www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Powódż (3608 - wyświetleń)
- Autor nana Dodany 2010-05-23 20:35
Witam,mieszkam na podkarpaciu w mojej miejscowości nie ma jako takich skutków powodzi san zalał duże połacie pól uprawnych i łak  ,myślę jednak że wielu z nas spotykających się na tym forum jest w trudnym położeniu ze względu na powódż.Myślę że moglibyśmy sobie nawzajem pomóc proszę o pomysły w jaki sposób forum mogłoby zorganizować pomoc dla dla forumowiczów którzy być możę są w potrzebie.Straszne nie wyobrażam sobie sytuacji gdy traci się dorobek całego życia z takim trudem wypracowany.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i tym którzy są w trudnej sutuacji życzę wytrwałości i siły do dalszego życia.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-23 21:51
pomysł dobry masz tylko czy realny
już był tu taki ktoś kto pisał że potrzebuje pomocy a potem okazał się oszustem
ja jestem zawsze chętna do pomocy ale musze być pewna że ten ktoś naprawde tej pomocy potrzebuje
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-05-24 08:07
No,nie wiem,Basia ma racje,internet roi sie od roznych "ciekawych"ludzi.:-( Pomoc mozna w rozny sposob,u nas np księża zbieraja  dary i datki i o dziwo,nawet PCPR-y biora w tym udział,a to pewnie nie wszystkie mozliwosci..
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-24 13:11
cirdxr dpę że się zgadzamy :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-05-24 14:00
a to co za szyfr?:-D
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-05-24 14:13
VAL,CO NIE ROZUMIESZ?BARBARE M ZALAŁO,ALBO SIE ZALAŁA HE,HE,HE.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-24 14:50
sory coś z klawiaturą
miało być że ciesze się że się zgadzamy :-)
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Powódż (3608 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill