www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odmowa i odwołanie (3576 - wyświetleń)
- Autor kasia88 Dodany 2010-05-31 11:34
hej wam...dziś odwołałam sie listownie do zus,bo nie przyznano mi przedłuzenia rehabilitacji,chcialam sie dowiedzieć,czy jak znowu dostane odmowę,to musze sie odwolac do sadu pracy i zus..czy te odwołania mogę skladac w swoim mieście czy składac w bialymstoku...prosze o odpowiedz,,bo nie rozumiem tego,,,
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-06-01 06:14
rozumiem złożyłaś sprzeciw do decyzji lekarza orzecznika....
Zapewne  zostaniesz zawezwana  na komisję lekarską ZUS.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-06-01 12:24
Szanowna Pani
Odwołanie od decyzji lekarza orzecznika ZUS składa Pani do Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, za pośrednictwem oddziału ZUS, który wydał taką decyzję.
z poważaniem
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-24 12:43
Podłączyłem się pod ten wątek,bo nie chcę otwierać nowego.Mam serdeczną prośbę do CENTRUM INTEGRACJI i bardzo proszę o podpowiedź..Jaka jest hierarchia władzy w powiecie - województwie.Ja myślę że tak.Przykład  :   PCPR  -  starosta powiatu - wojewoda.Ale nie jestem pewien,gdzie umieścić Urząd Marszałkowski czy to jest urząd ,któremu podlega wojewoda.Czy do Urządu Marszałkowskiego można odwołać się w odniesieniu do decyzji wojewody?Pozdrawiam  Jak ktoś będący na forum,ma na ten temat konkretne informacje-to proszę o pomoc.    
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-06-28 09:20
Szanowny Panie
W obecnej chwili w województwach mamy do czynienia z dwoma rodzajami władzy - rządową (wojewoda) i samorządową (marszałek i sejmik wojewódzki). Tak więc są to dwie odrębne instytucje niezależne od siebie. Decyzje wojewody podlegają zaskarżeniu do Sądu Administracyjnego.
Nadrzędny Autor michałek12345 Dodany 2010-07-08 20:22
bardzo proszę o pomoc w napianiu odwołania do komisji lekarskiej w sprawie odmowy zasiłku pielęgnacyjnego na synka ma upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim chodzi do szkoły specjalnej
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odmowa i odwołanie (3576 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill