www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 88) (2295236 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-04 14:44
dziewczyny,przeniosłyscie kawiarenke do paktu?A co teraz jest w kawiarence?sny czy moze poradnik???
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-04 14:45
misz masz
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-04 16:41
I tu Valkiria ma rację.... :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-05 15:35
Ej Dziewczyny co sie wam stało,czy to ta zima,ktora odejsc nie moze?Chłopak(123456)złozył zyczenia z okazji 8 marca,trzeba było podziekowac i juz.Czy zyczen tez juz teraz składac nie mozna,czy raczej nie wiecie jak je przyjąć? Lidian,Staruszka PROSZE sie uspokic,Klarysa podziekowała w imieniu wszystkich i dobrze,TY Lidus uniosłas sie jakąś DZIWNą DUMA w nie najlepszym watku na takie fochy,,tylko chciałam zwrócic uwage,ze popełniłas gafe nie zrozumiałas moich mysli i tym samym intencji.Staruszka zas postanowiła byc naszym obronca-dzięki.:-)Lidian,kazdy ma prawo do błedu-nawet TY,postaraj sie to zrozumiec i czasem przyznac,ze nie zawsze MUSISZ miec racje.Miłego dnia.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2010-03-05 15:42
parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo,parlo
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-05 15:42
Valkirio  nie toleruję wypowiadania się w moim imieniu. W żadnym temacie. Co do podziękowań , wybacz , ale sama zdecyduję komu i za co dziękować. Nie uważam abym popełniła błąd, jeżeli masz inne zdanie , to już Twoja sprawa.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-05 20:22
TEZ MAM INNE ZDANIE NIZ TY LIDIAN,ZOBACZ SOBIE CHOCIAZ W KAWIARENCE NA POST KLARYSKI.PRZECIEZ TAKIE HOCKI-KLOCKI ZNIECHECAJA NA DŁUZSZY POBYT TU-INNYCH.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-03-06 16:17
ło Matko Kochana:))
Dzięki Wam, dziewczyny, Ja jestem do ludzi nastawiona zawsze pozytywnie,  ogłaszam pokój na forum ...i już:)))
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-06 16:22
POKÓJ :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-06 16:31
Pokój z wami :-))))))))
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-03-06 17:59
Pokój na forum, to jest chyba cały czas ... a przynajmniej dłuuugi czas ...

Tylko niekiedy naruszony jest spokój ... ;-)
.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-06 18:06
słusznie :;;;:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-06 18:34
:-D)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-03-10 18:50
Oby jak najrzadziej był ten spokój naruszany. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-10 19:38
Nooooooo :-)))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-03-10 19:57
Czasem jest wesoło jak się kłócicie.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-10 20:01
Prawdę mówiąc nie lubie się kłócić .... a już napewno nie dziś :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 19:34
Znów zrobiło się małe zamieszanie na forum. Zapraszam wszystkich "z pretensjami" do wypowiedzenia się w tym wątku. Po to on powstał. Nie ma sensu zaśmiecać całego forum. Tak będzie prościej. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 19:44
Eligiuszu wklejam tutaj mój post, który skierowałam do Ciebie w Kawiarence, bo może tam już nie wchodzisz.

>Eligiusz tutaj jest wątek KAWIARENKA więc rozmawiamy o tym o czym rozmawia  się w kawiarenkach. Różnica jest taka, że tutaj wszystko jest wirtualne. Czy poważni ludzie nie chodzą do kawiarni i nie piją herbaty? Czy poważni ludzie tylko o problemach rozmawiają? Jest czas na zabawę, czas na zadumę i czas na poważne rozmowy. Byłeś kiedyś młodym człowiekiem i wiesz, że życie ma swoje prawa. Nikt nie jest w stanie funkcjonować w ciągłym napięciu  i "na baczność". Kiedyś trzeba odreagować. Wielu z nas , których tutaj oskarżasz (sama nie wiem dlaczego) ma bardzo ciężkie życie i chwile spędzone tutaj w kawiarence na luźnych rozmowach są takimi chwilami odreagowania od trudnej rzeczywistości. Dla niektórych to prawie jedyny kontakt z ludźmi.  Pamiętaj , że są różne niepełnosprawności. Nie dokuczaj  ludziom , którym los nie szczędził trosk. Upominasz , że czyta to cała Polska, a czy pamiętasz o tym, że i Twoje posty są czytane? One nie są miłe. Jeżeli masz misję naprawiania świata i chęć do rozmów o problemach to załóż swój wątek i podaj temat. Tam wypowiedzą się poważnie chętni do takiej rozmowy. Nie ma potrzeby psucia innych wątków. Osoby, którym jakiś wątek się nie podoba nie piszą w nim i nie ma problemu. Pozdrawiam Cię i życzę więcej pogody ducha. <

Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 20:05
   Będę wchodził wszędzie i bronił zasady     Forum jest do rozwiązywania problemów.ON Swoje prywatne sprawy załatwiaj przez telefon komórkowy
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 20:07
:-) eligiusz dawaj dalej jestem z robą  :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-12 08:37
NIE JEDEN PROSIŁ O NIE ZASMIECANIE I FIGA.
PYTANIE DO LIDIAN.TAK SOBIE MYSLE ZES NIEZWYKLE PRZEBIEGŁĄ KOBIETA,WŁASNIE POCZYTAŁAM IPON-DOKŁADNIE WIESZ JAKI WATEK TEZ-BO GDY TY GO PRZECZYTAŁAS ZARAZ DO ELIGIUSZA Z MANIFESTACJA DOBROCI RUSZYŁAS,NIE BEDE TŁUMACZYC W CZYM RZECZ,BO JESTES INTELIGENTNA,JAK CHCIAŁAS SIEDZIEC CICHO BYŁO SIE NIE ODZYWAC DO KONCA,A NIE POZNIEJ PRZYCHODZIC Z GAŁĄZKA POKOJU NI Z GRUSZKI NI Z PIETRUSZKI I JAKA TO TY JESTES MADRA,DOBRA I SŁODZIUTKA.
JUZ WOLE ZEBY TAK JAK ELIGIUSZ DRZEC RYJA BO JAWNIE MU SIE COS NIE PODOBA,NIZ ROBIC Z SIEBIE SWIETA ABY INNI WIDZIELI.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-03-12 09:20
Staruszko wiesz więcej o mnie niż ja sama. Czy mam teraz udowodnić , że nie jestem wielbłądem?
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2010-04-08 19:07
staruszek 123 napisał:

>OOOOOOOOO I ZAPESZYŁAM,A TAK BYŁO ŁADNIE.:-(


Towarzyszu z tym szyderczym żalem może tutaj spróbuj zaczepki. To jest akuratne miejsce do wylewania żółci własnego życia. Nie tak dawno pisałeś, że będziemy czuć twój oddech za plecami. Dzisiaj piszesz, że nie ładnie się zrobiło. A czy może być ładnie gdy czuć za plecami czyjś oddech? Nieświeży.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-04-09 09:16
PAULINO,CHOCIAZ MNIEMAM,ZES FACET,ZATEM PAULINO,CZEGO CHCESZ,SZUKASZ ZACZEPKI,CZY KTOS CI NA OGON NADEPNĄŁ?WYLATUJESZ NI Z GRUSZKI NI Z PIETRUSZKI ZE SPÓŹNIONYM ZAPŁONEM,PISZ SE DALEJ TE WIERSZYKI,MY JE BEDZIEMY PODZIWIAC,LUB NIE.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2010-04-09 18:05

>PAULINO,CHOCIAZ MNIEMAM,ZES FACET...


:D :D :D starcze, śmiechem chcesz mnie wykończyć? U Marioli jesteś troszkę bardziej kulturalny a niżeli tu, nawet do mnie ładniej się zwracasz :D Ale tam się dopiero rozglądasz :-) Szukasz zapewne kogoś znajomego :D Nim ocenisz jakiś wierszyk ( czyjś, czy mój nawet) wiedz, że : Istnieją dwie czyste formy zmysłowej naoczności:przestrzeń i czas I.K. Rozumiesz? A teraz...jagnięcina prosto znad ogniska. Huuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaa :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))  Teraz mam wakacje więc ciiiiiiii.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-04-10 11:52
POWIEM TYLKO TYLE,NIE CHCE MI SIE Z TOBA CHŁOPCZE GADAC(TAK,TERAZ MAM PEWNOSC,ZES FACECIK:),ALE TO TWOJ PROBLEM).
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-11 19:43
No właśnie Lid znów jest zawierucha.
MAM JEDNAK WIELKIE PYTANIE DLATEGO PISZĘ DUŻYMI LITERAMI. Czy w związku z psuciem wszystkich wątków można psuć wątki z zabawami jak Ostatnia Litera, Rozrywka - Sylaby, Zabawa - Imion??????????
Pytam ciebie bo wątek Kuchnia był przez Ciebie założony. Moich praktycznie nie ma, ale wiesza się na mnie wszystko co się da. Nawet pan Willi a do niego nie pisałam ani słowa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 19:49
Nie powinno się psuć jakichkolwiek wątków. Wiem, że nieraz dyskusja troszkę zboczy z tematu, ale to nie to samo co się dziś stało. Nie wiem co spowodowało taką zawieruchę.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:51
poczytaj wątki to sie  dowiesz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 19:56
Przeczytałam nie włączając się. Nie widzę jednak powodu do niszczenia wątków. Można swoją krytykę wypowiedzieć tutaj.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:57
przeczytaj jeszcze raz uważnie :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-11 19:52
To dlaczego np barbara33 wszędzie dokucza i ośmiesza? ja w Watku Kamyka nic nie piszę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:56
kto komu dokucza i obraż to ja wole przemilczeć
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 19:57
Barbara pewnie sama się wypowie na ten temat.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:57
za dużo ci się marzy
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-11 20:21
Eligiuszu to Twój post z kawiarenki , na który odpowiadam tutaj:

>Lidian-nie "upolityczniaj"mnie.Twoja przywódczyni Ella każdemu już "dosoliła" na tym forum.Ja do nikogo nie mam pretensji,ale jeżeli są w twojej"paczce" ludzie typu Ella,.123......4 jeszcze nie,to wybacz,żeby mogły być dyskusje..Przeglądnij fora i wyciągnij wnioski.Każdemu się zdaje,że ma racje.Wy ,załóżcie sobie stronę o waszych herbatach,co jecie na obiad ,co wam się śni.....a nam dajcie miejsce na porozmawianie o problemach ON .Proszę zauważyć ,czy waszymi obiadkami ;"duperelami"zajmuje się administracja forum,czy kiedy kolwiek udzieliła porady jak się gotuje Żurek.........nie.Odpowiada na konkretne problemy ON.Tak samo do dyskusji włącza się Boginka.Nie gotuje,nic jej się nie śni i nie pije herbaty a wszyscy korzystamy z jej mądrości i rad.A więc wyciągnij wnioski .Czy zwrócenie uwagi to uważasz za chęc naprawiania świata,to mamy różne spojrzenie na życie.Powiem ci szczerze,.ze te uwagi powinnaś skierować do twoich"przywódczyń" bo przyznaję ci że z tobą można ewentualnie podyskutować. <


Eligiuszu jestem samodzielnie myślącym człowiekiem i przywódców na forum nie posiadam. Nie mam tutaj również "swojej" paczki. Ze wszystkimi rozmawiam jednakowo. Oczywiście , że przeglądam fora , nawet na niektórych się wypowiadam. Na innych forach również są wątki o kuchni i gotowaniu, wątki na pogaduchy, poezje i rózne luźne rozmowy. I te wątki nie przeszkadzają poważnym mądrym ludziom rozmawiać również na inne , poważne tematy. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Na innych forach ktoś kto niszczy wątki jest po prostu banowany. Na innych forach szybciej reagują na bezpodstawne oskarżenia i dokuczanie innym. Taka jest różnica.

Jeszcze raz powtórzę nie mam na tym forum przywódców tylko równoprawnych ze mną forumowiczów, których lubię i dzięki którym kilka razy udało mi się zapomnieć jak podłe może być życie. Poznałam tutaj wielu ciekawych ludzi i nigdy nie żałowałam , że się zalogowałam na tym forum. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-12 08:38
....TO CO TU JESZCZE ROBISZ SKORO <NA INNYCH FORACH>JEST TAK CACY?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-12 09:26
Jeżeli to było do mnie , to kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-12 10:28
LIDI NIE WIEM CO GORSZE-NIEUMIEJETNOSC CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM CZY NIE PISANIE TEGO CO RZECZYWISCIE SIE MYSLI,TAK JAK TY TO ROBISZ,NAWET GDY SIE ZŁOSCISZ TO Z BUZIA ZACISNIETA W CIUP,DLA MNIE JESTES PO PROSTU FAŁSZYWA TAKA Z JUDASZOWSKIM USMIESZKIEM.
NIE SZUKAJ MNIE NA IPONIE,NIE JESTEM ZAREJESTROWANA,JA TYLKO CZYTAM I ZWYCZAJNIE ZAUWAZYŁAM,ZE KTOS WCZORAJ NAPISAŁ POST O TYM FORUM A TY ZA CHWILKE JUZ TU BYŁAS Z PINKNA GADKA DO ELIGIUSZA I O POKOJ NA FORUM,WSZYSTKICH NERWY PONIOSŁY ALE CIEBIE OCZYWISCIE NIE !ZWYCZAJNA AUTOPROMOCJA SAMEJ SIEBIE!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-12 10:50
Staruszko masz wielki dar skoro znasz moje myśli, widzisz jak wyglądam i do tego wiesz, które fora czytam.
Bardzo Cię boli to , że mnie nerwy nie ponoszą? Nie mam powodu denerwować się forum. Jeżeli mi coś nie odpowiada, to po prostu nie czytam lub wylogowuję się. Forum to tylko rozrywka, ważne jest realne życie.
Też się fajnie promujesz. Każdy ma swój styl.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-13 15:40
LIDIAN WIEM BO WIDZE CIE NA IPONIE PO PARE RAZY DZIENNIE JAKO LIDI I NA 1000%TO TY TEN SAM STYL,TO SAMO SPOJRZENIE NO I TO SAMO MAŁZENSTWO OPISYWANE CO CHWILE,NO I TO NIE PALENIE OD ILUS TAM LAT,MAŁO?I TAM TEZ JESTES TAKA SWIETA JAK Z HILDEGARDA Z OBRAZKA.DLA MNIE JESTES NIEPRAWDZIWA I JUZ,A SWOJA SŁODYCZA I OKRAGŁYMI SŁOWKAMI CHCESZ ZABIC WSZYSTKICH,TYCH KTORZY MYSLA.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-03-13 18:47
To, że wchodzę na inne fora nie jest tajemnicą. Nigdy tego nie kryłam i nie muszę się z tego tłumaczyć i wstydzić jakichkolwiek  swoich wypowiedzi. Ci na których mi zależy od dawna o tym wiedzą i znają mój nik. A Ty jeżeli Ci na tym zależy to szukaj dalej jak nie masz ciekawszych zajęć. Szkoda mi czasu na takie bzdety, bo mam ciekawe i satysfakcjonujące życie w realu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-13 19:47
Jeszcze jedno "parę razy dziennie " pomyliłaś się , oblicz jeszcze raz. Gdybym na wszystkich forach , które czytam była przez ostatnie dwa lata parę razy dziennie , to zabrakło by mi czasu na życie w realu. Matematyka się kłania. Szukaj dalej, bo może i nik pomyliłaś,a może nie, kto to wie. Słabo się starasz. :-))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-14 09:07
LIDI GDY WIDZISZ ZE KTOS MA RACJE,WTEDY PROBUJESZ TO TAK OKRECIC,ZAMOTAC,ZALIZAC ZEBYS TO TY MIAŁA OSTATNIE SŁOWO I OSTATNIE USMIESZKI FAŁSZYWE.KONIEC DYSKUSJI,WIECEJ Z TOBA NIE ZAMIERZAM DYSKUTOWAC(NA RAZIE),NIE ZNOSZE DWULICOWYCH LUDZI,KONIEC KROPKA.POZDRAWIAM.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-14 10:07
I znów nie zrozumiałaś. To nie był uśmiech  to był śmiech. Uśmiecham się tylko do osób, które lubię.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-19 17:14 Zmieniony 2010-03-19 17:35
LIDI,JEST 17,10 ZNOWU tam JESTES,NIE PRZESZKADZA MI TO,TYLKO POST Z 13,GODZ 20.47 BYŁ NIE PRAWDA.

TAKIE SPOSTRZEZENIE(TYLKO).

17,32 TEZ.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-19 17:38
Życzę Ci zdrowia Staruszko.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-19 17:43
AAAAAAA DZIEKUJE,NIE MOGE NARZEKAC...ALE WZAJEMNIE.:-)
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2010-03-26 16:17

>ALE WRACAJ,TAK SIE ZIELONO-ZÓŁTO ZROBIŁO.


...a to ty jeszcze żyjesz starcze czerwony????? Jak chcesz dać upust swojej żółci to pisz w tym miejscu. Czas czerwonych już minął, pajęczyny czerwone zerwano więc nie piszemy byle czego, gdzie i jak popadnie. Chciałbym abyś to sobie uzmysłowił choć wiem, że będzie trudno, ale chociaż spróbuj.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 88) (2295236 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill