www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / proszę o pomoc w odwołaniu od decyzji lekarza orzecznika (2162 - wyświetleń)
- Autor czesioo Dodany 2010-06-03 06:04
Rok temu 9 marca 2009 uległem wypadkowi w kopalni. Zostałem przygnieciony przez wentylator ważący 857 kg. W skótek czego miałem ogólne potłuczenia oraz ;
-złamanie obu obojczyków,
-wielomiejscowe złamanie żeber po obu stronach,
-obustronna odma i krwiak opłucnej,
-wieloodłamowe złamanie trzonu uda lewego,
-wieloodłamowe złamanie trzonów obu kości przedramienia lewego.
Przez 9 dni przebywałem na OIOM-ie a potem na oddziale ortopedycznym.
Mimo,że jeszcze w marcu nie miałem zrośniętej jednej kości w przedramieniu lewym - to w marcu lekarz orzecznik zabrał mi zasiłek rechabilitacyjny.Mimo tego,że mówiłem jemu iż,że 27 września ide na usónięcie metelowych wszczepów z uda i przedramienia. Stwierdził,że ręka się zgina prawidłowo i mogę już wracać do pracy.
Obecnie przebywam na zasiłku dla bezrobotnych bo żaden zakład pracy nie chce mnie przyjąć ponieważ po tym zabiegu usunięcia tych części metalowych będę przebywał na chorobowym ponad miesiąc.
Obecnie staram się o odszkodowanie za ten wypadek i na komisji lekarz przyznał mi 52% uszczerbku na zdrowiu.
Do tej pory boli mnie bark z lewej strony oraz biodro.
Bardzo proszę o wzór jak mam sie od tej decyzji orzecznika odwołać. Oto mój e-mail      "zax7@gazeta.pl"
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
z poważaniem Czesiek.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-06-07 05:54 Zmieniony 2010-06-07 05:56

>>> Obecnie staram się o odszkodowanie za ten wypadek i na komisji lekarz przyznał mi 52% uszczerbku na zdrowiu.


  i

A co na to Twój stan zdrowia kopalnia.. powinna  Ciebie przyjąć.. do pracy po rehabilitacyjnym.. ??  A odszkodowanie z kopalni  ..???
A od czego się odwołujesz...?? kiedy byłeś w ZUS na komisji etc.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / proszę o pomoc w odwołaniu od decyzji lekarza orzecznika (2162 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill