NIE.
Duże litery dla zrozumienia i słabowidzących - to nie jest krzyk.
Wychodzi na to, że b. łatwo Was napuścić na wszystko i wszystkich, jak się ma smykałkę taką ja wzeta :-( Forum umrze,jeśli ona/ono będzie istnieć - przykre ale nie mój problem.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-02 10:47
Nie wiem kim jesteś kobieto, nie wiem jaki masz cel ? Może ja się mylę i jestem podejrzliwy, może jesteś osobą, której zależy na tym by forum żyło a może prowokujesz i masz w tym swój interes .... Nie wiem, więc . Nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem . Faktem jest, że jeżeli remontujesz u siebie to widząc codziennie jego efekty inaczej to przeżywasz . U somsiada ;-) jest inaczej...ale nie robię z tego wielkiego problemu . On również ma prawo do kurzu i hałasU :-) . Nie znam Ciebie kobieto .... Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-02 17:40

>Nie wiem kim jesteś kobieto, nie wiem jaki masz cel ?<


Ja także nie wiem kim jesteś :-) Cel? A jaki Ty masz cel? Jaki mają inni cel?
Zwyczajnie zdziwił mnie Twój post - ja napisałam, że fajnie z tymi zdjęciami i spaceruję z Tobą. Ty po dziwacznym poście W-zet - nieadekwatnym do czegokolwiek, ale dającym znać, że o mnie myśli i nie może zboleć PRAWDY napisałeś to na co odp.
Twoja odp. dot. remontów mówi mi, że rozumiesz o co "kaman", więc bądź tym CZŁOWIEKIEM za jakiego Cię miałam i jakim chyba jesteś.
Powtarzasz, że mnie nie znasz, ja Ciebie też, poza postami, z których DA SIĘ WIELE WYCZYTAĆ :-)
Też pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-03 22:20
AMUS NIE WARTO PRZEJMOWAC SIE CHU...STWEM ONO ZAWSZE BYŁO I BEDZIE ZAWSZE BEDZIE ZAZDROSCIŁO GDY ZYCIOWA NNIEDOJDA SIE URODZIŁO.NIKT NIE MA PRAWA NIKOMU WYLICZAC CO MOZE A CZEGO NIE NA CO KOGO STAC A KOGO NIE.TO SPRAWA INDYWIDUALNA.JEZDZE PO SWIECIE STAC MNIE NA TO,NIE WYSZUKUJE PROMOCJI W BIEDRONCE BO MNIE TO NIE BAWI ALE CENIE TYCH KTORZY TO ROBIA A NA WAKACJE JADA DO RODZINY NA WIES.KAZDY ROBI TO CO LUBI,JEDNI ODKŁADAJA KAZDY WOLNY GROSZ ZEBY MOC POJECHAC NA TYDZIEN DO MARAKESZU INNI WOLA PRZECHLAC KAZDY GROSZ.I CO JEST LEPSZE KOBIETKO,TWOJE PIJANSTWO CZY AMUSIA PODROZE?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-29 17:15
Lidian. Kiedyś w necie panowała szczerość, na początku. Tak długo to trwało, aż internet nie zawędrował do szkół i pod strzechy. Kultura się wtedy w Sieci skończyła w sensie globalnym. Na szczęście są jeszcze ludzie niezłośliwi i kulturalni i dla nich/z nimi warto pisać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-29 17:20
Wuzetko, to nie tylko w necie, ale wszędzie ludzie przestali się już liczyć z innymi. Fakt, w necie wielu traci hamulce.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-29 17:24
Bo to kwestia też odwagi. w realu mniej mają odwagi, a w necie wychodzą wszystkie skrywane agresje z podwójną siłą. Szef da burę, to się na forach np. Onetu wyżywają. Byle gdzieś odkopnąc się.:-) :-) Im kto zresztą słabszy, tym bardziej agresywienny wobec innych. Stara prawda i tego chyba już nie da się zmienić.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-29 17:36
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-29 18:09

> Fakt, w necie wielu traci hamulce.


I bluzga zawzięcie. :-) fakt.:-)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-01 09:24
Widzisz :-) już nie bluzga [usunięte] ;-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-02 17:47
Czy to powód do Twojego "szczęścia"? - smutne, że tylko masz takie radości :-(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-02 19:06
Jeśli moje wpisy mogły Cię uleczyć byłbym szczęśliwszy.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-04 17:52
Oooo matko, CZŁOWIEKU - WAlpozie/KIEPSKI/W-ZETO POMYŚL O ULECZENIU SIEBIE!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 103) (3807961 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill