www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / INTERNETOWA PORADNIA LECZENIA RAN PRZEWLEKŁYCH (24139 - wyświetleń)
- Autor fundacjaspes Dodany 2010-06-11 18:02
Fundacja Pomocy Medycznej Spes zaprasza do odwiedzenia strony:
http://www.fundacjaspes.free.ngo.pl
Prowadzimy m.in. bezpłatną Internetową Poradnię Leczenia Ran Przewlekłych (szczegóły na stronie)
http://www.fundacjaspes.free.ngo.pl/_/s ... NETOWA.htm
Zapraszamy też do odwiedzenia nas na serwisie Youtube: http://www.youtube.com/user/fundacjaspes
oraz na Facebooku: Fundacja Pomocy Medycznej "Spes"
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-06-12 00:48
Wielkie nic szumnie nazwane fundacją, ostrzegam wszystkich przed fundacją Spes.
Jeśli tak samo leczy Pani rany jak pisz eposty życzę powodzenia.......
Nadrzędny - Autor fundacjaspes Dodany 2010-06-12 08:23
Czy mółbym prosić o odpowiedź przed czym konkretnie Pan ostrzega? Jeśli ma Pan nam coś do zarzucenia, proszę napisać co. Działamy dopiero od trzech miesięcy, poradnia została uruchomiona w zeszłym tygodniu, więc nie bardzo wiem, czym zdążyliśmy sobie zaskarbić Pana "sympatię".
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-12 09:37
już widze jak leczycie rany przez internet może mi kończyny wyprostujecie :-)
Nadrzędny - Autor fundacjaspes Dodany 2010-06-12 10:08
Prowadzimy tylko poradnictwo (DARMOWE) w zakresie leczenia i profilaktyki ran przewlekłych, czyli doradzamy jak zapobiegać, jak pielęgnować i jak leczyć.
Zresztą zapraszam do odwiedzenia poradni przez konto Skype fundacjaspes w następny poniedziałek w g. 20-21 lub do zadawania pytań droga mailową (fundacjaspes@free.ngo.pl).
PS:
Dziwi mnie agresywne podejście. Chcemy pomagać całkiem bezinteresownie. Porad udziela osoba o naprawdę wysokich kwalifikacjach i świetnych wynikach w leczeniu, pracująca w Szpitalu im. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Na naszej stronie na Facebooku (Fundacja Pomocy Medycznej "Spes") znajdą Państwo skany dokumentów potwierdzających te kwalifikacje. Zdecydowaliśmy się na PORADNICTWO internetowe, żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-12 11:40
A z jakich funduszy jesteście opłacani.Bo przecież za darmo nie pracujecie.My osoby niepełnosprawne ,jesteśmy podejrzliwi a to z racji faktu,że w imię pomocy /ponoć nam....ON/działają różne fundacje  darmowi pomocnicy,którzy z nam należących się dotacji korzystają pod płaszczykiem naszych niepełnosprawności.
Nadrzędny Autor fundacjaspes Dodany 2010-06-12 12:07
No właśnie nie jesteśmy opłacani z żadnych funduszy i pracujemy za darmo. Dlatego też m.in. w tak małym zakresie (1 godzina w tygodniu), dlatego przez internet (bo daje duże możliwości przy małych kosztach). Mamy nadzieję, że bezinteresowna pomoc nie jest czymś aż tak niewiarygodnym!
Skontaktowanie się z nami i skorzystanie z naszej pomocy nic nie kosztuje. Zapraszamy. Jeśli tylko będziemy w stanie-pomożemy, doradzimy. Na maile odpowiadamy na bieżąco, natomiast jeśli chodzi o rozmowę przez Skype, to zapraszam od poniedziałku 21.06 (regularny poniedziałkowy dyżur, który niestety nie może się odbyć 14.06) lub po wcześniejszym ustaleniu godziny w innym terminie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-12 23:26
DO ELIGIUSZA...

>A z jakich funduszy jesteście opłacani.Bo przecież za darmo nie pracujecie>


TO PYTANIE SKIERUJ DO STOWARZYSZENIA PRZYJACIOL INTEGRACJA.
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-06-13 00:32
Proszę zwrócić uwagę na sposób wypowiadania się o nas na materiale wideo zamieszczonym w portalu youtube, nie podoba mi się forma wypowiedzi, która zdradza również wasze podejście do ludzi.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-13 12:53
tkie leczenie ran przez internet to fikcja bo najpierw trzeba ją zobaczyć by móc cokolwiek doradzać nie rozśmieszajcie mnie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-13 13:20
Basia ma rację. Skoro rana jest przewlekła , to chyba widział ją lekarz, a skoro taki co widzi nie może pomóc, to tym bardziej nie pomoże ktoś, kto siedzi przy kompie. Napisałam "ktoś", bo nigdy nie wiadomo kto by tej rady udzielał.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-13 14:50
KTOS TO ODPOWIEDNIE SŁOWO,BO UWAZAM,ZE NAWET BARDZO DOBRY LEKARZ NIE POWAZYŁ BY SIE DIAGNOZOWAC CHOREGO NIE WIDZAC GO,CHYBA,ZE WŁASNIE "KTOS"CZYT.FELCZER.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-13 21:44
myślą chyba że on to naiwniacy ale niestety się mylą
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-06-14 08:21
Mam pytanie
dlaczego ta pani na tym filmie
oglądaj ten
czyta, co chwilę odwraca głowę, czyżby jej wiedza była skromna, bo nie umie mówić z pamięci o schorzeniu i leczeniu i  profilaktyce
na dwóch pozostałych filmach, gdzie mówi o łatwiejszych rzeczach,  patrzy cały czas w stronę oglądającego.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-14 17:14
bo ona i czyta i ogląda rany :-)
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-15 17:02 Zmieniony 2010-06-15 17:20
Witam Wszystkich
Czytając Wasze opinie jestem szokowana jak można kogoś oceniać nie znając go.
Nazywam się Iwona Kaniewska jestem mieszkanką Boguszowa- Gorce i osobą niepełnosprawną po amputacji kończyn dolnych. Dobrze znam i wiem, czym zajmuje się Fundacja Pani Lidzi jestem jedną z wielu osób, których właśnie ta Pani pomogła gdzie lekarze w moim przypadku byli bezradni,, groziła mi amputacja dalszej części kikuta lub wyciągniecie z biodra na wskutek ran martwiczych- rany te były rozległe, bolące i śmierdzące po mimo wykonania zabiegu w Szpitalu 31.12.2008 roku rany się nie goiły, bolały i śmierdziały przez, co podjęłam decyzję o amputacji kikuta było mi wszystko jedno ból był silniejszy nie miała siły walczyć i w tedy na mojej drodze pojawiła się Pani Lidzia słyszałam o niej od ludzi jak również innych pielęgniarek pracujących w szpitalu, ale nie wierzyłam, że ona mi pomoże jak lekarze nie mogą i cóż się okazuje tak ta kobieta uratowała mi kikuta, doprowadziła, że rany martwicze idealnie się wygoiły- przyłożyła mi larwy much plujek. To dzięki jej staraniom wygoiły się rany to dzięki jej wiem, co znaczy życie bez bólu. Nie wierzycie, że ktoś może pracować za darmo a właśnie tak jest w jej przypadku ma dobre serce i chce pomóc wszystkim, chociaż wie, że tak się nie da, dlatego też powstała jej Fundacja, poświęca swój czas, aby nam pomóc. Wiem, że dla niektórych z Was wydaje się to dziwne, ale tak jest podałam swoje nazwisko gdyż jestem osoba, której właśnie ta Pani pomogła jak również ja sama od trzech lat prowadzę Fundacje dla osób niepełnosprawnych- też charytatywnie gdyż jestem jedną z nich, czyli niepełnosprawną. Ta kobieta pomogła wielu moim podopiecznym dotyczyło to właśnie ran ciężko gojących; odleżyny, stopy cukrzycowe itp. i to za darmo.
Po za tym ta kobieta, na co dzień pracuje, jako właśnie pielęgniarka zajmująca się opatrunkami takich ran w naszym Szpitalu my wszyscy ją tu dobrze znamy i jej intencje są szczere. Dlatego zamiast wydawać negatywne opinie o działalność jej Fundacji radziłabym skorzystać z jej pomocy i przekonać się, że są rzeczy, które nam schorowanym, niepełnosprawnym wydają się, że nie ma już ratunku i podajemy się w walce z chorobą a wystarczy, że spotkamy kogoś, komu zależy na Nas i podaje nam dłoń, aby nam pomóc nie otrącajmy jej tylko z niej skorzystajmy- póki są jeszcze tacy ludzie jak Pani Lidzia i jej Fundacja. Bardzo Pani dziękuję za pomoc, która sprawiła ze moje życie z powrotem nabrało sensu.  
Z poważaniem Iwona Olimpia Kaniewska.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-15 17:52
napewno przez ekran komputerowy ci przykładała te muchy :-)
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-15 18:39 Zmieniony 2010-06-15 18:59
Widzisz akurat nie przez ekran jest ta osoba z mojej miejscowości i miałam to szczecie, że ją spotkałam - jest to moja tragedia i mój ból i cierpienie ( mojej rodziny) to ja jestem osobą niepełnosprawną bez nóg poruszającą się na wózku inwalidzki i wież mi nikomu takiej tragedii nie życzę ze zdrowej osoby stałam się ,, kalekom muszę żyć i funkcjonować’’.
Każdy z nas niepełnosprawnych wie jak trudno dostać się do specjalisty jak trudno jest nam się leczyć ( koszty leków, opatrunków przewyższają nasze dochody) a przede wszystkim jak nas traktują. Nic nam nikt nie daje sami o wszystko musimy walczyć albo spotkać na swojej drodze ludzi życzliwych i wyrozumiałych taka osobą jest właśnie Pani Lidzia. Spróbuj z nią porozmawiać a sama się przekonasz.
Pozdrawiam serdecznie i życzę ci powodzenia.
Iwona
  I tak przy okazji gdyby nie ona nie wiedziała bym, że istnieje taka metoda i że można ( larwy much plujek) w ogóle przykładać, co to jest, jak to działa i jakie są skutki , gdzie zamówić - są one dostępne już w Polsce i nie drogo ( taniej niż kosztowały mnie opatrunki jakieś maści, leki przeciw bólowe itp) i efekty były widoczne już po trzech dniach- nie było bólu a rana goiła się w szybkim tempie byłam szczęśliwa gdyż przez 5 miesięcy towarzyszył mi tylko ból ( byłam na morfinie) pomimo starań i wysiłków lekarzy ,którzy zrobili wszystko co mogli ze swojej strony.  
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-15 18:50
współczuje ci napewno łatwo ci nie jest ale nie dziw się że tak podchodzimy bo była mowa o tym że doradza ta pani przez internet  a przez internet niestety nikomu nie pomoże bo by coś mogła doradzić musi widzieć rane
pozdrawiam
Nadrzędny Autor fundacjaspes Dodany 2010-06-15 19:14
Witam,
po to właśnie jest wideorozmowa przez Skype lub kontakt mailowy (np. ze zdjęciem rany), a dodatkowo wywiad przeprowadzany z pacjentem. Oczywiście, nikt nie założy opatrunku przez Internet, ale leczenie rany to również porady dotyczące np. pielęgnacji, metod leczenia itd.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-15 19:16
Wiem i rozumiem Was ale można tak pomóc nawet doradzić co trzeba zrobić często spotykam się, że wypisują ludzi ze szpitala i są odleżyny a rodzina nie wie co ma robić nikt ich nie informuje co robić jak zadbać o ranę. Często się z tym spotykam i dlatego uważam że powinno być coś takiego ja poruszam się na wózku i nie wszędzie mogę się dostać bariery architektoniczne no takie życie tym bardziej że w dzisiejszych czasach można np; przez kamerkę  pokazać ranę albo wysłać fotkę i już jest to jakieś rozwiązanie jest to porada jak możemy zadbać o ranę żeby chociaż złagodzić ból zanim ,, zobaczy to lekarz'' a może tak jak ja jest osoba która cierpi i potrzebuje takiej pomocy a lekarze robią co mogą i nic a tu okaże się że np; takie larwy much mu pomogą lekarze w Polsce o tym nie mówią ale na Zachodzie ta metoda jest powszechnie już stosowana nie dawno oglądałam program i właśnie lekarz pokazywał etapy gojenia się ran właśnie po tych larwach. Tak naprawdę każda osoba niepełnosprawna jest inna i wystarczy że chociaż ktoś coś nam podpowie, doradzi, porozmawia a jest mam miło.
Pozdrawiam Iwona.
Nadrzędny - Autor POPARZONY MACIEK Dodany 2010-06-16 08:35
Zanim napiszecie komentarz na tym forum warto, abyście weszli na zdronę fundacji i ze zrozumieniem przeczytali jej przesłanie. Są tam słowa takie jak PORADNIA i PROFILAKTYKA.

Poradnia- czyli doradzenie, rozmowa. A więc Barbaro to ty sama zdecydujesz czy weźmiesz sobie poradę do serca czy też nie. Pani Lidia nie będzie Ci przez internet zakładała opatrunków, mailem nie wyśle Ci recepty, a tymbardziej nie prześle leków kurierem.

Profilaktyka- czyli przeciwdziałanie, zapobieganie powstaniu w tym wypadku schorzenia, choroby. Wielu ludzi potrzebuje rozmowy, podbudowania ducha, umocnienia się w swoim przekonaniu (o ile jest słuszne), a jeśli nie, to dzięki takim poradniom człowiek może nastawić się na dobry tor myślenia.
Nadrzędny - Autor POPARZONY MACIEK Dodany 2010-06-16 08:48
5 czerwca w sobotę poparzyłem dłonie, nogę i prawą część twarzy. Wylądowałem w szpitalu.
Opatrunki zmienili mi tylko 1 na 2 dni. Wszystko gniło i śmierdziało. Było to dla mnie dziwne, ale lekarze upierali się przy swoim przekonaniu, że tak powinno być.

W internecie wyczytałem, że jednak jest inaczej i wtedy udałem się do pani Lidii.

Gdy poszedłem do pani Lidii uzyskałem nowe zalecenia. Opatrunki zmieniamy nawet kilka razy dziennie. Smarujemy maścią, ale zmywamy ją codziennie, aby nie budować środowiska dla bakterii. Myślicie, że któryś z lekarzy w szpitalu matrwił się o to? Nikt nie doradzał, mało tego, każdy robił wszystko na odczepnego. U pani Lidii jest inaczej... robi to z przekonaniem, z powołania i dlatego mi zaimponowała.

Inni lekarze chcieli smarować mnie tylko rivanolem i mówili 2-3 miesiące i się zagoi.

Pani Lidia jako jedyna stanęła na wysokości zadania, aby mi pomóc. Założyła mi specjalne plastry z zawartością srebra, które świetnie goją mi poparzoną II stopnia skórę. Dzisiaj mamy 16czerwca. Jeszcze kilka dni i będę mógł wrócić do pracy.

Czy nie warto zasięgnąć porady u takiego fachowca???
Czy dalej upieracie się w przekonaniu, iż takie poradnie, fundacje są nie potrzebne???

Zastanówcie się!

Pani Lidia jako jeden z nielicznych lekarzy szuka innowacyjnych metod leczenia. Nie bazuje tylko na bagażu już zdobytych doświadczeń (tak jak większość lekarzy), a poszerza swoją wiedzę kształcąc się dalej ucząc- dzięki czemu szybko człowieka stawia na nogi.

POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ LIDIĘ KRZYŻANOWSKĄ.

Pozdrawiam,
Maciek D.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-16 09:15
A CZY KTOS ZAUWAZYŁ,ZE PANI O NICKU SERCE JEST CZŁONKIEM TEJ FUNDACJI,A PREZESEM I VICE JEST RODZINA???CZY TO NIE JEST DZIWNE,TAK JAK FAKT,ZE PANI PREZES MA PROBLEMY Z KONSTRUOWANIEM ZDAN BEZ POMOCY JAKIS KARTEK,SCIĄG???
Nadrzędny Autor POPARZONY MACIEK Dodany 2010-06-16 09:57 Zmieniony 2010-06-16 10:03
Dziwne to jest to, iż ciągle szukasz niejasności.

Z tego co mi wiadomo zakładając fundację należy się określić co do stanowiska prezesa i vice prezesa. Podejrzewam, że mąż pani Lidii objął to stanowisko, bo również nie myśli o korzyściach materialnych.
Staruszka123 a ty byłabyś w stanie objąć stanowisko bezinteresownie, pomagać ludziom za DARMO (beż żadnego zarobku???), poświęcać swój prywatny czas???
Zamiast marnować czas na pisanie głupot na forum- zajmij się czymś pożytecznym, czymś dla społeczności jak tak bardzo chcesz...

Pozatym zastanawia mnie czy masz tak wyćwiczoną charyzmę, że przez kilka minut w skupieniu byłabyś w stanie przed kamerą mówić, mówić bez żadnej przerwy, bez yyyy. Podejrzewam, że nie.
Zauważ, że są to pierwsze, amatorskie filmy. A więc nie wymagaj cudów. Chyba, że zasponsorujesz fundacji reżysera z Hoolywood-u? :-)
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-16 10:00
Witam tak oczywiście masz racje jestem w Zarządzie ponieważ kiedy 2009 ta Pani leczyła mi rany i zobaczyłam, że jest skuteczna i ma serc dla nas niepełnosprawnych zaproponowałam jej założenie Fundacji, która oficjalnie mogła by działać i pomagać innym. Ja pomagam ludziom już od 2005 roku a Fundacje założyłam 2007 ( więc już miałam doświadczenie) bo jak wiesz każda pomoc dla większej grupy odbiorców musi być,, robiona legalnie''- my Fundacje co roku jesteśmy zobligowani do składania zeznań zarówno pod względem merytorycznym jak również finansowym.Jeżeli ktoś chce i jest chętny pomagać innym dlaczego nie- mało jest na tym świecie ludzi z czystymi intencjami.
  I z całym szacunkiem podnosisz kwestię ,,KONSTRUOWANIEM ZDAŃ BEZ POMOCY JAKIŚ KARTEK,ŚCIĄG?'' nie jest łatwo przemawiać, pokazywać się publicznie po mimo że już od trzech lat prowadzę Fundacje zawsze najgorsze jest dla mnie jak mam wystąpić publicznie nie przez to że jestem na wózku ale stres wtedy chciała bym jak najwięcej powiedzieć, przekazać, podziękować ale bez właśnie takiej ściągi się nie da.
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej pogody ducha i ufności w dobre intencje drugiego człowieka.
Iwona Olimpia Kaniewska.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-16 10:30
Jeżeli ktoś ma ochotę leczyć się przez internet, to niech się tak leczy. Nigdy bym się takiemu leczeniu nie poddała. Powiem jednak, że taka reklama i przekonywanie ludzi , że takie leczenie jest lepsze od wizyty w przychodni powinno być zakazane. Tacy ludzie mogą zrobić wiele krzywdy wydając diagnozę bez obejrzenia pacjenta. A jeżeli Pani w ten sposób " lecząca" jest tak dobra jak mówicie, to wieść o niej się rozniesie i ludzie sami do niej trafią bez reklamy na forum.

Nadrzędny - Autor POPARZONY MACIEK Dodany 2010-06-16 10:43
Ale kto tu mówi o reklamie i przekonywaniu ludzi???

Mylisz pojęcia dotyczące polecenia a reklamy.
Tutaj mówimy o prywatnych odczuciach związanych z obsługą chorego pacjenta.

Dobrze jest dowiedzieć się coś więcej o lekarzu, który ewentualnie ma Cię leczyć.
Bo kiedy tylko jedna osoba chwali sobie i została wyleczona można to zinterpretować jako fuks, szczęście lekarza. Ale kiedy kilka, bądź kilkanaście osób zopiniuje fachowość to już znaczy, że warto do takiego lekarza się udać.
A w jaki sposób chcesz się o tym przekonać? Najlepszą i sprawdzoną metodą są właśnie fora itp.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor POPARZONY MACIEK Dodany 2010-06-16 10:48
"     A jeżeli Pani w ten sposób " lecząca" jest tak dobra jak mówicie      "

Lidian
Mam tu na myśli leczenie w gabinecie, a nie jak to określiłaś "w ten sposób" (w internecie).

Życzę Ci, abyś nigdy nie musiała korzystać z pomocy pani Lidii, ale gdyby jednak tak się stało (życie :-) ) to zobaczysz, że jest godna polecenia.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-16 20:33
słusznie lid
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-16 10:40 Zmieniony 2010-06-16 10:47
I jeszcze jedno ,,A PREZESEM I VICE JEST RODZINA???CZY TO NIE JEST DZIWNE" wcale nie jest dziwne ponieważ Fundacja działa charytatywnie i nie otrzymują za to wynagrodzenie więc zastanów się czy jest wiele ludzi którzy pracują za darmo dla idei. Dlatego jeżeli zakładasz Fundację i chcesz coś robić dla innych za darmo kogo bierzesz do współpracy oczywiście najbliższą rodzinę- męża, syna bo to oni cię wspierają, pomagają i chcą żebyś była szczęśliwa nie oszukujmy się ale właśnie to oni są podporom to im ufamy najwięcej. W moim przypadku mąż jest wiceprezes dlatego, że  moja niepełnosprawność nie pozwala mi w pełni funkcjonować w świecie zewnętrznym-,, on jest moimi nogami'' a co najważniejsze pomaga mi i wspiera bo moja Fundacja jest dla mnie obecnie całym światem do dzięki jej czuje się dowartościowana i potrzebna innym pomimo swojej niepełnosprawności - czy to też jest dla Ciebie dziwne.
Pozdrawiam i mam nadzieje że tak samo jak w Naszych przypadkach rodzina jest podporom dla Nas w Twojej jest tak samo.
Iwona Olimpia Kaniewska.   
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-06-16 11:09
Dyskusja nie na miejscu. Każdy ma wolną wolę i nie musi poddawać się takim czy innym wpływom. Nie można jednak negować czegoś, o czym niema się pojęcia. To forum opanowane jest od lat przez grupę ludzi skutecznie walczących z każdym nowym użytkownikiem.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-16 13:40
DLA  MNIE TAKIE MOWIENIE-PISANIE,ZE TO JEST NAJLEPSZA METODA LECZENIA I TAKA FILANTROPIA JEST JAK NAJBARDZIEJ PODEJRZANA,OT CO.
KRYSZTAŁEK-BZDURZYSZ COS,JESLI KTOS CHCE NIECH PISZE,FORUM TO DYSKUSJA I WYPOWIADAJAC SIE-DYSKUTUJEMY,"KAPE WU"??:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-16 14:15 Zmieniony 2010-06-16 14:17
Kryształek dlaczego dyskusja nie na miejscu? To po co założono wątek?

>Nie można jednak negować czegoś, o czym niema się pojęcia.<


Nie neguję tylko ostrzegam przed ludźmi podającymi się w internecie za lekarzy lepszych niż ci , których mamy w klinikach. Jestem długoletnim pracownikiem Służby Zdrowia i widziałam ludzi leczonych przez pseudo lekarzy cudownymi metodami. Może jeden na stu podających się za dobrych w leczeniu niekonwencjonalnym mówi prawdę o swoich umiejętnościach, ale nie chciałabym trafić na tego co tej prawdy nie mówi. Dlatego nie ryzykuję.
Piszesz:
>To forum opanowane jest od lat przez grupę ludzi skutecznie walczących z każdym nowym użytkownikiem<

Jesteś pewna tego co mówisz? Poczytaj czy z każdym i do tego nowym. To , że masz odmienne zdanie na jakiś temat nie oznacza , że z Tobą walczę tylko, że się nie zgadzam w danej sprawie.
Nadrzędny Autor beti220 Dodany 2010-07-01 18:01
Witam wszystkich. Z ciekawosci weszłam na  forum, jestem rowniez osoba niepełnosprawna. Czytajac watek powiem tylko jedno osobiscie znam załozycielke tej fundacji i jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo mi pomogła w leczeniu rany, on a nie lekarze dzieki własnie tej skromnej osoby mam uratowana noge, bo lekarze rozkładali rece i kazali mi szukac innych sposobow. On dodała mi wiary i nadzieii. Pozdrawiam pania Lidzie głowa do gory nie przyjmowac do serca krytyki, zawsze znajda sie tacy co beda błotem obrzucac.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / INTERNETOWA PORADNIA LECZENIA RAN PRZEWLEKŁYCH (24139 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill