www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 86) (2301303 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-12 19:27
Elu-przecież,to stara baśń.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-12 19:29
Ella młoda to nie pamięta
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-12 19:46
O kurczę naprawdę nie pamiętałam..... faktycznie była taka baśń ale czyja też nie pamiętam..
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-15 12:36
TU JEST WĄTEK DO PYSKÓWEK.!!!!
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-02-16 09:31
Mam taki pomysł.Aby gdy ktos zacznie sie "brzydko"zachowywac wszyscy włączyli opcje "ignoruj",pewnie podziała to jak kubeł zimnej wody i przywróci rozum,nie mozna przeciez nikogo bezkarnie obrazac.Jak to o nas świadczy,jak to świadczy o człowieku?:-(
Wy,którzy poczuliscie sie urażeni "wyczynami"innych-wracajcie.Siwek,ty tez wracaj i wybacz moją niedzielną "umoralniającą" gadke.;-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 10:38
haha :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-16 10:39
Valkirio popieram. :-)))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 10:40
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-16 11:10
BARABARO M.WYJASNIAM TU,ZEBY NIE BYŁO ZE SYF SIE GDZIES ROBI-JA TYLKO GŁOSNO CZYTAM,CO TY CICHO PISZESZ.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 11:18
wymyj gar bo jedzie zgnilizną
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-16 11:24 Zmieniony 2010-02-16 11:28
DZIECKO ZŁOTE,SKORO MUSISZ KOMUS DOWALIC,PROSZE BARDZO.UWAZAM,ZE JESTES BAAAARDZO SAMOTNA,NIE ROZUMIANA I NIE KOCHANA I PRZEZ TO TA TWOJA ZÓŁĆ WYLEWANA CO DNIA,BO KOMU MASZ KOŁKI CIOSAC-RODZICOM???A TAK UPUSCISZ TU TROCHE JADU I CZUJESZ SIE LEPIEJ,LZEJ,BO KOMUS DOPIEKŁAS.NA DODATEK SZYBKO DAJESZ SIE PONIESC EMOCJOM,OCZYWISCIE TYM ZŁYM I OBRAZASZ NIE TYLKO,TEGO KTORY DAŁ CI PSTYCZKA ALE KAZDEGO NAPOTKANEGO TU CZŁOWIEKA.ZAL MI TYLKO TEGO,ZE PRZEZ CIEBIE ODCHODZA Z TEGO FORUM NA PRAWDE FAJNI I SYMPATYCZNI LUDZIE.I NIE PIEPRZ,ZE NIKT CIE NIE ROZUMIE,ONI PRÓBUJA TO ROBIC,ALE TY OTACZASZ SIE NIENAWISCIA,ODRZUC TA PRZYŁBICE PYCHY I DAJ SIE POLUBIC,CHOCIAZ SPROBUJ DAC Z SIEBIE TO,CO MASZ NAJLEPSZEGO.ZOBACZ,JAKA FAJNA DZIEWCZYNA BYŁAS,GDY DŁUZEJ TU NIE PISAŁAS,GDZIES TAK W POŁOWIE UBIEGŁEGO ROKU,WSZYSCY CHCIELI Z TOBA GADAC,TERAZ NIE CHCE NIKT.
WAL DALEJ TYMI EPITETAMI WE MNIE,SKORO MUSISZ....ALBO PRZEPROS WSZYSTKICH,POSYP TUTAJ GŁOWE POPIOŁEM.....
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 11:33 Zmieniony 2010-02-16 11:36
odpisze krótko co do mnie piszesz a potem przestań się dziwić że tak reaguje
nie dam się obrażać zaczeła lid o homoseksualiźmie a jak napisałam ja zaczęły się na mnie ataki mam to zostawić bez słowa ?
niestety nic z tego
po za tym dla nijkogop dzieckiem tu na forum nie jestem a tym bardziej dla ciebie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-16 11:52
Basia a jednak staruszka ma rację. Ile razy potrzebowałaś pomocy zawsze ją dostałaś. Twoje odzywki typu "   Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 11:18  wymyj gar bo jedzie zgnilizną, olej itp potrafią zniechęcić nawet świętego. Jutro popielec.Jutro napewno polecisz posypać głowę popiołem. I to będzie super po katolicku :-( Nikt nie afiszował sie religią jak Ty i to od pierwszego wejścia na to forum. Pokłóciłaś się tu na forum z koleżanką poznaną w realu. Dokuczasz wszystkim wokoło. A gdzie 10 przykazań Bożych? Zastanów się zanim odpowiesz wulgaryzmami.
HOMOSEKSUALIZM - czy zawsze musisz odpowiadać na posty niemile widziane? Ja nic nie napisałam, ale ty musiałaś i dopiekłaś Lidian, że wrzuciła to słowo. Pytam się a co tu dziwnego. W innych państwach żyja jak chcą a tu wieczna wojna o zalegalizowanie związków i to musowo między płcią odmienną. OK dla Mnie wsio rybka gdzie kto i z kim śpi oraz z kim się kocha. Jego sprawa o ile nie robi się tego publicznie. A miałam okazję to widzieć. Owszem smacznie nie wyglądało ale jest ale... Nikt nie zmusza nikogo do patrzenia.
Jeśli masz mi dokopać nie pisz wcale
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 12:50
poczytaj posty a zrozumiesz z kąd się biorą moje odpowiedzi
nie pytam cie o wyznanie ale katolicy powinni być przeciwni homoseksualizmowi bo przecież Bóg stworzył kobiete i mężczyzne by się kochali i z miłością dzieci wychowywali
co do posypania głowy popiołem zobaczymy czy pójdę wsystko zależy oid tego czy będę miała z kim iść
koleąnka z reala to dzieciak dorosły który co zobacy chłopa to od razu gada że to jej chłopak nawet księży się czepia znam ją od pieluch niestety ale dobrze że nie mam z nią już kontaktu
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-16 15:49
Nie bądż zaraz taka "zadziorna" i nie myśl ,że każdy chce Ci "przylożyć" Miej trochę wyrozumiałości,że na forum są ludzie w różnym wieku i w różnej kondycji.Ty zaraz bierzesz wszystko do siebie ,że Cię ktoś chce "dołować"  Dziecino,należy każdego wysłuchać,grzecznie zająć swoje stanowisko i je przelać na forum.Nie trzeba robić problemów z wypowiedzi KOLEŻEŃSTWA na forum bo przecież nie czyhamy na to aby Tobie "dogryżć"Jednak Twoje niektóre "odzywki" są brutalne i mogą niektórym osobom się nie podobać.Pozdrawiam    Ta treść dot.barbara 33
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 15:52
dziecine to sobie spraw życzę powodzenia
po za tym wiem kiedy się mnie obraża a kiedy nie :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-16 16:14
Barbara 33  mam najprawdopodobniej starszą córkę jak Ty ,więc nie gniewaj się Dziecino........
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 16:16
dziadziunio masz pecha bo sie gniewam :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-16 17:08
Barbara 33 -nie gniewasz się ,bo przesłałaś uśmiech.Tak trzymać........szanujmy się.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 09:36
śmieje się z głupoty niektórych :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 09:36
śmieje się z głupoty niektórych
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-16 16:23
Baśka jesteś złośliwa nie tylko dziecinna. Współczuję Twoim rodzicom.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 16:25
mówicie sami że to żaden wstyd więc poszli tylko wstydzili się powiedzieć o tym
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-16 12:52
BARBARO,NIE JESTES DZIECKIEM ALE ZACHOWUJESZ SIE CZESTO JAK ROZKAPRYSZONE DZIECKO.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 12:53
masz prawo do swego zdania
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-16 13:15
Małe sprostowanie. Temat homoseksualizmu poruszyła dziś Staruszka, a ja tylko odpowiedziałam. I żeby nie było niedomówień , nie mam nic przeciwko temu , że temat poruszyła. Możemy rozmawiać o wszystkim, a w rozmowach nie przeszkadza nam orientacja seksualna. Wolę rozmawiać z homoseksualistą niż z chamem, bo to , co ktoś robi w łóżku mnie nie obchodzi, a chamstwo godzi bezpośrednio we mnie lub inne osoby.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-02-16 13:20
Czy homoseksualiste trzeba palic na stosie,za to co robi?Nie,to jego wola i jego wybór,a nasz obowiązek,to tolerancja,nie hodujmy w sobie ksenofobii,rasizmu....nie pielęgnujmy w sobie braku tolerancji.Tyle nawołujemy o nia dla nas-niepełnosprawnych a  sami szukamy kamienia aby rzucic za kims kto jest inny.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-16 13:43

> nasz obowiązek,to tolerancja


Ryzykowne stwierdzenie. Bo nie wiadomo (nikt tego nie ustalił jednoznacznie), co to jest ta tolerancja. Ani (uwaga - kontrowersyjne), czy tolerancja jest w ogóle dobra (no bo kto z nas chciałby być "tolerowany"?)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-02-16 14:04
Boginko trafiłaś. Kiedyś to usłyszałam na forum. Nie pamiętam tylko kto i kiedy napisał ,  ale chodziło o to, że ta osoba toleruje ON.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 14:10
tolerować może i tak ale nie pochwalać
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-16 14:03
Tym razem Boginko nie potrafie na temat "Tolerancja" cioś napisać. To jednak temat rzeka....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-16 13:30
To też i ja nie mam nic przeciwko temu by rozmawiać na każdy temat nie psując konkretnych wątków. Zajrzałam tu i ówdzie i prawie wszędzie jest ustalony porządek. Temat filmów, książek, kuchni a nawet jak minął dzień mają swoje wątki i trzymają się ściśle tego. U nas raptem zaczęło się walić wszystko w gruzy. PYTAM DLACZEGO? Ano dlatego, że są takie osoby jak Basia że co nie wrzucisz to źle. Bo na  wszystko trzeba przytaknąć i będzie ok. A CZY NAPEWNO. Bo nie po naszemu nie tak jak reguła życia wymaga..... To życie byłoby nudne by każdy sobie na wzajem przytakiwał.I  ZAMIAST SOBIE WSPOMAGAĆ TAK JAK BYŁO DAWNIEJ "DOKUPUJEMY SOBIE WZAJEMNIE".(w cudzysłowiu nie odnosi się do wszystkich).
Przed Basią było wielu innych krzykaczy i ich już też nie ma. Dlaczego? Zostali zablokowani i nikt z nimi już nie rozmawiał. Odeszli z własnej woli.
A Basia? - kuchnia :-( film :-(  seks :-( porady :-( Dowcipy :-( Kawiarnia :-( ..... itd. itp. Wszystkie wątki czy tematy. Wystarczy tylko sprawdzić posty i już ma się dość czytania.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-16 15:36
CIEKAWE CO VALKIRIA POWIEDZIAŁA SIWKOWI,ZE UZIEMIŁA GO NA PARE DNI?;-)MA KOBIETA SIŁE W MOWIE.:-):-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-16 16:19
No właśnie nie widzę ani siwka ani Valkirii. Co się dzieje????
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-16 16:20
poszli pewnie uprawiać sex :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-02-17 11:04
Basiu,powiem tylko tyle---------------------------------------------
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 11:37
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-17 11:51
BARBARO,TAKIE----CHYBA ZNACZA,ZE VAL PRZEMILCZY .
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 12:00
nie musisz mi tłumaczyć nie jestem taka głupia za jąką mnie masz
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-17 12:01
A CZY JA  COS MOWIE?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 12:04
to mówisz
BARBARO,TAKIE----CHYBA ZNACZA,ZE VAL PRZEMILCZY
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 14:14
Sporadycznie będę się wtrącać do przygryzek Basi, ale jak tak czytam od rana To widzę "BLIŹNIACZKI BAŚKI" O DWÓCH RÓŻNYCH CHARAKTERACH. Rano do rany przyłóż. Robi herbatkę, uśmiecha się, a nawet chce wspomóc proponując nr GG czy telefonu. Troszkę po południu czytam już tę drugą "bliźniaczkę" ziejącą żółcią znudzoną pannicę. Ma mi za złe że mam nogi takie jakie mam i do kościoła nie pójdę itp. Za to chętną do współpracy z Renatką.
Czego nie widzę? Basi przy pracy domowej. Nie widzę jej nigdzie poza komputerem. Nic więc dziwnego że można być potem zamęczonym człowiekiem i mieć pretensje do wszystkich.
I jeszcze jedno: Wczoraj pisała ze nie wie czy pójdzie do kościoła bo nie ma z kim. Dziś idzie... O sobie przemilczę bo mnie żółć zaleje doszczętnie..... I odpuść nam nasze grzechy jako i my im odpuszczamy..... Basiu czyżby naprawdę????????
Nie jestem przesadna ale katechizm znam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-17 18:35
ELLA,A MOZE TO PRZYTOCZONE PRZEZ CIEBIE<I ODPUSC NAM...>DZIAŁA TYLKO W JEDNA STRONE?
BARBARA M.NIE PRZESTAJE MNIE ZADZIWIAC-DOGRYŹĆ KOMUS ZE AZ SIE SKULI W SOBIE-POTRAFI,ALE GDY KTOS INNY WYTKNIE BŁAD JEJ-WTEDY PODNOSI LARUM I DRZE SIE,ZE KTOS W OGOLE OŚMIELA SIE ZAKŁÓCIĆ JEST TOK MYSLENIA(?).
BARBARO,POWIEDZ,JEZELI WIESZ,PO COS TU PRZYSZŁA?CZEGO SZUKASZ TU NA FORUM?PRZYJAŹNI,MILOSCI,CZŁOWIEKA....CZY ZABICIA CZASU A PRZY OKAZJI WYLANIA Z SIEBIE JADU?PYTAM RAZ JESZCZE-PO COS PRZYSZŁA????
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 19:35
to moja sprawa po co tu przyszłam nie mam obowiązku odpowiadać
do kościoła poszłam bo uważałam że powinnam tam być
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 09:22
POWINNAM CZY CHCIAŁAM?? GDYBYS WIEDZIAŁA CO TOBA KIEROWAŁO ABY BYC TU,NA FORUM TOBYS POWIEDZIAŁA,O:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 19:35
STARUSZKO JA SAMA SIE DZIWIE BO CZYTAM BASIĘ OD DAWNA .....
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 19:36
czytasz no i   śmiało
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-17 20:03
Kochani niech dzisiejszy dzień będzie i tu na forum  DNIEM POJEDNANIA. Zapomnijmy o wszystkich złych wpisach, uderzmy się we własne piersi i znów klikajmy z przyjaźnią i szacunkiem. Proszę. :-)))))))
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-17 20:08
Lidian-są osoby,które tego nie rozumią i szkoda gadać.Kiedyś mówiono rzucanie grochem o ścianę.........:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 20:10
Dobrej nocki Wam. Dziś już znikam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 86) (2301303 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill