www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Prośba o podpisanie Petycji ! (9661 - wyświetleń)
- Autor Piotr.M Dodany 2010-09-20 08:32
Szanowni Państwo pragniemy Państwa zachęcić do oddania głosu na napisaną przez nas petycję skierowaną do naszego rządu w kwestii polepszenia bytu rodzin ON .
Nasze stowarzyszenie -Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych " Razem Możemy Więcej " zrzesza rodziny i osoby ON , dlatego też nasze postulaty o większe zaangażowanie się naszego rządu w poprawę sytuacji bytowej naszych niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców są wynikiem naszych codziennych zmagań się z dość niestety mało klarowną dla nas i szarą codziennością.
Jeżeli chcielibyście się Państwo przyłączyć i poprzeć nasze zmagania to prosimy o oddanie głosu na stronie ;

http://www.petycje.pl/petycja/5783/petycja_dotyczsca_poprawy_sytuacji_rodzin_wychowujscych_niepelnosprawne_dzieci.html   

Więcej  informacji na temat działań stowarzyszenia i petycji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej
www.razem-mozemy-wiecej.com.pl

Z góry dziękujemy za każdy Państwa głos.

Z poważaniem
Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rodzin Osób Niepełnosprawnych
"RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"
ul. Karola Miarki 29B/13
47-220 Kędzierzyn-Koźle
Tel. kom. 692 976 503
E-mail: stowarzyszeniermw@interia.pl
Nadrzędny - Autor marbled Dodany 2010-09-20 17:23
Oczywiście, że podpiszę tylko czy to coś da??? Póki ten rząd będzie, póty będzie coraz gorzej. Zabiera rodzinom, osobom niepełnosprawnym, biednym i chorym. Nie chcę się bawić tu w politykę ani agitować za konkretną partią, ale myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie namówić najbliższych i znajomych, do głosowania w najbliższych wyborach parlamnentarnych na inne ugrupowania (obojetnie jakie), bo gorsze od obecnych rządzących chyba już nie będą.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-20 19:25
Tyle, że nie ma takiego ugrupowania,  na które mógłbym  głosować...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-09-20 19:48
podpisalam
Nadrzędny Autor marbled Dodany 2010-09-21 20:17
62norbi03 w takim razie pozostanie Ci przyglądanie się na dalszą bezczelność obecnej władzy i ew. narzekanie. Brak głosu, to głos na rządzących! To jest prawdziwy rząd "anty-janosików". Zabierają biednym i chorym ... bo jest ich dużo (i razem mają sporo) i dają bogatym czyli prywaciarzom bo jest ich mało (ramach rozwoju przedsiębiorczości ... che, che). Paradoks historii, ale szkoda słów. Mógłbym wymienić kilkanaście ich "cięć" ale szkoda na to czasu i zostałbym posądzony o politykowanie na forum a nie o to chodzi. Za czasów rządów poprzedniej koalicji (była jaka była), ale żyło się dużo lepiej i były pieniądze dla osób mniej zamożnych i niepełnosprawnych, ale to inna historia. Nie namawiam na głosowanie na kogokolwiek, ale popieranie obecnej władzy będzie skutkowało takimi apelami i prośbami o pomoc niestety coraz częściej...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-21 14:29
Ja tez podpisałem....
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-09-22 15:56
Ja też podpiszę.Ale mam pewne ale......... o ile we wstępie mówi się o osobach ogólnie niepełnosprawnych,to juz w petycji do Premiera podkreśla się poprawę sytuacji rodzin wychowujących niepełnosprawne dzieci.Popieram to,ale dlaczego w petycji nie ma zwrotu o wszystkich osobach niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-21 16:53
I ja
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-21 18:47
Ella, a co do e-maila, nie bałaś się go podać???? ;-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-09-21 19:48
Jest coś takiego jak priv prawda? Ja nie podaję swego e mail na forum czy też publicznie. Mam też prawo zastrzeżenia swych danych.
Nadrzędny Autor chrupka79 Dodany 2010-09-22 19:01
witam, jestem tu nowa, petycję podpisałam dosłownie kilka minut temu, zadzwoniłam do koleżanki ona podpisze ją jutro, jutro też będę w OWI z córką więc postaram się poinformować rodziców i opiekunów
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2010-10-09 15:51
Witam
Osobiście podpisałem petycję Stowarzyszenia, lecz zalecałbym zmianę treści co do adresata o którym się mówi w owej petycji. Rodziny Osób Niepełnosprawnych to nie tylko Rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi. Jest to Moim zdaniem niestosowny sposób na uzyskanie większej ilości poparcia ogólnie niepełnosprawnych, ale poparcia dla poprawy już nie wszystkich niepełnosprawnych. A to już nie jest uczciwe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Prośba o podpisanie Petycji ! (9661 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill