www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie o komputer w 2010 roku i Student II (4036 - wyświetleń)
- Autor emisyn Dodany 2010-05-28 16:43
witam wszystkich....jestem nowy a forum i potrzebje paru informacji....moze ktos moze mi pomoc

Mam takie pytanie...czy mozna jeszcze w tym roku skladac wnioski o dofinansowanie na komputer?skad mozna pobrac wniosek i gdzie je skladac? czy trudno jest dostac takie dofinansowanie....bede sie starał 1 raz o takie dofinansowanie a mam grupe umiarkowana

a druga sprawa o jaka chcialbym sie zapytac to czy jest jakas mozliwosc zeby odzyskac pieniazki za studia gdy mi sie semestr konczy czy nalezy skladac wnioski tylko na poczatku kazdego semestru? do tej pory placilem sam ale nie powiem ze ciezko bylo....

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-05-31 11:48
Szanowny Panie
Dofinansowanie do zakupu komputera można uzyskać z dwóch źródeł. Pierwsze to Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Należy tam złożyć wniosek o dofinansowanie zakupu komputera z programu likwidacji barier w komunikowaniu się. Jeśłi będą jeszcze na to środki, to takie dofinansowanie można otrzymać. Drugą możliwością jest udział w projekcie PFRON skierowanym do osób z Pańską niepełnosprawnością. Terminy składania wniosków zostaną podane do końca II kwartału bieżącego roku.

Jeśli chodzi o odzyskanie środków, to jeśli nie została podpisana wcześniej umowa z PFRON w ramach programu Student II, to nie ma możliwości odzyskania środków.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2010-05-31 13:35
Witam od osmiu miesięcy walcze z zusem o rente ..przebadało mnie juz dwóch lekarzy biegłych i przedwczoraj doszło do rozprawy...Wyrok dla mnie korzystny ..Renta na 2 lata począwszy od pazdziernika 2009 w którym to składałam papiery w zusie..Chciałam sie sowiedziec czy to ze zus  wniósł prosbe o uzasadnienie wyroku na pismie tzn że bedzie składał apelacje?  Nie mam juz sił by walczyć:-(
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2010-05-31 13:43
Jeny, violete - napisałaś ten sam post już w tylu miejscach, że zaczyna to być męczące. Ktoś już nawet z Tobą korespondował i coś podpowiadał. Po co to powielać??????????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie o komputer w 2010 roku i Student II (4036 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill