www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / BARDZO ZŁA WIADOMOŚC (Strona 3) (37136 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-22 20:31
Ella. Ja jestem takim samym polakiem jak ty polką i się tego nie wypieram, a żydem jestem z wyznania, tak jak ty jesteś katolicką to ja jestem, żydem. A o to mi chodzi że mylisz pojęcia wiara i narodowość. W Izraelu są Izraelici wyznania, żydowskiego, muzułmańskiego, chrześcijańskiego ale nie wszyscy są żydami, tak samo też we Włoszech. Czy każdy Włoch jest katolikiem? Czy nie może być protestantem, muzułmaninem lub żydem? Ja mogę wstać i powiedzieć, że ja jestem stu procentowym polakiem jak również z wyznania stu procentowym żydem. Proszę nie mylić tych dwóch rzeczy jakie jest wyznanie i narodowość.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-22 20:35
ALBO ALBO
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-22 20:44
Willi nie będę dyskutować na temat wiary i narodowości ale  zacytuję Ci :

Judaizm – religia monoteistyczna, ukształtowana w II tysiącleciu p.n.e.; stanowi religię narodową Żydów. Jest też pierwszą religią abrahamową. Jej wyznawcy znajdują się na całym świecie, ale obecnie jest ich najwięcej w Stanach Zjednoczonych - 5,6 mln i Izraelu - 4,7 mln. Podstawą judaizmu jest wiara w jednego Boga (osobowego, niepodzielnego, będącego bytem niematerialnym, bezcielesnym i wiecznym), będącego nie tylko stwórcą świata, ale także jego stałym "nadzorcą", czy też "opiekunem". Bóg ten zawarł z ludem Izraela wieczyste przymierze, obiecując ochronę i pomoc w zamian za podporządkowanie się nakazom Boga. Z judaizmu wywodzi się chrześcijaństwo.

Tu nic nie ma o tym ze polak to katolik...... to całkiem też mylne pojecie jak i to że Żyd to judaizm.

To mój ostatni post tego typu. Nie dyskutuje na temat wiary ponieważ każdy ma prawo wierzyć w co chce. AMEN
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-26 08:08
Ja dzisiaj zmieniam temat złej wiadomości.Wczoraj wieczorem naszego czasu zmarł Michael Jackson.Był niekwestionowanym królem pop-u.Chociaż nie jestem jego fanką ale lubiłam posłuchać kilku utworów i obejrzeć świetnie nagrane teledyski.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-26 08:48
Był niekwestionowanym profesjonalistą, wszystko co na scenie w jego wykonaniu nie było przypadkiem . Sam zrobił wszystko ,by wyglądać nienaturalnie, sztucznie (myślę tu o jego operacjach ... ) na scenie był królem . Lubię go słuchać ...Szkoda że odszedł :-( .
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-06-26 11:41
rano  sie  dowiedziałam  ale  ja  GO  lubiłam  ,noi  co  z tego  że  robił  sobie  te operacje   BYŁ JEDYNY  W SWOIM  RODZAJU   !!!   Wiecej takich  hitów  nie  bedzie :-(((
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-26 12:27
Żal mi każdego co odchodzi... I pewnym jest ,że jego nie da się podrobić ,że był jednym, niezapomnianym, wielkim piosenkarzem . Wszystko miał dopięte na 'ostatni guzik'... na scenie  .  Dla mnie był za mało naturalny i szkoda ,że będziemy o nim pisać że był :-(( .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-26 16:25
A MNIE ŻAL BARDZIEJ FARELL FAWCETT..... :-( PEWNIE KAŻDEGO ŻAL :-(
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-26 17:29
NA TYM FORUM ZACZYNA SIE DZIAC TAK JAK W POLSKIEJ TV
MAM NA MYSLI OSTATNIE LITERY , SKOJARZENIA ITD
WYMYSLCIE COS NA CZYM MOZNA WZROK ZATRZYMAC BO POWOLI NIE MA CO CZYTAC
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-26 17:34
WILKOŁAK MASZ POMYSŁ? TO PODAJ GO DALEJ A NIE CZEKAJ AŻ INNI TO ZROBIĄ. ZABAWA "OSTATNIA LITERA JEST OK" MNIE ODPOWIADA.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-26 17:36
O !
CZESC ELLA WIDZE ZE NIE SPISZ
POMYSLOW MAM CALA GLOWE TYLKO NIE MAM CHECI
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-26 18:14
TOŚ KIEP JAK NIE MASZ CHĘCI. I JESZCZE JEDNO. ZA SZYBKO TO SIE NIE CIESZ ŻE KTOŚ SIE NA CIEBIE POGNIEWAŁ BO JA CI TEJ PRZYJEMNOSCI NIE ZROBIĘ. UWIELBIAM TWOJE DOGRYZKI :-)))))) A TO SZEROKI UŚMIECH JAK ŻABY U FOTOGRAFA :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-26 19:41
Ale fajnie
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-28 16:07
WIDZIALEM W TV REPORTAZ O CZLOWIEKU UMIERAJACYM NA RAKA PLUC KTORY POTWIERDZA TO O CZYM CZESTO PISZE NA TYM FORUM ZE POLSKA STAJE SIE KRAJEM ZYWYCH TRUPOW KTORYMI NIKT Z WLADZ MIEJSCOWYCH SIE NIE INTERESUJE I GDYBY NIE POMOC BRATA Z INNEGO WOJEWODZTWA TO CHORY CZLOWIEK BY UTONOL W CZASIE POWODZI.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-28 17:55
WILKOŁAK PORUSZYŁEŚ SPRAWĘ ZNIECZULICY. NIESTETY NASZE PAŃSTWO NA TO CHORUJE. SMUTNE TO ALE PRAWDZIWE. TEŻ CZYTAŁAM.:-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2009-06-30 21:15
Ludzie, dlaczego znów się żalicie na wszystko wokół? Uwierzcie że na osławionym "zachodzie" nie jest dużo lepiej jeśli chodzi o opiekę medyczną.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 21:18
Rogal   a czy ja stawiałam na przykładzie zachód? Nie bo nawet o nim nie marzę.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-30 21:26
Polak musi narzekać,bo inaczej będzie chory.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / BARDZO ZŁA WIADOMOŚC (Strona 3) (37136 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill