www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Odzież dla niepełnosprawnych (15231 - wyświetleń)
- Autor stokrotka22 Dodany 2010-09-10 00:28
Mam ciekawą propozycje dotycząca odzieży dla osób niepełnosprawnych, starszych i chorych.
www.4care.com.pl

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-09-10 06:51
Założenie ciekawe,ale ceny bardzo wysokie,raczej nie dla niezamożnych zwykle niepełnosprawnych
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-10 12:52
Zastanawia mnie jedno,skad takie ceny?A przeciez ON nie naleza do grupu tzw.dobrze sytuowanej.Szkoda,ze ubezpieczenie w czesci nie pokrywa tych kosztow.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-10 20:29
O ja cię jakie ceny... szok . Mnie na nie nie stać. Podkoszulek za 64.- to ja mam za tę cenę super cały dres a nie jeden podkoszulek. :-(
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-11 10:34
Tak,masz sluszna racje!!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-11 18:40
Marylka to chyba tylko reklama bo nie sądzę by ON było stać na taki sklep
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-14 17:12
A moze ten sklep to tzw.przykrycie innego nielegalnego biznesu!Dzisiaj to juz wszystko mozliwe.Aby utrzymac sklep-lokan, zatrudnic pracownikow a wtym oplaty ZUS itd,gdzie energia i to by sie oplacalo.Jestem ciekawa ile maja kliento w ciagu miesiaca.A co do cen  to przerosly one ceny na zachodzie!Tylko tam,ON maja specjalne dotacje z Gminy-Urzad Miasta w Wydz.dla Chronicznie chorych,Niepelnosprawnych i osob po 65 + roku zycie a zyjacych z minimum.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-14 17:46
Wiem i wiem że coś mi z tym sklepem nie pasuje..... koszulki na zatrzaski za 64.- to chyba przesada. Ja kupiłam za 9.- bez zastrzasek. Też da się włożyć.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-09-14 17:50
ceny w sklepach są różne zwykła koszulka potrafi słono kosztować niestety
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-15 17:23
Tak, to prawda,ale w salonach DIDI,VIDI VICI,E.Benetti,Adidasa i tak dalej mozna wyliczac.Ale tu chodzi o odziez i bielizne dla osob chorych, niepelnosprawnych.Gdzie bilelizne czesto z roznych przyczyn nalezy wymieniac.Chyba mam racje!?Albo,myle sie?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-09-15 17:30
Nie mylisz się,to jakaś ściema
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-09-15 18:14
Ja bym nie dał się nabrać na takie naciąganie.

Wystarczy słowo dla niepełnosprawnych czy chorych i cena mnoży się przez 5 (lub więcej) tak jakby te grupy to jacyś bille gatesi.

Przecież ubrania można kupić w lumpeksie za ułamek ten ceny, często też bardzo dobre np. przeciwpotliwe itd.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-15 18:55
Barnaba bieliznę w lumpeksie chcesz kupować????? Nie żartuj. Biedronki sprzedają nowiutką po 7do 10 zł za komplet - koszulka z majteczkami
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-09-15 19:22
Oj tam zaraz bieliznę. raczej miałem na myśli jakieś fajne dresy czy kurtki letnie czy zimowe. Nie raz można za grosze kupić coś fajnego w lumpeksie.

Pamiętam taką ofertę z TESCO - koszule po 10 zł. Były bardzo fajne, choć gdzie niegdzie należało obciąć wystające nitki. I podchodzi do wielkiego kosza elegancik, przebiera te koszule i nagle stwierdza, że czegoś takiego wstydziłby nosić, bo lepsze ścierki używa do mycia swojego samochodu.

Ale chyba dawno ich nie używał, bo leciwy polonez był brudny.

No tak mnie ten gościu ubawił.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-09-15 19:32
Tesco to nie lumpeks...... w Biedronce też były teraz dresy i kurtki zimowe i to dość tanio bo kurtki po trzydzieści parę zł.
Nadrzędny - Autor soczefka Dodany 2010-09-15 19:58
A ja weszłam na tę stronę i uważam, że przesadzacie. Rzeczywiście rzeczy drogie, ale wyglądają na solidne, dobrze wykończone i trwałe. Zacznę od podkoszulka- kupię i spróbuję i dam wam znać. Aha... to chyba tylko trzeba siedzieć w domu i straaaasznie się nudzić, skoro ktoś wypisuje takie bzdury na temat lewych interesów i takich tam. Absurd.
Nadrzędny Autor stokrotka22 Dodany 2010-09-15 23:57
Bardzo ciekawe teorie:)nielegalny biznes...
Sklep jak każdy inny tylko nie na każda kieszeń.
Ceny jak na zachodzie tylko tu złote a tam euro:)
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-16 15:22
soczefka skoro cię stać to nie mam zastrzeżeń. Każdy kupuje gdzie mu wygodniej i kieszeń pozwala :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-09-16 15:56
Jasne kupuj ,nikt nikomu nie zabrania,ale ja uważam ,ze to ceny nie dlaprzeciętnego ON w naszym kraju
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-16 16:17
Tylko,ze na zachodzie ON otrzymuja dotacje na odziez i nie tylko.Szczegolna opieka otoczone sa osoby,ktorych dochod jest ponizej minimum krajowego.A co do cen odziezy w Polsce,to sa zawyzone i to duzo.No ale kazdy ma prawo wyboru,prawda?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-09-16 16:56
Na szczęście ::-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Odzież dla niepełnosprawnych (15231 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill