www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / wózek (13730 - wyświetleń)
- Autor Janka1 Dodany 2010-07-14 07:57
kupić mam wózek inwalidzki, mam wniosek i złożyłam do pfron, i jeszcze troche dołożę własnych pieniędzy. podpowiedzcie nazwy wózków lekkich, z jakich jestescie zadowoleni, juz w szpitalu trochę rozmawiałam, że kupić lepszy to lżej bedzie jeździc
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-07-14 08:34
Witaj! Nie wiem czym podyktowane jest zakup wozka lekkiego? Wszystko zalezy ;d: Twojej wagi, wzrostu- i tu dlugosc nog w tym podudzia, szerokosci postury itd. Dlatego proponuje kontakt ze sprzedajacym/moze ktos na forum podpowie,gdzie jeszcze sa uczciwi sprzedawcy/mam namysli; uczciwe informowanie przyszlych uzytkownikow  /o walorach technicznych,praktycznych itd.Zycze powodzenia m.
Nadrzędny - Autor Janka1 Dodany 2010-07-14 08:41
poproszę o podpowiedzi osób które jeżdżą na wózkach, jak jeżdżą to wiedzą

>Wszystko zalezy ;d: Twojej wagi, wzrostu- i tu dlugosc nog w tym podudzia, szerokosci postury.


głupoty wypisujesz.
wózek według tych wytycznych,  dopasuje się to juz wiem.
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-07-14 08:51
Dziekuje!
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-14 13:46
Janka,a na co Tobie wózek,jak Ty lubisz jeździć na koniu.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2010-07-14 14:06
Marylka dobrze poradziła,bo wozek sie własnie tak dobiera,przeciez nie wiedziała,ze jestes  az tak zorientowana i wystarczyło powiedziec dziekuje.Jesli np pieciu wózkersów odpowie na twoj post,kazdy z nich,a przynajmniej czworo wypowie sie na  temat innej marki.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 15:38
FIU,FIU TO MI SIE ZŁOSLIWA KONKURENTKA POJAWIŁA.;-)(JANKA1)
Nadrzędny - Autor Janka1 Dodany 2010-07-14 16:17 Zmieniony 2010-07-14 16:27
Zapytałam : podpowiedzcie nazwy wózków lekkich, z jakich jestescie zadowoleni, juz w szpitalu trochę rozmawiałam, że kupić lepszy to lżej bedzie jeździc.

Czy wymienione osoby,  easyrider, siwek, Maria Brylka, Staruszka123 ,które  mi odpowiedziały jeżdżą wózkiem?
zapytałam, podpowiedzcie, z jakich jestescie zadowoleni.

>Janka,a na co Tobie wózek,jak Ty lubisz jeździć na koniu.>


siwek to  jest ironiczne.

Staruszka123 , odpowiedzi szuka dostanie ją,  natrudzisz się bardzo nim mnie rozzłościsz.

easyrider napisał :

>Jesli np pieciu wózkersów odpowie na twoj post,kazdy z nich,a przynajmniej czworo wypowie sie na  temat innej marki>


i o to chodzi, spośród kilku i poleconych przez ON na wózku wybór lepszy niż ze stu róznych oferowanych przez sprzedajacych.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-14 17:10
No to poszerza się konkurencja forumowych złośliwców
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 17:53
JANKA1-MAM CIE NA OKU,ODBIERASZ MI CHLEB(ZAINTERESOWANI WIEDZA O CO CHODZI;))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-07-14 18:18
Janka1-pewnie znowu sobie pokrzyczysz,zauwaz tylko,ze ludzie staraja ci sie pomoc i wypadałoby powiedziec DZIEKUJE a nie sie pieklic.
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/11783
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-14 19:39
Janka1-przepraszam,ale jeżeli przeglądasz to forum,to ludzie tu już pisali na temat wózków.Za chwilę spróbuję Ci poszukać ten wątek.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-07-14 20:10
Tyle jest tych wątków w ''Barierach'' na temat wózków,to sobie poczytaj.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-07-14 22:28
DO JANKA1
MARIA BRYLKA NAPISAL/A:

>Nie wiem czym podyktowane jest zakup wozka lekkiego? Wszystko zalezy ;d: Twojej wagi, wzrostu- i tu dlugosc nog w tym podudzia, szerokosci postury itd. Dlatego proponuje kontakt ze sprzedajacym/moze ktos na forum podpowie,gdzie jeszcze sa uczciwi sprzedawcy/mam namysli; uczciwe informowanie przyszlych uzytkownikow  /o walorach technicznych,praktycznych itd.Zycze powodzenia m.>


UWAZAM, ZE PANI MARZENA, DOBRZE NAPISALA, NIC UJAC ANI NIC DODAC. 
Nadrzędny - Autor Janka1 Dodany 2010-07-19 18:53
Temat zamykam. dokonałam już wyboru wózka.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-19 20:27
Zamknąć temat to może administracja ale gratuluję udanego wyboru :-)
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-07-20 07:47
to ja jeszcze na zakończenie dodam dwa linki do materiału "wózek inwalidzki bez tajemnic"  - nie najnowsze ale zawsze:

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/11783
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/11817
Nadrzędny - Autor Łukasz i Marcin Dodany 2011-01-25 20:18
Uprzejmie prosimy Cię o wypełnienie ankiety, która pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i być może  w przyszłości pomóc odpowiedzieć na nie w konkretny sposób. Ankieta dotyczy Twoich potrzeb socjalno-mieszkaniowych.

Dziękujemy z góry.

http://www.ankietka.pl/ankieta/52874/dostosowanie-przestrzeni-mieszkalnej-w-kontekscie-osob-niepelnosprawnych.html

Łukasz i Marcin
Nadrzędny Autor Pablopk Dodany 2011-02-10 17:20
Ankieta wypełniona. A w jaki to konkretny sposób odpowie na moje potrzeby?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / wózek (13730 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill