www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ulga (2304 - wyświetleń)
- Autor rencista Dodany 2010-06-17 12:24
Witam ! Mam pytanie z zakresu ulg dla osób niepełnosprawnych. Mam taka sytuację, że muszę używać urządzenia - koncentrator tlenu. Koncentrator ten zużywa prądu za około 100,- zł miesięcznie. Czy koszt prądu można jakoś rozliczyć w ramach ulg jakie przysługują osobom niepełnosprawnym. Mam I gr.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-06-21 10:12
Szanowny Panie
Katalog ulg i odliczeń podatkowych nie przewiduje tego typu odliczeń. Jednak proponuję w tej sprawie zwrócić się z pytaniem do Ministerstwa Finansów (koszt ok 45 zł). Wówczas będzie Pan miał na piśmie oficjalne stanowisko, którym będzie można podeprzeć się przed fiskusem
z poważaniem
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-06-21 17:37
raczej nie możesz - to nie mieści się jakimś tam katalogu odliczeń - wysłałem ci link do strony gdzie tam masz to napisane.

A do Cetrum INTEGRACJA - kiedy przestaniecie udzielać tak głupich i wprowadzających w błąd odpowiedzi. Ja rozumiem, że dla was niepełnosprawni są tylko dodatakiem do dotacji z PFRonu, ale jak się na czymś nie znacie to lepiej się nie odzywać - owszem minister finansów wydaje interpretacje ale ujednolicające orzecznictwo.

Z pytaniem zwraca się do izby skarbowej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ulga (2304 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill