www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Już dostajecie odpowiec (3781 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-10-15 14:39
A WIĘC TAK tym wszystkim którzy mi nie wierzyli życze tego samego co oni mnie a reszcie tego forum odpowiem na zadana zagadke  jakie pytanie było to wiecie a odpowieć jest taka .TY CIĄGLE KUPUJESZ DUŻE BIUSTONOSZE A MASZ TAKIE MAŁE.....cenzura a lekarstwo na wszyskie choroby to OSHO być morze juz wiecie o co chodzi lecz jeszcze daleka droga przed wami i jak wiadomo nie karzdy może byc nagrodzony gdyż ten gość tak to wszystko wymyślił aby karzdy kto słucha jego słów jego nauki będzie wielki kiedy zaczniecie spełniać swoje marzenia nigdy nie zapominajcie że obok was są terz inni ludzie za kilka dni znowu jade w świat lecz tym razem nie na długo i jeszce jedno do tych którzy są ugryzliwi lub zgryzliwi - z takimi ludżmi lepiej nie miejcie kontaktu dowiecie sie wszyskiego czytając i poznajac tajemnice prawdziwego życia i prawdziwej przyjazni sam nigdy nie należałem do tej społeczności OSHO mój pierwszy kontakt był kiedy szukałem drogi i ucieczki przed bólem i nie tylko tym fizycznym ale róawniż prze psychicznym i wieżcie to pomaga nie trzeba wiele tracic aby wiele zyskać nawe nie trzeba kupować książek wszystko jest w zasięgu ręki i wzroku trzeba mieć tylko czyste intencje i dobre serce wszystkim.którzy nie posiadają tych cech odrazam od razu to nie dla was i wszystkim którzy by chcieli sie dorobić na ludziach naiwnych jest prawo to co tu napisałem jest moją własną obserwacją i nie jest to ani reklama ani marketing
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-10-16 03:40
Idzie zima,więc przywieź nam książkę o ciepłych krajach
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-10-16 06:13
Albo trochę słoneczka w słoiku
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-10-21 16:28
kliknij co napisałeś na wyszukiwarce i poszukaj to dla ciebie i twojego przyjaciela
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-10-16 17:59
Ja zaś poproszę o ciepłą i piękną ze złocistym i ciepłym piaskiem plażę morską..... nie pogardzę i oceaniczną.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-10-21 16:31
Byłaś kiedyś zimą na Bałtykim jeśli nie to zaryzykuj i zobaczysz że te códowne słoneczne plaże nie sa takie przepiękne jak o nich opisują no mze cipł co niektóre tak
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-10-21 16:27
ZIMA TO TYLKO PORA ROKU zależy jakie masz serce jeśli z lodu to naprawdę żadna ksiązka ci nie morze pomuc
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-10-21 18:53
123456 ok byłam na przełomie listopada a grudnia. Śniegu było mało ale faktycznie było cudownie. Tylko wtedy tak nie marzłam jak dziś :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Już dostajecie odpowiec (3781 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill