www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Legitymacja osoby niepełnosprawnej a zmiana miejsca zamieszk (4033 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2006-11-24 11:42
Witam w tym roku zmieniłam adres zameldowania (stały) gdzie mogę się startać o wyrobienie nowej tj. z aktualnym adresem zamieszkania legitymacji osoby niepełnosprawnej? PCPR skierowałmnie do miejsca gdzie orzekano mój stopien niepełnosprawności, ale on znajduje się w innym miescie nota bene już tam nie mieszkam.
Dziękuje za odpowiedz.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2006-11-24 13:09
Według mnie trzeba się skierować PZON aktualnego do miejsca zamieszkania,życzę powodzenia.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2006-11-24 16:46
Witam.
Oczywiście, ze w orzecznictwie o niepelnosprawnosci. to nie wazne, czy jest w innym miescie. Prosze zwrocic tylko uwage, czy obejmuje Pani rejon.
Pozdrawiam serdecznie.
Zygmunt
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2006-11-25 19:03
Dziekuje za odpowedz.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-11-28 13:02
Należy zgłosić się do Miejskiego/ Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności z oryginałem orzeczenia o niepełnosprawności, zdjeciem,dowodem osobistym/  wydanym w aktualnym miejscu zamieszkania/ i zostanie wydana legitymacja z nowym adresem.
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/3758
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Legitymacja osoby niepełnosprawnej a zmiana miejsca zamieszk (4033 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill