www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dzień Żałoby (8467 - wyświetleń)
- Autor klarysa Dodany 2010-04-12 21:12
  10.04.2010r.  TRAGEDIA .

Nie trzeba słów, bo każde  słowo  będzie  tu nie na miejscu.
Pochylmy się zatem z zadumą nad grobami poległych.

Tragedia, która się zdarzyła,  nigdy takim ogromem strat nie pogrążyła Narodu w żałobie.
W kilka sekund  tak wiele istnień ludzkich zabrała śmierć.

Oby ta strata obudziła w każdym z nas jakąś iskierkę dobroci dla Żywych.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-04-14 16:49
przykre to co się stało oby takich tragedi więcej nie było
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE :-(
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-08-18 14:24
MOJE POGŁADY NA TO CO SIĘ STAŁO SĄ INNE CI LUDZIE BYLI W NASZYM KRAJU TAKIMI SAMYMI OBYWATELAMI JAK MY Z TĄ TYLKO RÓŻNICĄ ZE WIECEJ NAS OKRADALI PROSZE ZOBACZYĆ NA ŻYCIE POLITYKÓW LU WIELKICH TEGO ŚWIATA JA SIE PANOSZĄ ZA NASZE PODATKI WIESZ MI TAK JEST LECZ NIE KONIECZNIE TAK BYĆ MUSI to że ja teraz jestem na innym kontynęcie to nie znaczy że nie wiem co się w Polcse dzieje o zobacz obcieli jeden stopień niepełnosprawności to znaczy zmienili dla ich dobrze natomiast dla nas żle wszystko idzie w góre niby jeden procent i na koniec roku będzie to ok 20 aw nietórych przypadkach i więcej % tak tylko mogą żądzić złodzieje i ludzie nieodpowiedzialni jakim sa kaczyńscy to nie to żebym był jakimś nienawistnikiem wszystko biore na chłodno i wiem że jest potrzebne to i to czyli po i pis czyli demokkraci i liberałowie jednak powiedz mi jedno jest takie przysłowie kruk krukowi oka nie wydziobie i najmniej mnie interesuje jak któryś ze złodzieii wypadnie z gry z tej czy z tej strony dlatego prosze o jedno są kraje w których ni wierzy się w Boga tylko w prokuratora i on ma wielką władze A sprawy duchowe pozostaia się wyborowi ludzi jaki chce a u na sjak myślisz począwszy od momentu poczęcia jakjesteśmy w łonie matki już płacimy na kośćiół a do samego końca po śmierć średni przez 70 lat ile to wyniesie jak myslisz policz sobie a ja przy okazji powiem ile się pomyliłaś być morze ten pos cie rozdraznił i jesteś w stanie wielkiej złości do mnie jest mi to obojętne a co do BOGA świat istnieje od niepamiętnych czasów nie morzna powiedzieć o jakich czasów bo wszystko co dziś jest powiedziane jutro straci sens a więc BÓG to energiai czas a to co nam świat duchowy przedstawił to wszystko wymysł ludzi mój chomik to miecio1960 tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania i odpowiedzi jeszcze nie do końca jest ten chomik rozbudowany gdyż zbytnio niemam kiedy się za to wziąc
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-08-18 14:51
123456 ,weż ty pomyśl ,zanim coś wystukasz
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 16:46
   Parenaście dni Ciebie nie było.Znów teraz będziemy zmuszeni czytać Twoje "wypociny" "wyprostuj się" oszczędź nam stresowania....... Najlepiej dołacz do tych na Krakowskim
Przedmieściu,będzie komplet.Oczywiście,jak wrócisz do kraju........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-18 18:25
Eligiusz. Nikt nas nie zmusza do czytania niechcianych postów. Można zablokować. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-08-18 19:03
Do 123456.
Mój drogi internauto. Zadajesz pytania, które nie mają sensu, ale to pominę i na żadne Ci nie odpowiem.
Myślałam, że choć w tym wątku pn. Dzień Żałoby, odniesiesz się do  tej tragedii w kilku mądrym zdaniach i nastrój powagi uszanujesz.
Ale Ty swoje. :-(
Mam zatem propozycję. Załóż swój wątek, w którym będziesz Ty i tylko Ty wypisywał swoje wywody na różne tematy, a każdy , kto będzie chciał z Tobą pogawędzić, znajdzie Cię.
Czy tak nie będzie łatwiej? Po co masz się narażać na jakieś uwagi , prawda?  :-)
Tak wiele piszesz o innych krajach i ich zwyczajach - ale wszystko musi mieć swoje miejsce. Może jakiś wątek  geograficzny?  :-)
Chętnie się czasem "wybiorę " w taką wirtualną podróż po  świecie, w którym Ty będziesz wyjątkowym przewodnikiem. ok? :-)
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 19:13
Klaryso.Napisałem podobne opinie na ten temat.I widzisz już dostałem "po nosie" po co czytasz.......? Gdzie dwoje Polaków tam trzy zdania/przysłowie/ nigdy nie wiadomo w Polsce,kto ma rację........DEMOKRACJA
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-08-24 14:22
jeśli chodzi o mnie moje podruże sąprawdziwe wielu mi zazdrości lecz niewielu wie co tak na prawde porabiam i nigdy się nie dowiedzą to nie tylko czas spędzony czasami na pustyni lub w jakieś dzikiej dzikiej wiosce lub morzu itd chodzi mi oto aby w końcu niektórzy ludzie sprubowali poznać innego życia nie koniecznie bezpiecznego wyobraż sobie że jesteśzaatakowannym przez jakiegoś pijaczyne lub podobnego i jedziesz na wózku i co wtedy naribisz chuku czasami morze być za póżno kiedy po wypadku stawiałem pierwszy krok na trawie pomyślalałem co będzie jeśli to będzie ostatni mój krok jednak nie poddałem się i zosałem reakcjonalistą na przeciw wszystkim którzy starają się w jaki kolwiek sposub utrudnić życie on moja pomoc jest mi; pokonać strach przed nowym a nie problemy jak widzisz to ja miałem racje co do smolenska gdyby rzad wtedy myślał o swoich obywatelach to dzisiejsze zniszczenia powodziowy były by o wiele mniejsze lub wogule by ich nie było jednak rzą dbał o swoich wyborcó i dlatego do takich rzeczy dochodzi niestety następni są jeszcze sprytniejsi omijają pprawo i wsejmie dyskutująo rzeczach całkowicie złych dla swoich podatników jeszce się przekonasz i poznasz morze troszkę prawdy a walka o kawałek drewn śmich na cały wszechświat to niechodzło im o religie to za tym sti parti polityczna chodzi im o stołki iw ładze już niedługo wracam do kraju być morze do innego lecz nie na długo może na pół roku morze krucej
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 19:07
Lidian-naprawdę nie rozumiem Ciebie.Czy chcesz to tolerować,Przecież są granice "wygłupów"
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-08-18 19:17
Eligiuszu, prawda jak zwykle leży po środku,  i jak zwykle w szczegółach tkwi diabeł :-)
chciałam w miarę łagodnie dotrzeć do 123.... za chwile i ja po nosie zapewne dostanę, ale chcieliśmy chyba dobrze, prawda?
Jasne, można nie czytać  ale.. :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 19:52
Klaryso Na dobranoc.......http://www.youtube.com/watch?v=-4o86juvMEE
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-08-18 20:24

>Myślałam, że choć w tym wątku pn. Dzień Żałoby, odniesiesz się do  tej tragedii w kilku mądrym zdaniach i nastrój powagi uszanujesz.


<
A czy podany link do piosenki jest właśnie takim uszanowaniem?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-18 19:47
Eligiusz odniosłam się tylko do tych Twoich słów:

>Znów teraz będziemy zmuszeni czytać Twoje "wypociny"<


Uważam, że nie jesteśmy zmuszeni. jeżeli czytamy, to z własnej woli.

Natomiast Twoje słowa:

>Czy chcesz to tolerować,Przecież są granice "wygłupów"


<

A co mam zrobić ? Mam się pokłócić z wszystkimi, z których poglądami się nie zgadzam?
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-08-18 20:02
Eligiusz, Dzięki:)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-18 20:40
Dajmy mu spokuj ,niech pisze,szkoda tylko ,ze nic nie da się zrozumiec
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-08-18 20:47
Malta. właśnie to chciałam mu delikatnie powiedzieć, ale... nic z tego nie wyniknie z pewnością, , więc może niech tak sobie klika? :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-08-24 18:33
:-D
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dzień Żałoby (8467 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill