www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Artykuł o zatrudieniu w administracji (5985 - wyświetleń)
- Autor JaHa Dodany 2010-07-09 10:04 Zmieniony 2010-07-09 10:13
Dopóki nie przeczytałem w biuletynie informacji o tym, że urzędy wolą płacić kary niż zatrudniać niepełnosprawnych byłem święcie przekonany że ci co tam pracują to mają fajnie. A tu nagle fuka, zatrudnienie niepełnosprawnych wynosi kilka procent. Może czas by odpowiedzialnymi za to, że tak mało niepełnosprawnych zatrudniają, uczynić dyrektorów urzędów. Najlepiej niech to będą kary finansowe. Wtedy szybko do nich dotrze, że źle robią postępują a chorzy też mają prawo do pracy i godnego życia. I jeszcze jedno ja głupi myślałem, że w tym kraju, w sprawie niepełnosprawnych, nastąpił postęp. Niestety byłem w błędzie, jak panowała ciemnota tak dalej panuje.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-23 14:20
A powiedz, skąd te urzędy mają brać niepełnosprawnych o odpowiednim wykształceniu i stopniu sprawności?
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-07-26 07:16
Po ostatnich krytycznych raportach NIK o zatrudnieniu ON w administracji publicznej odczuwamy pewne drgniecie. Na razie malutkie. Ministerstwo Gospodarki poprosiło o zorganizowanie spotkania rekrutacyjnego – zobaczymy czy przełoży się to na jakiś efekt
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2010-07-26 12:01
Ja mam wykształcenie, na wózku nie jeżdżę. Nigdzie mnie nie chcieli.
Mało tego - wybierali osoby bez żadnego wykształcenia.
Mając do wyboru zdrową bez kwalifikacji i chorą z kwalifikacjami - za każdym razem wybierali tę pierwszą, częstując mnie durną gadką, że dla mnie to za ciężko. Skoro praca w biurze za ciężka, to może to kopalni mam iść? Chory kraj po prostu.
Nadrzędny Autor violete Dodany 2010-07-26 12:04
Mnie tak samo odmawiaja i zyczą powodzenia:-(
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-07-26 13:58
pola, zapomniałaś dodać, że Tobie nie tyle zależy na tym, aby pracować co na tym, aby zostać zatrudnioną...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-07-26 16:13
bluengel

>pola, zapomniałaś dodać, że Tobie nie tyle zależy na tym, aby pracować co na tym, aby zostać zatrudnioną...>


To jest obrażające, wiesz... Jakim prawem takie stwierdzenie wysuwasz???
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-08-13 11:26
Oj tak. Już wszyscy się uwzięli na nas ON. Nie pracuję w administracji, ale często spotykam się z przedstawicielami urzędów i nigdy nie poczułem się traktowany inaczej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Artykuł o zatrudieniu w administracji (5985 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill