www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / po wypadku (3109 - wyświetleń)
- Autor justyna25 Dodany 2006-12-06 14:21
mam brata rodzonego w wieku 8 lat ktory ulegl wypadkowi samochodowemu .jest w spiace juz 1 rok ma uszkodzenie rdzenia kregowego nie wiemy co robic zeby mu pomuc jezeli ktos mial podobny problem lub moze wie jak mu pomuc prosze o kontakt
Nadrzędny Autor justyna25 Dodany 2006-12-07 17:57
prasze o kontakt moj emale j.prachniak@vp.pl
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-02-12 21:23
Gdyby była niezbędna pomoc w rehabilitacji i leczeniu, prosze sie skontaktować z Fundacją na Rzecz Ofiar WYpadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym "Zielony Liść" w Toruniu nr. infolinii: 0-801-112-982 (całkowity koszt rozmowy z telefonu stacjonarnego, bez względu na czas trwania rozmowy, równa się cenie jednego impulsu)
Nadrzędny Autor jacek Dodany 2007-02-21 15:18
Witam serdecznie. Piszę , ponieważ mogę Wam pomóc, lecz nie w tej sprawie o której piszesz. Mogę pomóc w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania, wypłaconego z obowiązkowej polisy OC sprawcy wypadku. Jeśli jesteście zainteresowani, to proszę o kontakt: stj8@wp.pl Warto o tym pomyśleć, ponieważ obecnie są duże możliwości, a co najważniejsze, nie trzeba ponosić żadnych kosztów początkowych takiej sprawy. 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / po wypadku (3109 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill