www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SaMi sobie (4356 - wyświetleń)
- Autor krisek64 Dodany 2010-05-07 16:48
Jako osoba z SM po zachorowaniu część przyjaciół odsunęła się i ja sam zacząłem się izolować od innych.
Jak dużo jest takich ludzi jak ja SAMI  SOBIE?.
Jak sobie radzą sami z chorobami i czy izolują się jak ja to zrobiłem?
Widzę że  zmarnowałem 3-lata.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-05-07 16:56
Tu na forum ,jest kilka osób z SM,izolacja to najgorsze wyjście, pozdrawiam :;;;:-)
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-05-07 18:45
nie przejmuj się to nie byli przyjaciele tylko krętacze i fałszywi ludzie. Żaden przyjaciel nie zostawi ciebie, więc masz teraz pewność kto był naprawdę twoim przyjacielem.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-07 19:26 Zmieniony 2010-05-07 19:30
krisek64 odpuść sobie takich przyjaciół. Nie warci są tej nazwy. Na SM jest tu więcej i tu czerpiemy swą radość. Ja jestem po wypadku :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-08 11:31
krisek wychodź jak tylko możesz do ludzi a ci którzy się od Ciebie odwrócili pokazali kim naprawde są nie warto o nich zabiegać
Nadrzędny - Autor krisek64 Dodany 2010-05-08 14:49 Zmieniony 2010-05-08 14:58
Dzięki za słowa wsparcia.
Cały problem zaczął się 3-lata temu jak zachorowałem mając 43-lata i żyłem intensywnie zawodowo, a teraz potrzebuje wózka na dalszą odległość i bez kul ani rusz.
Jako NIEPEŁNOSPRAWNY znalazłem SWOJE MIEJSCE i zaczynam się do was otwierać a wy jesteście w stanie mnie zrozumieć z czego bardzo się cieszę mając bratnie dusze na tym forum.
pozdrawiam wszystkich. k64
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-05-08 14:55
Pozdrawiam ::::;;:-)
Nadrzędny Autor Grzegorz70 Dodany 2010-05-09 05:24
Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie. Stare jak świat przysłowie.
Ci ludzie nie dorośli do tego , by nazywać ich przyjaciółmi.  Być może nie wiedzieli jak się zachować wobec Ciebie , ale to tylko świadczy o ich niedojrzałości i małej tolerancji. Niestety ludzie zdrowi patrzą na niepełnosprawnych kątem oka.
Nie odsuwaj się od nikogo. Wychodź do ludzi. Raz bedziesz zły , raz zadowolony. Pobyt wśród ludzi umacnia czlowieka i sprawia , ze nie będziesz miał czasu na negatywne myślenie.
Ty myśl cały czas pozytywnie. Ciesz się każdym dniem. Nawet z najmniejszych błahostek.
Wiesz - ja jestem sprawny fizycznie. Ale mam różne tiki - chrząkanie , zadzieranie nogi , mówienie brzydkich wyrazów. Wiele osób mnie na ulicy przedrżeźnia ,ale mam o gdzieś.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SaMi sobie (4356 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill