www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / EDKACJA I POMOC SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRSZAMY!!!! (5699 - wyświetleń)
- Autor biniar Dodany 2010-10-25 10:46
Nasza firma została założona aby aktywizować po przez nasze szkolenia                   i inne formy aktywizacji osób niepełnosprawnych z prawdziwego zdarzenia
Również nieść ogólną pomoc osobą  niepełnosprawnym z prawdziwego zdarzenia.
Działając na rzecz ludzi niepełnosprawnych kierujemy się hasłem – niepełnosprawni dla niepełnosprawnych, próbując zamienić hasło w czyn, ponieważ z własnego doświadczenia wiemy na jakie problemy na potykają osoby   niepełnosprawne w życiu .

Wszystkie osoby niepełnosprawne zapraszamy do z korzystania z naszych usług lub innych form aktywizacji.

Sprawdź to sam, naprawdę warto!!!

www.zbyslawareiss.cba.pl
         www.bestaim.pl
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2010-10-25 11:29
A co to są niepełnosprawni z prawdziwego zdarzenia?
Nadrzędny Autor biniar Dodany 2010-10-25 14:12
EDUKACJA I POMOC SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!!
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd w tekście za który przepraszamy i zapraszamy serdeczniej do skorzystania  z naszych usług.
    Nasza firma została założona aby aktywizować z prawdziwego zdarzenia
po przez nasze szkolenia   i inne formy aktywizacji osób niepełnosprawnych.  Również chcemy nieść ogólną pomoc osobą  niepełnosprawnym .
Działając na rzecz ludzi niepełnosprawnych kierujemy się hasłem – niepełnosprawni dla niepełnosprawnych, próbując zamienić hasło w czyn, ponieważ z własnego doświadczenia wiemy na jakie problemy na potykają osoby   niepełnosprawne w życiu .

Wszystkie osoby niepełnosprawne zapraszamy do z korzystania z naszych usług lub innych form aktywizacji.

Sprawdź to sam, naprawdę warto!!!!

UWAGA!!!!!
www.zbyslawareiss.cba.pl
         www.bestaim.pl
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-10-25 15:08

>Nasza firma została założona aby aktywizować po przez nasze szkolenia                   i inne formy aktywizacji osób niepełnosprawnych z prawdziwego zdarzenia>


Hmmm to w końcu jak jest? Czy są ON nie sprawdziwego zdarzenia? .... A i owszem są ci którzy wyrabiali normę i WSI załatwiali im grupy by mogli pracować na pełnych obrotach aby wyrabiać normę itp.
Nadrzędny Autor biniar Dodany 2010-10-25 16:37
Nasza firma nie dzieli ludzi niepełnosprawnych na lepszych i na gorszych . My traktujemy wszystkie osoby niepełnosprawne tak samo. 

Nasza firma została założona aby aktywizować z prawdziwego zdarzenia
po przez nasze szkolenia   i inne formy aktywizacji wszystkich osób niepełnosprawnych.  Również chcemy nieść ogólną pomoc wszystkim osobą   niepełnosprawnym. Dostosowujemy szkolenia do potrzeb i możliwości każdej osoby niepełnosprawnej. Szkolenia prowadzimy także zdalnie – przez Internet

Serdecznie zapraszamy  !!!!!!!   
www.zbyslawareiss.cba.pl
         www.bestaim.pl
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-10-25 16:54
biniar czytaj to co cytuję poniżej. To jest z twego postu pierwszego.

>>Nasza firma została założona aby aktywizować po przez nasze szkolenia                   i inne formy aktywizacji osób niepełnosprawnych z prawdziwego zdarzenia>


Dlatego moja odpowiedź była taka a nie inna ale prawdziwa. I jeszcze jedno: ON umie znaleźć nowe wątki we właściwych tematach.Czy warto więc po kilka razy w innych wklejać to samo?

Przez internet to na czym polega? Opisz tu w miarę krótko ale treściwie i zrozumiale. A odpłatność????????
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2010-10-25 21:15
A ja nadal nie rozumiem o co chodzi z tym "prawdziwym zdarzeniem", proszę mnie oświecić.
Nadrzędny - Autor biniar Dodany 2010-10-26 17:33
Witam serdecznie co do podwujnego wpisu poprostu zawiesił sie komputer i dlatego podwójne wpisy. Jeśli chodzi o słowo "z prawdziwego zdarzenia " odnośnie naszych szkoleń jest to jedno z marketingowych określeń akurat takie uła nasza firma w reklamowaniu swojej działalności nie odnosi sie ono do kogokolwiek ani nikomu nie uwłacza że ktoś czy coś podobnego. Jeśli chodzi o szkolenia przez internet za pomocą skype i specjalnego programu dzieki któremu pokazujemy klientą co i jak wykonywać odnośnie danego kursu. Formy płatności ustalamy z klientem podczas rozmowy telefonicznej bądź na skype
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-10-26 18:00
Cos mi tu nie wyraźnie wygląda edukacja to chyba by się przydala autorowi ,bo aż się roi od błędów ortograficznych i gramatycznych a to już chyba nie wina komputera?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-10-26 19:00
Faktycznie malta masz rację ale to chyba przyczyna inna jeszcze....... domyśl się sama
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2010-10-26 20:51
No to gratuluję Takiej Firmy i Taakiego Marketingu. A co do form płatności to radzę zainwestować w siebie, bo to akurat Ci się baaardzo opłaci.
Nadrzędny Autor biniar Dodany 2010-10-27 11:33
Witam, Państwa bardzo serdecznie!

Nasza firma użyła do reklamowania swoich usług słowa marketingowego jakim jest słowo - „Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA „.
Rozumiejąc przez to, że osoba  niepełnosprawna chce pomagać osobą niepełnosprawnym oraz je aktywizować, ponieważ z własnego    doświadczenia wiemy, że człowiek niepełnosprawny  jest wstanie s szybciej zrozumieć problemy ludzi  niepełnosprawnych niż człowiek pełnosprawny .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-10-27 12:48
A to już bardzo ciekawe biniar co piszesz. Dałam to poczytać osobie starszej pełnosprawnej i mało nie spadła z krzesła pytając mnie co oznacza inwalida z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
Owszem u nas są ogłoszenia ale na wolontariuszy i nikt nie pyta ile lat jestem ON i czy z prawdziwego zdarzenia. Pytają tylko co i jak mogę i komu pomóc.

Ulena masz rację takiej firmy i takiego marketingu to tylko pozazdrościć. Hit miesiąca.
Nie martw się w to nic nie inwestuję :-)
Nadrzędny Autor biniar Dodany 2010-10-27 15:10

Witam, Państwa serdecznie! 
Pragnę Państwu  wyjaśnić, że głównym celem działania  naszej  firmy jest aktywizacja osób niepełnosprawnych po przez nasze szkolenia i inne formy a także  pomoc osobą niepełnosprawnym. 
Jeśli coś nie będzie jasne to zapraszam do rozmowy                na Skype: zbyslawareiss  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 w sobotę od 10:00-14:00    celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / EDKACJA I POMOC SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRSZAMY!!!! (5699 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill