www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ciechocinek - wypożyczalnia wózka elektrycznego lub skutera (2361 - wyświetleń)
- Autor Kasia DM Dodany 2010-03-22 20:12
Witam

Jestem młodą osobą z MPD na krótkich dystansach poruszam się przy pomocy kul na dłuższych korzystam z wózka najczęściej prowadzonego przez osobę drugą. Kilka tygodni (25.05-22.06 potem 10.07-8.08.2010) spędzę w Ciechocinku. Wózek elektryczny znacznie ułatwiłby mi poruszanie się po mieście, jednak nie mam swojego poza tym trudno byłoby przewieźć go w PKS.

Czy ktoś z Was zna miejsce w Ciechocinku gdzie wypożyczają "elektryki"? Nie będzie to moja pierwsza wizyta w tym mieście ale jeszcze nie znalazłam takiego miejsca ale może o czymś nie wiem. Z tego co wiem to w Sajgonie wypożyczają wózki ale tylko manualne. Taki i ja posiadam jednak nie jestem w stanie prowadzić go samodzielnie po ulicy.

Dzięki za każdą informację.
Nadrzędny Autor Wizard Dodany 2010-07-16 21:32
Mam znajomych w Ciechocinku ale jeszcze nie słyszałem, żeby można było tam wypożyczyć "elektryka".
Jak się coś dowiem zostawię wiadomość, choć pewnie możesz nie mieć dostępu do netu.
Zresztą od 4 sierpnia br. jestem w Ciechu, no ale to już Twoja końcówka, wina niewiele Ci się przyda ta wiadomość.

Jak coś wyszukam to napiszę.

pzdr /-/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ciechocinek - wypożyczalnia wózka elektrycznego lub skutera (2361 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill