www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do studiów zaocznych dla ON (4990 - wyświetleń)
- Autor lomek Dodany 2008-05-01 13:50
Witam...
Szukam pomysłów na dofinansowanie studiów magisterskich. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności i l grupę z ZUS. Mam już licencjat, ale zdobyłem go jeszcze przed powstaniem niepełnosprawności... Liczę na Waszą pomoc
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-01 19:50
1 GRUPA I UMIARKOWANY STOPIEŃ ALE BAJKA
Nadrzędny Autor lomek Dodany 2008-05-02 05:19
Dziękuję... za tę bajkę. Jak ktoś mógł wpaść na takie podsumowanie...
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-05-02 10:18
Z rzeczy oczywistych tutaj znajdziesz informacje o PFRONowskim programie Student - poczytaj sobie. Z rzeczy mniej oczywistych, przynajmniej niektóre uczelnie niezależnie od tego dają specjalne dodatki studentom niepełnosprawnym - popytaj na uczelni, na której zamierzasz studiować.

Pozdrawiam

PS. Też mnie ciekawi jak można mieć dwa różne orzeczenia...
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 10:32
jak się zapłaci to ma się wszystko
Nadrzędny Autor lomek Dodany 2008-05-02 11:35
Wielkie dzięki Boginko! Już mam jakiś pubkt zaczepienia, choć prawdę mówiąc z programów PFRON dostępnych na ich stronie nie dostrzegłem "STUDENTA", może się jakoś inaczej teraz nazywa? a moze ja źle patrzyłem. Raz jeszcze dziękuję...
Nadrzędny Autor niepelnosprawny Dodany 2008-05-02 16:32
[usunięte]
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do studiów zaocznych dla ON (4990 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill