www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JESTEŚMY wsród WAS.. (12951 - wyświetleń)
- Autor krisek64 Dodany 2010-09-08 15:18
...nie znasz dnia ani godziny i przyczyn kiedy MOŻESZ  ZOSTAĆ  JEDNYM Z NAS...
    
    WIĘC  SZANUJ  TEN  ZNAK...        ,, NIEPEŁNOSPRAWNI,,
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-08 15:49
I to jest w 100% prawdy. W taki sposób dołączyłam i ja do was
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-09-08 16:35
A ja nie zrozumiałam po co ten post . Dlaczego znalazł się na forum niepełnosprawnych?
Nadrzędny - Autor krisek64 Dodany 2010-09-08 18:43
Iidian, 
jak nie rozumiesz to obejrzyj UWAGĘ z wczorajszego dnia i poczytaj o problemach ludzi w komunikacjach miejskich, a wtedy dostrzeżesz problemy NAS INWALIDÓW na wózkach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-09-08 18:51
/Krisek dalej nie rozumiesz o co mi chodzi więc wyjaśniam, że ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak się w tym kraju    żyje nam niepełnosprawnym.  Uważam jednak, że taki post powinieneś napisać na forum ludzi sprawnych, którzy niewiele wiedzą o nas. Tutaj większość osób to ON. Nam już niektórych rzeczy nie trzeba mówić, bo to znamy z własnego doświadczenia.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-09-08 19:08

>NAS INWALIDÓW na wózkach.> 


to cyt kriska :-(

Też tak myślałam Lid jak Ty, ale mocno sie pomyliłam. Problem w tym, że faktycznie byłam w takiej grupie i byłam dziwnie odizolowana..... a ja mimo wszystko nadal proszę wszystkich w swoim mieście o robienie podjazdów wszędzie gdzie się da. Nie dzielę nas ON na grupy bo to nie ma sensu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-08 18:49
krisek ja nie rozumiem was na wózkach. Tak się składa że byłam w grupie gdzie było dużo na wózkach ale prawie żaden z "Was" nawet nie miał ochoty  odpowiedzieć na przysłowiowe dzień dobry czy smacznego. Wiem co to próg i trud waszego zycia ale nie wiem o co walczycie skoro izolujecie sie od nas o kulach czy też bez.
Czekam na sensowną odpowiedź.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-09-08 18:54
Myślałam, że Krisek mówiąc MY miał na myśli wszystkich niepełnosprawnych , a nie tylko wózkowiczów. Może dlatego nie możemy się zrozumieć.
Nadrzędny Autor krisek64 Dodany 2010-09-08 19:05
..NIEPEŁNOSPRAWNY..
TO  MY NIEZALEŻNIE  CZYM  SIĘ  PORUSZAMY.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-09-08 19:14
Krisek to powyższy twój post :-((((((((((((((

>Iidian, 


>jak nie rozumiesz to obejrzyj UWAGĘ z wczorajszego dnia i poczytaj o problemach ludzi w komunikacjach miejskich, a wtedy dostrzeżesz problemy NAS INWALIDÓW na wózkach.>


Nas na wózkach napisałeś wielkimi literami a to oznacza krzyk
Nadrzędny Autor krisek64 Dodany 2010-09-08 19:15
Ella.
nie wiem z jakimi byłaś ludzmi na wózkach, czy o kulach, ja do NIEPEŁNOSPRAWNYCH dołączyłem 3-lat temu z SM a do wózkowiczów rok temu.
co do kontaktów to z kimś takim jak ty nawet bym starał się zatańczyć na wózku.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-08 17:18
Lid ja post odebrałam tak jak mi sie to przytrafiło: Byłam sprawna całkowicie sprawna. Pasy auto i już po sprawności do grobowej dechy.I tylko 100metrów od domu gdzie mieszkam. Nikt z nas faktycznie nie wie jak to może być jutro, za tydzień, m-c, rok czy lata. Nasz krisek64 lubi pisać szyfrem a jak kto to odbierze to już chyba mu mniej zależy bo nie odpisał
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-09-08 17:57
To zrozumiałam, ale po co zamieścił to na naszym forum. Przecież tu wszyscy doskonale o tym wiedzą.
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-09-08 18:01
Czy aby napewno. Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji nie wie dla przykladu. Dla nich niepełnosprawni to źródełko z kasą. I co ty na to.

Więc nie wszyscy wiedzą.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-08 18:20
Tym razem barnaba trafił w dziesiątkę. Ale nie sądzę by ktoś nas czytał
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-09-08 18:28
pożyjemy zobaczymy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-11 21:50 Zmieniony 2010-09-11 22:04
To po co jest ten portal, te forum, a teraz dochodzi jeszcze inny portal "Zintegrowani", jak się okazuje, że te wszystko fora i portale są gettami, których nikt nie czyta i nie odwiedza z prominentnych??? Po to aby ściągnąć pieniądze z PFRON ??? Po co, jak nas nikt nie czyta??? Czy nie lepiej byłoby zostawić te pieniądze,  tym co bardziej potrzebują tych środków pomocy... Na niewidomych PFRON oszczędza, na wózkowiczach oszczędza, na przewlekle chorych oszczędza, na usuwanie barier także oszczędza, a na to co nikt nie czyta, okazuje się że są pieniądze... To coś tu nie jest tak jak powinno być... To do której kieszeni te pieniądze trafiają????
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-09-12 00:24
No wlaśnie norbi do ktorej? ty sam masz już tyle portali,że chyba wiesz!!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-12 11:27 Zmieniony 2010-09-12 11:39
Ale ja mam bezpłatne, ja nie wyciągam pieniędzy z PFRON... Ja to robię prawdziwie społecznie... Pokazuję, że jednak za darmo też można pisać o sprawach niepełnosprawnych i niekiedy z lepszym skutkiem niż ci, co wyciągają "łapy" po dotacje z PFRON na coś, co w ogóle nikogo z prominentnych nie interesuje...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-09-14 16:16
62norbi03 jesteś tu długo użytkownikiem i nie zauważyłeś, że tematy tu poruszane, wykorzystywane są potem do robienia reportaży? Pewnie, że ktoś robi na tym kasę. Ale to użytkownicy podsuwają pomysły. Może i dobrze?
A poza tym pytanie: jakie prawo mają użytkownicy do zwracania uwagi innym użytkownikom o celewości założenia wątku? Wydaje mi się, że to sprawa moderatora lub admina.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2010-09-17 20:15
kryształek
Tu na tym forum, wszystko się robi wszystko aby nic dla ON nie robic. A jeszcze na nich zarobić i to bajońskie kwoty, a potem dziwisz się, że PFRON cienko piszczy że nie ma na pomoc dla najbardziej potrzebujących, "prawdziwych" niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-09-17 20:26
Pogięło cię całkiem już
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-18 00:02 Zmieniony 2010-09-18 00:19
maltabar napisał/a

>Pogięło cię całkiem już >


Kogo lub co????  :-)
A czy to nie prawda??? Popłyną miliony na rzekomo "niepełnosprawnych" pracowników? Gdańsk alarmuje... czytaj więcej >> kliknij tu...
To znaczy że ktoś tu kłamie... I to bardzo... W żywe oczy... 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JESTEŚMY wsród WAS.. (12951 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill