www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / o Ojcu Św. (4901 - wyświetleń)
- Autor Andzia2009 Dodany 2010-07-23 09:43
                              Barka
Odjechała twa Barka Ojcze,
Na ten drugi świetlisty brzeg,
Pozostały na brzegu Twe owce,
I Benedykt już będzie ich strzegł.
Duch Twój światłem niech wskaże im drogę,
By znalazły ten właściwy ”Dom”,
Dodaj siły, gdy iść już nie mogą,
I nadzieję na właściwy świat.

                                O Ojcu Św.
Ile jest wokół, śpiewu słowików,
Płynących kropel przez wiele rzek,
Tyle dobroci rozdałeś ludziom,
Zapomnieć o tym byłoby grzech.
Wielkim talentem, trudem i pracą,
Goiłeś rany co zadał los,
Z całego świata do Ciebie jadą,
Byś im wciąż wszczepiał życiową moc.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-23 14:56
piękne wzruszające i prawdziwe
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-23 17:09
ANDZIA PISZESZ ŁADNIE ALE PISZ W KACIKU POEZJI AMATORSKIEJ INACZEJ TE TWOJE WIERSZE SIE POGUBIA,A TEGO CHYBA NIE CHCESZ.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-23 17:49
ktoś już o tym pisał ale poetka dalej robi swoje a szkoda
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-23 18:34
SZKODA
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-07-23 19:04
Tat,macie racje.SZKODA!
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-07-26 12:59
powiem dlaczego kościół jeszcze nie pozwolił aby JP2 został świetym i chyba jeszcze długo nie pozwoli czasmi jak mówie o tym to katolicy szczegulnie polacy czują do mnie niesamowitą złość a szczegulnie ci którzy mawiali iż przeczytali wiele kazan lub dogmatów których JP2 w swym życiu napisał i uczestniczyli we wszystkich podrużach do naszego kraju które jp2 odby.Chrzescijanstwo jak zadna inna religia na naszej planecie uzupuje sobie prawo bycia kim lepszym i innym niż np;hinduista lub buddysta są setki wyznan i wiar ireligi itp;lecz własnie katolicy mają niesamowity wpływ na losy uwczesnego świata lecz nikt nie pomyślał aby wziąć sie własnie za papiży i ich życie prywatne kiedys ktoś w usa coś takiego próbował lecz został niestety wyeliminowany przez rynki chrześcijanskie ja ostatnimi czasy czytałem ksiażke pod tytułem ;Życie seksualne papieży;poszedłem dale poszukałem nietylko w internecie lecz w zwykłych biblitekach i znalazłem coś ciekawszego jako że prawdopodobieństwo ze jest to kłamstwo jest niewielkie postanowiłem zro0bić zakup tej ksiązki i co okazuje się że wszystkie religie poprostu kłamią na temat Boga świetych itp że to jest całkiem inaczej niż oni nam ludziom przez paredzisiąt lub pareset pokolen wmawiali bo to jest tak że kłamstwo lub nieprawda powtarzane setki a morze miliny a morze niewiadomo ile raz w końcu stają się prawdą w ten sposub wile panstw dochodziło do podbojów wielu polityków wygrywało wybory lecz i wiele milinów lub miliardów ludzi cierpiało aby komuś było lepiej być morze nie spodoba się wam ten post jak wiele innych z mojej strony lecz to mnie absolutnie nie obrazi więc teraz coś oJP2 przy porzegnaniu były chyba wszystkie media z całej planety transmisje oglądano na całym globie pytam po co czy nigdy nie widzieliście umierającego człowieka bo widziałem czy nigdy nie słyszeliscie o obrzędach bo ja słyszałem itdJP2 był aktorem niezapominajcie o tym zobaczcie teraz jak Benedykt chce naśladować swojego poprzednika lecz mimo chęci juz mu brakuje niestety tematu i krąży mimo swych najlepszych intęcji w koło mówi o żeczach które zostały już dawno powiedziane JP2 dał nam wskazówki na nastepne tysiaclecie lecz nie pokazał drogi i to najbardziej mi sie u niego podobał JEZUS takrze dał nam wskazówki w postaci przpowiesci i pokazał nam tylko jedną droge i dlatego lubie poczytać raczej Stachury jesli kogos w tym poście uraziłem najmocniej przepraszam i nie zapraszam na moją strone gdyż musicie zrozumiec pewne sprawy i to nie tylko z normalnego życia lecz jest jeszcze inne duchowe nigdy nie miałem do czynienia z jaką kolwiek formą zniewolenia religijnego czy duchowego i podchodze do tego z ironia i fantasty lecz nie śmije się z nikogo bo kiedyś terz dla wiary dał bym sie zabić lecz teraz kiedy zrozumiałem pewne aspekty duchowe np;kto wychowóje dzieci ksiedzy lub zakonników to moa dalsza wiara jest bardzo zachwiana są na naszej planecie np; qw tybecie gdzie mnich niemorze popatrzec w twarz żadnej kobieci a tu co mamy
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2010-07-26 13:49
Człowieku pisz poprawnie ortograficznie bo czytać się nie chce tych Twoich wywodów.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-26 14:49
brawo eliska jak zobaczyłam te byki i długie wywody olałam ten post
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-03 16:22
Hej ślicznotki a może jest dyslektykiem czy dysgrafikiem? Może być też i innej narodowości i nie przyswoił sobie naszej ortografii i stylistyki. Troszkę wyrozumiałości nie zaszkodzi :-)
12345 A może tak skrócisz swoje posty by lżej się je czytało? To tylko moja mała prośba.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-08-03 18:22
A może to "koleś" Rokitowej...........
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / o Ojcu Św. (4901 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill