www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ankieta do pracy magisterskiej... (2262 - wyświetleń)
- Autor psychocreature Dodany 2010-06-26 21:45
wiem że przewija się prze to  inne fora sporo tego więc zrozumiem jeśli przeczytam za chwilę stos komentarzy jaki to ja jestem...  z resztą wrzuciłem już ja w innym dziale ale chyba kiepsko z jego oglądalnością...

nie ukrywam że sprawa pilna dlatego dopiero teraz zrobiłem ankietę internetową.... (standardowa droga okazała się nie dać wystarczającej liczby ankietowanych)

co i jak już tłumaczę a w razie pytań chętnie dam odpowiedź
Ankieta jest kierowana do osób w wieku 18-35lat z tzw. nabytą niepełnosprawnością(dysfunkcją), niezależnie czy przyczyną pogorszenia funkcjonowania był wypadek(jak w moim przypadku), choroba czy skutki uboczne np. planowanego zabiegu. Zależy mi zwłaszcza na wypowiedziach osób za zaburzeniami narządów ruchu (choć nie tylko).
Pytania są dwojakiego rodzaju pierwszy to kwestionariusz który pozwoli podzielić odpowiadających na grupy względem płci/wieku czy wykształcenia oraz zawiera pole bardziej opisowe na kilka słów o samej niepełnosprawności gdzie prosiłbym jeśli nie chce wam się lub po prostu nie chcecie pisać czy wracać np. do jakiejś sytuacji – napiszcie np. jaka była/jest to choroba czy wypadek i tyle, dużo by wniosła większa "wylewność" ale nie jest to obowiązkowe przy wypełnianiu kwestionariusza.
Chciałbym swoją pracą wzbogacić świadomość niektórych ludzi pod względem istotności rehabilitacji i innych rzeczy których puki co nie będę zdradzał bo może to wpłynąć na odpowiedzi, więc sami rozumiecie. Ankieta jest stosunkowo krótka w sumie 11 pytań z tej pierwszej grupy i kwestionariusz jakieś 50 zdań i na 5sio stopniowej skali kliknąć trzeba na ile to dana rzecz pasuje do was i koniec...

Z góry  dziękuję za rzetelne wypełnienie

Z poważaniem Michał
Student V roku psychologii UAM; II roku technik masażysta WSE
http://moje-ankiety.pl/respond-505.html
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-27 07:29
Ja się nie mieszczę w przedziale wiekowym,ale ankiety zwykle wypwłniam
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-06-27 08:04
Ja również mam więcej lat.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ankieta do pracy magisterskiej... (2262 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill