www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomoc Maltańska (8050 - wyświetleń)
- Autor Marekrainski Dodany 2010-06-14 20:40
Jakiś czas temu postanowiłem aktywizować się zawodowo.
Prócz Centrum integracja jest również fundacja pomocy maltańskiej.
Co o niej sądzicie??
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-06-16 11:12
Słyszałam o niej, ale tak naprawdę nie zgłębiałam. Mógłbyś przybliżyć temat?
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-06-16 13:04
Fundacja Pomocy Maltańskiej czy też Stowarzyszenie Polskich Kawalerów Maltańskich(obie nazwy są zamiennie używane), realizuje projekt pod nazwą WSPARCIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO NA RYNKU PRACY. projekt ten adresowany jest do osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. Stowarzyszenie Polskich Kawalerów Maltańskich oferuje pomoc w zakresie szkoleń zawodowych jak i w znalezieniu stricte pracy.
Jeśli chodzi o obawy sam je miałem przed zgłoszeniem się tam, ale jeszcze bardziej mam dość impasu jaki mnie otacza więc kolejny raz postanowiłem zawalczyć o siebie. Jeśli cokolwiek jeszcze Cię interesuje pytaj śmiało. Chętnie odpowiem.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-06-16 14:05
Korzystasz z ich pomocy? i jakie to są kursy na przyklad?
Nadrzędny - Autor serce Dodany 2010-06-16 14:50
Witam serdecznie zainteresowałeś mnie tym tematem ,, oferuje pomoc w zakresie szkoleń zawodowych jak i w znalezieniu stricte pracy''.Wielu moich podopiecznych nie jest czynnie zawodowo a bardzo by chciało- większość z nich nie ma odpowiedniego wykształcenia wiadomo choroba itp. Z związku z tym mam pytanie czy oprócz wymogów dotyczących narządu ruchu i znacznym stopniu niepełnosprawności  są jakieś wymogi, z jakiego regionu mogą starać się o wsparcie w takim szkoleniu- jakie są kursy.
Pozdrawiam
Iwona.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-16 16:02
Czyli czekamy na info!
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-06-16 20:05
Wszystkie informacje na tematPolskichKawalerow Maltanskich i Pomocy Maltanskiej znajdziiecie na stronie: www.pomoc maltanska.pl lub Fundacja Polskich Kawalerow Maltanskich w Warszawie Pomoc Maltanska.pl.Oddzialuy Fundacji znajduja sie rowniez w Poznaniu.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-16 20:18
Dzięki :;:-)
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-06-16 20:24
Drobiazg!Zycze powodzenia!!!!
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-16 22:16
a moglibyśmy poprosić o wypowiedź Panią Prezydent Warszawy Panią Waltz? Kobita na świeczniku wie co gdzie bo w pierwszym rzędzie idzie w tej formacji krzyżowców. Najlepiej u źródła bo widze ze poddani się plączą
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-06-18 01:38
plączą?? nie bardzo rozumiem..

Wszystkie podane tutaj informacje na ten temat tutaj są prawdziwe a jeden z poznańskich ośrodków sam sprawdziłem. Jako osoba do tej pory nieprzychylna takim działaniom powoli zmieniam o tym zdanie. A może po prostu chcę znów powalczyć o siebie....  
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-18 13:39
mógłbym machnąć ręką na te wiadomości o pomocy krzyżowcow ale najwyżej ostrzegę innych ze ta wiadomość to anonim , osoba ja kreująca nie podaje zadnych danych o sobie zadnych zaintresowań jakiem ot prosty anonim... dlatego nie wierzętakim osobom i takim fundacjom... reszte mozna se dopisać jak w ofercie wyborow na prezydenta RP i ich sugestie...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-18 14:59
Nie rozumiem twoich obaw ,to nie jest organizacja anonimowa,ani sekta
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-06-18 15:22
Ja skorzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony. A osobiście należę do sceptyków takich organizacji.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-06-18 15:49
A możesz napisać w jakim zakresie moze być ta pomoc(może na priv)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2010-06-18 20:24
Rozumiem, że dzięki pomocy fundacji jesteś czynny zawodowo. To bardzo dobrze, bo ja straciłam już chęć do robienia czegokolwiek.
Nadrzędny - Autor gabin Dodany 2010-06-19 00:10
Ja polecam ośrodek w stolicy.Na początku sceptycznie podchodziłem trochę do tego ale teraz widzę że się starają i może coś mi z tego zostanie.Oferują szkolenie itp.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2010-07-20 16:01
Ciekawe.Tylko mam pytanie.Czy w tym przedsięwzięciu maja szanse ci,ktorzy sa uwięzieni w domu,na wskutek swojej RUCHOWEJ niepełnosprawności?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomoc Maltańska (8050 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill