www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / jak tego szukacie ? (dostosowanie samochodu) (4264 - wyświetleń)
- Autor puchar Dodany 2010-02-05 10:53
dzień dobry mili Państwo :-)

wychodzę do Was z pytaniem,po części ankietą.
Firma zajmuje się zmianami w samochodach,takimi zmianami jakie są dla Was potrzebne.
Rzecz jasna trzeba będzie utorzyć stronę internetową i tu do Was pytanie.
Jak w sposób ogólny określacie takie dostosowania/adaptacje, co wpisujecie w wyszukiwarce internetowej ?

Będziemy wdzięczni za podpowiedzi.
Nadrzędny Autor Ola18 Dodany 2010-02-05 12:12
oprzyrządowanie samochodowe :-)
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-05 14:18
Samochód-niepełnosprawni
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-05 14:36
oprzyrządowanie samochodu dla ON
Nadrzędny - Autor puchar Dodany 2010-02-05 15:50
mam jeszcze kolejne pytanie

co jest dla Was istotne,istotniejsze,czym warunkujecie wybór warsztatu w którym dostosujecie swoje auto ?

czy na pierwszym miejscu stawiacie cenę ?
czy choć odrobinę zwracacie uwagę na dobre wykonanie pracy ?

odniosłem przykre wrażenie że spora część ludzi jest obojętna jeśli chodzi jakość prac,wszystko jedno czy to będzie ładne,bezpieczne byle było
jak najtańsze.

czemu tak się dzieje,czemu odniosłem takie wrażenie,czy ono jest mylne ?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-05 15:57

> czym warunkujecie wybór warsztatu w którym dostosujecie swoje auto ?


W moim przypadku o było proste: przystosowałam samochód w tym warsztacie, w którym, robione było przystosowanie do samochodów ośrodka szkolącego. Zresztą selekcję miałam dość prostą, bo telefony po innych warsztatach nie dawały rezultatu (o ile dobrze pamiętam) - nie dysponowano tam tym typem oprzyrządowania

> odniosłem przykre wrażenie że spora część ludzi jest obojętna jeśli chodzi jakość prac,wszystko jedno czy to będzie ładne,bezpieczne byle było jak najtańsze.


Nie wiem czy tak jest (bo skąd miałabym wiedzieć?) ale jeżeli tak jest to jedna prosta odpowiedź brzmi: brak pieniędzy. Nawet kiedy zakup i przystosowanie samochodu się dofinansowywane, to wciąż jest znaczący wydatek. A wiele osób może nie mieć zdolności do samodzielnego ocenienia jak cena się w danym przypadku przekłada na jakość.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-05 20:01
Odpowiedź Boginki jest tak oczywista,że pytanie wydaje się retoryczne,przecież każdy by wybrał i ładne i najlepszej jakości ,gdyby mógł
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-05 23:25
Należy się dowiedzieć.Bo to są warsztaty specjalistyczne Nie oddawać samochodu bez uzyskania dogłębnego rozeznania.Bo to jest przeróbka i to poważna,a więc chodzi też o bezpieczeństwo.Napewno na fotum są osoby po liftingach samochodów.A więc polecajcie  zakłady,.będzie łatwiejON.Pozdrawiam i dobrej nocy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / jak tego szukacie ? (dostosowanie samochodu) (4264 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill